forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 1 - 10 (kg) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/)
-   -   Mai am ultimele 5 kilograme (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/mai-ultimele-5-kilograme-5870.html)

UluceanuAnaMaria 11 oct 2010 08:58:03

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Buna dimi, Nico! Buna dimi, slabutelor! :)~o) Eu sunt fericita.. am slabit 100 de grame intr-o saptamana :D Ce planuri aveti pentru azi?

Adella 11 oct 2010 09:03:56

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 360692)
Buna dimi, Nico! Buna dimi, slabutelor! :)~o) Eu sunt fericita.. am slabit 100 de grame intr-o saptamana :D Ce planuri aveti pentru azi?

>:D<>:D<>:D<Buna AnaMaria;;);;)>:D<
Felicitari pentru cele 100 grame:-*ma bucur sa vad ca te bucuri ,e noraml sa ne bucuram la fiecare gram dat jos ..pana la urma nu este in plus ci in minus;;)>:D<>:D<
Eu i-am dat un sut dietei ..si am reusit sa slabesc ceva mai mult ..dar asa e la inceput ..voi slabi ceva mai usor de acum in colo ..am dat apa din tesuturi ...intr-o saptamana am scapat de 2 kg :)insa am fost extrem de cuminte ,nu am mancat dupa 7 si iata;;)

UluceanuAnaMaria 11 oct 2010 09:24:57

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 360696)
>:D<>:D<>:D<Buna AnaMaria;;);;)>:D<
Felicitari pentru cele 100 grame:-*ma bucur sa vad ca te bucuri ,e noraml sa ne bucuram la fiecare gram dat jos ..pana la urma nu este in plus ci in minus;;)>:D<>:D<
Eu i-am dat un sut dietei ..si am reusit sa slabesc ceva mai mult ..dar asa e la inceput ..voi slabi ceva mai usor de acum in colo ..am dat apa din tesuturi ...intr-o saptamana am scapat de 2 kg :)insa am fost extrem de cuminte ,nu am mancat dupa 7 si iata;;)

>:D< Salut! Felicitari pentru cele 2 kilograme si tine-o tot asa! :) Eu sunt asa fericita ca nu m-am ingrasat pentru ca am cam mancat rau zilele astea (fast food, pizza, cioco, etc. etc. :"> ) Dar de azi, gata, ma fac cuminte, ca prea am dat cu bata-n balta saptamana asta :D

Pupici! Tine-o tot asa!!!

nicoleta30 11 oct 2010 09:25:26

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 360696)
>:D<>:D<>:D<Buna AnaMaria;;);;)>:D<
Felicitari pentru cele 100 grame:-*ma bucur sa vad ca te bucuri ,e noraml sa ne bucuram la fiecare gram dat jos ..pana la urma nu este in plus ci in minus;;)>:D<>:D<
Eu i-am dat un sut dietei ..si am reusit sa slabesc ceva mai mult ..dar asa e la inceput ..voi slabi ceva mai usor de acum in colo ..am dat apa din tesuturi ...intr-o saptamana am scapat de 2 kg :)insa am fost extrem de cuminte ,nu am mancat dupa 7 si iata;;)

Felicitari si la mine functioneaza sa nu mamanc seara ... dar nu m-am mai tinut de obiceiul asta dar de saptamana asta gata ma tin de treaba 100 la 100!
Oricum 2 kilograme este foarte bine si meriti=D>=D>=D>=D>=D>

nicoleta30 11 oct 2010 09:28:04

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 360719)
>:D< Salut! Felicitari pentru cele 2 kilograme si tine-o tot asa! :) Eu sunt asa fericita ca nu m-am ingrasat pentru ca am cam mancat rau zilele astea (fast food, pizza, cioco, etc. etc. :"> ) Dar de azi, gata, ma fac cuminte, ca prea am dat cu bata-n balta saptamana asta :D

Pupici! Tine-o tot asa!!!

Nu-ti fa probleme ca te redresezi tu! Fii cuminte si tot inainte ...cu toatele mai scapam la papa bun ca doar suntem oameni nu?

anqutz 11 oct 2010 10:46:18

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Haideti fetelor, pe ele, pe mama lor de kg. :))

Adella 11 oct 2010 11:22:51

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 360720)
Felicitari si la mine functioneaza sa nu mamanc seara ... dar nu m-am mai tinut de obiceiul asta dar de saptamana asta gata ma tin de treaba 100 la 100!
Oricum 2 kilograme este foarte bine si meriti=D>=D>=D>=D>=D>

>:D<>:D<Multumesc mult ..cu putina suferinta am reusit;;)poftele mari le am seara ...de aceea mi-e foarte greu sa ajung la mentinere:)
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 360719)
>:D< Salut! Felicitari pentru cele 2 kilograme si tine-o tot asa! :) Eu sunt asa fericita ca nu m-am ingrasat pentru ca am cam mancat rau zilele astea (fast food, pizza, cioco, etc. etc. :"> ) Dar de azi, gata, ma fac cuminte, ca prea am dat cu bata-n balta saptamana asta :D

Pupici! Tine-o tot asa!!!

>:D<>:D<Cu atat mai mult trebuie sa fii fericita insa sa ai grija de acum in colo:)
Multumesc mult:-*>:D<

nicoleta30 11 oct 2010 11:58:26

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Sper ca peste 1 saptamana sa ma laud si eu cu asa o performanta de -2kg.

Adella 11 oct 2010 12:04:17

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 360985)
Sper ca peste 1 saptamana sa ma laud si eu cu asa o performanta de -2kg.

Mult succes ,insa sa papi suficient:) Cred ca te-am innebunit dar e important sa mancam bine:) eu sincer am mancat foarte mult ..insa legume in special ..proteine ,fructe de pofta ..deci din toate:)

nicoleta30 11 oct 2010 12:22:40

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 360991)
Mult succes ,insa sa papi suficient:) Cred ca te-am innebunit dar e important sa mancam bine:) eu sincer am mancat foarte mult ..insa legume in special ..proteine ,fructe de pofta ..deci din toate:)

Da da pap ... azi de dinineata am papat o chifla la toster cu sunca de piept de pui+cafea+cafea+muuuulta apa:Din total 666 calori ;) si este numai ora 13 deci am papat bine pana la ora ast? nu ma mai certi nu? si acasa ma mai asteapta ciorbita si cereale integrale cu laptic miam miam

nicoleta30 11 oct 2010 12:23:13

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Dar nu o sa mai pap dupa ora 18 !!!!

Adella 11 oct 2010 14:38:09

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 361014)
Da da pap ... azi de dinineata am papat o chifla la toster cu sunca de piept de pui+cafea+cafea+muuuulta apa:Din total 666 calori ;) si este numai ora 13 deci am papat bine pana la ora ast? nu ma mai certi nu? si acasa ma mai asteapta ciorbita si cereale integrale cu laptic miam miam

E foarte oky ,sa ajungi neaparat la 1000 kcal,insa chifla e mai buna daca are seminte si faina integrala:)iar cerealele cu laptic e mai bine sa le pastrezi pentru dimineata,seara fa-ti o salata mare cu putin ulei de masline si zeama de lamaie,un iaurt degresat cu un ou ,ceva usor ,mai baga niste gustari in timpul zilei sa fii sigura ca-ti atingi caloriile:) gen alune neprajite,nuci,seminte crude,un fruct :)papa mai mult la pranz daca ai cum:),si o ciorbita cu putina carnita e foarte buna ca si cina:)

nicoleta30 12 oct 2010 12:19:07

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Am reusit sa nu mai pap dupa ora18 :)

nicoleta30 13 oct 2010 07:37:42

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Buna dimineata fetelor ! ce mai faceti?

anqutz 13 oct 2010 09:09:27

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Neata! Eu incerc sa ma trezesc si sa ma pun pe treaba. Tu?

UluceanuAnaMaria 13 oct 2010 09:11:44

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Buna dimi , fetelor! Va urez o zi frumoasa lipsita de ispite! [*106*]

nicoleta30 13 oct 2010 11:16:18

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 363859)
Neata! Eu incerc sa ma trezesc si sa ma pun pe treaba. Tu?

eu de la 7 sunt la treaba
acum sunt in pauza de masa 2 felii de paine prajita cu sunca de praga
e bine nu?

nicoleta30 13 oct 2010 11:16:56

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 363866)
Buna dimi , fetelor! Va urez o zi frumoasa lipsita de ispite! [*106*]

Asta este cea mai buna urare culinara de pa ziua de azi!!:D

anqutz 13 oct 2010 11:28:49

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 364021)
eu de la 7 sunt la treaba
acum sunt in pauza de masa 2 felii de paine prajita cu sunca de praga
e bine nu?

Da, e bine. :)

nicoleta30 13 oct 2010 12:05:45

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 364033)

Da, e bine. :)

multumesc sunt foarte multumita ca esti de acord.
Saptamana asta am papat ca la carte (trecem cu vederea chifluta cu cepa si masline de ieri:P) dar dar atentie! am inceput sa fac pilate s de incepatori 20 minutele pe zi si sa ma dau cu crema anticelulitica de 2 ori pe zi

anqutz 13 oct 2010 12:14:17

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 364073)
multumesc sunt foarte multumita ca esti de acord.
Saptamana asta am papat ca la carte (trecem cu vederea chifluta cu cepa si masline de ieri:P) dar dar atentie! am inceput sa fac pilate s de incepatori 20 minutele pe zi si sa ma dau cu crema anticelulitica de 2 ori pe zi

Felicitari pt sport atunci. >:D< Si luni vii cu vesti mari, nu? :P

nicoleta30 13 oct 2010 12:20:36

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 364079)

Felicitari pt sport atunci. >:D< Si luni vii cu vesti mari, nu? :P

Categoric sunt pusa pe fapte mari!!!!!

nicoleta30 13 oct 2010 12:21:21

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Mersi de sustinere Anqut, iti fac cinste cand salbesc cu...cu ce vrei tu bine?

anqutz 13 oct 2010 12:21:53

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 364089)
Categoric sunt pusa pe fapte mari!!!!!

Ma bucur sa aud asta. ;;)

Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 364091)
Mersi de sustinere Anqut, iti fac cinste cand salbesc cu...cu ce vrei tu bine?

Dar sa nu fie de mancare. :))

nicoleta30 13 oct 2010 12:25:38

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Nu iubita ce vrei tu!

anqutz 13 oct 2010 12:28:50

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 364097)
Nu iubita ce vrei tu!

;;) Ok. Te astept si pe tine la mentinere. :D E mai fain de partea asta a jocului. :P

nicoleta30 13 oct 2010 14:02:07

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 364101)

;;) Ok. Te astept si pe tine la mentinere. :D E mai fain de partea asta a jocului. :P

Te cred de abia astept sa ajung acolo! sper sa reusesc pana in Craciun cum mi-am propus!

nicoleta30 13 oct 2010 14:02:57

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Sa inteleg ca esti multumita si nu mai vrei sa slabesti, nu?

nicoleta30 13 oct 2010 14:04:08

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Te intreb pt ca vroiam sa fac in raport inaltime greutate, sa vad la inaltimea mea cam la cate kg ar fi bine sa ma opresc din slabit...

anqutz 13 oct 2010 14:04:14

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 364248)
Te cred de abia astept sa ajung acolo! sper sa reusesc pana in Craciun cum mi-am propus!

;) Asa sa faci! Te asteptam in grupul nostru. :P

Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 364250)
Sa inteleg ca esti multumita si nu mai vrei sa slabesti, nu?

De la burtica inca mai vreau, dar stiu ca e nevoie de rabdare si de mult sport, altfel o sa ajung o scandura. :)) Si nu e deloc placut. :-s

nicoleta30 13 oct 2010 14:15:37

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 364254)

;) Asa sa faci! Te asteptam in grupul nostru. :P



De la burtica inca mai vreau, dar stiu ca e nevoie de rabdare si de mult sport, altfel o sa ajung o scandura. :)) Si nu e deloc placut. :-s

Of of sa ajung si eu sa am problemele astea asa pe 48 de kg :Psa ma ingrijorez doar de burtica :Pabia astept! :DDar tu meriti sa ai doar problemele astea ca ai muncit sa ajungi aici!:P;;)

anqutz 13 oct 2010 14:16:39

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 364269)
Of of sa ajung si eu sa am problemele astea asa pe 48 de kg :Psa ma ingrijorez doar de burtica :Pabia astept! :DDar tu meriti sa ai doar problemele astea ca ai muncit sa ajungi aici!:P;;)

Eh, asa e. :P Bine, ma supara putin si mainile pt ca nu dau decat ft greu jos de acolo. :( Dar pu ce probleme inafara de un pic de burtica si coapse ai?

nicoleta30 13 oct 2010 14:20:18

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Hai ca te pup mai pove maine k?

nicoleta30 13 oct 2010 14:21:44

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 364273)

Eh, asa e. :P Bine, ma supara putin si mainile pt ca nu dau decat ft greu jos de acolo. :( Dar pu ce probleme inafara de un pic de burtica si coapse ai?

Nu am alte probleme doar coapse si burtica si la burica incep sa se vada rez. in sensul ca depozitul de garsime s-a subtiat si este moale si parca pielea incepe sa se traga....

nicoleta30 13 oct 2010 14:22:20

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
mii de pupici tre sa plec

anqutz 13 oct 2010 14:23:20

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 364290)
Nu am alte probleme doar coapse si burtica si la burica incep sa se vada rez. in sensul ca depozitul de garsime s-a subtiat si este moale si parca pielea incepe sa se traga....

Tot e bine. Inseamna ca numai de copase o sa te plangi la final. :P

Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 364292)
mii de pupici tre sa plec

Si eu te pup.

nicoleta30 14 oct 2010 07:01:33

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Buna dimineata!

anqutz 14 oct 2010 08:49:15

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Buna dimineata! :)

nicoleta30 14 oct 2010 09:01:05

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
:DAnqut te-am laudat la prietenele mele care cand te-au vazut ce bine arati si ce frumoasa esti s-au haotarat care sa mearga la sala care sa tine dieta, iar parerea unanima a fost ca esti fff frumoasa de genu: mamaaaaa defrumoasa e fata asta
iti spun a fost asa de mandra de parca erai copilu meu:D>:D<
Acum sa trecem la ale noastre
Ce mai faci?

anqutz 14 oct 2010 09:22:38

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 365391)
:DAnqut te-am laudat la prietenele mele care cand te-au vazut ce bine arati si ce frumoasa esti s-au haotarat care sa mearga la sala care sa tine dieta, iar parerea unanima a fost ca esti fff frumoasa de genu: mamaaaaa defrumoasa e fata asta
iti spun a fost asa de mandra de parca erai copilu meu:D>:D<
Acum sa trecem la ale noastre
Ce mai faci?

Merci mult, m-ai facut sa ma rusinez. :"> >:D<

Acum imi terminam MD, apoi mai stau sa mi se aseze si am in plan sa fac curat in camera mea, sa invat o ora la germana, sa citesc din cartea pe care am inceput-o aum cateva zile si seara sa merg la master. :) Tu ce faci? Ai planuri mari pt azi?


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:18:28.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO