forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-50-60-kg-iii-10845.html)

monica1111 22 ian 2012 20:31:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 909662)
Mi ati facut pofta de dulciuri...fetelor, stiti vreo reteta dietetica de dulciuri?

Gasesti pe site retete cate vrei:)))
Scz daca ti'am facut pofta:">..am vrut doar sa va povestesc:D

corina94 22 ian 2012 20:35:11

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Fetelor de maine incep Cura :(( sper sa reusesc !!!

ana maria gindila 22 ian 2012 21:06:44

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
fetelor am vb azi cu o prietena ,care mai in batjocura mi-a spus ca ma copatimeste ca daca o sa mananc 1100 de calorii si fac sport o sa ma ingras sigur si foarte mult pt ca eu inainte traiam cu 600 kal dar nu faceam sport :((:-o ,,eu ma motorizez zilnic pe cantar imi arata cu 300 de g mai putin de zilele trecute :):D#:-sva rog ajutati-ma ce sa fac sa scad iar nu vreau sub nici o forma fac sport zilnic o ora si merg si pe jos mananc sanatos fara grasimi ,prajeli alcool dulciuri iau tre mese zilnic care includ _+2 gustari ex: dim 2 felii mici de paine neagra cu un iaurt mic si ceai, gustare un mar sau doi biscuiti cu fibre,pranz grill cu legume ,gustare un fruct ,cina o salata mixta (rosii castraveti ceapa peste sau piept pui 100 g salata verde )ajutati-ma ce parere aveti ati facut ca mine cum ati revenit la alimentatie mai normala ?:-/

pop corina 22 ian 2012 21:35:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 909250)
nu cred ca e de la ceai.. ce altceva ai mai mancat/baut?
mi se pare ciudat sa ai asa urmari nasoale dupa un ceai verde.. :-?

Nu stiu sa fii mincat altceva ciudat care sa imi fi cazut rau ! mi a zis prietena mea ca mergi dupa el la baie si iti da crampe !:-/Azi mi a mai trecut ,ma simt mai bine!

pop corina 22 ian 2012 21:39:13

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 909250)
nu cred ca e de la ceai.. ce altceva ai mai mancat/baut?
mi se pare ciudat sa ai asa urmari nasoale dupa un ceai verde.. :-?

Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 909459)
aoleu :-s
eu beau ceaqi verde, dar nu chinezesc.. ma curata.. e f bun..si nu am crampe deloc.. niciodata.

Corina, poate ar trebui sa bei si tu alt tip!

oai, crampele sunt nasoale :-s

Miine o sa imi cumpar un ceai verde dar nu o sa il iau chinezesc ,sa vad ce se intimpla, daca imi mai da crampe :-/Sper sa imi fie de folos ,pt ca imi place sa beau ceai !Daca mai si slabesc cu el ,atunci e perfect>:D<

Andra D 23 ian 2012 08:45:19

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de pop corina (Post 909730)
Miine o sa imi cumpar un ceai verde dar nu o sa il iau chinezesc ,sa vad ce se intimpla, daca imi mai da crampe :-/Sper sa imi fie de folos ,pt ca imi place sa beau ceai !Daca mai si slabesc cu el ,atunci e perfect>:D<

nu stiu daca slabesti, dar te curata :)
succes cu noul ceai :D

Andra D 23 ian 2012 08:46:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 909662)
Mi ati facut pofta de dulciuri...fetelor, stiti vreo reteta dietetica de dulciuri?

eu mereu, cand mi-e pofta, pun putina branza nesarata cu putin iaurt.. putina scortisoara si cateva stafide :D sau migdale ;;)
un desert tare tare bun :P

sau poti sa-ti faci clatite de ovaz :D ca si clatitele normale, dar pui faina de ovaz si nu pui zahar. eu pun putina miere topica, scortisoara, coaja de lamaie... si gata desertul!

marinuta 23 ian 2012 09:51:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Neata fetele acum imi savurez un ceai si am papat 3 mere, voi ce faceti? eu ma voi cintari si voi veni cu rezultate in a 14 zi de dieta azi e a 7 zi:P, ce se mai aude cu dietele voastre, cum ati petrecut Duminica?>:D<

pop corina 23 ian 2012 10:31:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 909905)
nu stiu daca slabesti, dar te curata :)
succes cu noul ceai :D

Mersi ! ,oricare ar fi efectul , dupa cum am citit aici pe slabute ,e bine si sanatos sa bei ceai verde! de azi incerc si eu !;;)

silviadm 23 ian 2012 10:33:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 910013)
Neata fetele acum imi savurez un ceai si am papat 3 mere, voi ce faceti? eu ma voi cintari si voi veni cu rezultate in a 14 zi de dieta azi e a 7 zi:P, ce se mai aude cu dietele voastre, cum ati petrecut Duminica?>:D<

neatza marinutza...:Ppofta la md...si eu am papat 3rondele de orez cu vreo 60g branzica light;;)acus tre s fac curatenie...apoi sport vreo 30 min:x:x
pt mn duminik a fost oke ...m'am plimbat toata ziua;;)
bafta la cantar...te asteptam cu rezultatele:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:18:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO