forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-50-60-kg-iii-10845.html)

silviadm 25 ian 2012 12:03:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Polux (Post 912368)
Buna, Silvia!>:D<

Multumim de cafeluta, arata super!
Tocmai ce am baut si eu o cafea mare cu lapte!

Ce mai faci?

bn mersi ma gandeam...la ceva pranz ma uitam la retete south beach:))dim am papat un ou +100g ricota(19 grasimi)+devreme o cana de lapte degresat:D
si acum imi stabileam pranzul...aseara mam gandit eu pe loc ...dar nush vreau ceva ce nu am mai mancat::))ma rasfatz macar dak tot sunt la dieta:))#:-s

silviadm 25 ian 2012 12:09:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de marina19 (Post 912369)


si eu si eu :D:D
:-* >:D<

hei marina...ce mai faci...bv harnicutza de ea:-*>:D<

marina19 25 ian 2012 12:11:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 912403)
hei marina...ce mai faci...bv harnicutza de ea:-*>:D<


eu am fost bolnavioara o perioada si acum o iau de la capat :)...mi am facut programul de sport..e pus intr un album...si azi ma gandeam sa fac HHA,,ziceau fetele pe aici ca da rezultate..chiar daca e mai usure;l..si vreau sa incep SB...tu ce mai faci >:D< :-* ?

silviadm 25 ian 2012 12:21:08

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de marina19 (Post 912407)


eu am fost bolnavioara o perioada si acum o iau de la capat :)...mi am facut programul de sport..e pus intr un album...si azi ma gandeam sa fac HHA,,ziceau fetele pe aici ca da rezultate..chiar daca e mai usure;l..si vreau sa incep SB...tu ce mai faci >:D< :-* ?

...pai buna idea... eu am 2-3 kg nah nu cred ca mai mult,avand in vedere k nu mai am cantar,s fiu sg ca voi slabi...am inceput sb 1 de azi....sunt :xoke incantata etc.1 k voi slabi s ajung unde vreau+2miam impus un program de sport .de fapt niste minute...sicer...am timp liber 24 din 24 si profit...sami revin cu kgmele...1kg pe luna,dak dau jos ar fii excelent pana pe 1 mai:>

marina19 25 ian 2012 12:24:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 912422)
...pai buna idea... eu am 2-3 kg nah nu cred ca mai mult,avand in vedere k nu mai am cantar...dar am inceput sb 1 de azi....sunt :xoke incantata etc.1 k voi slabi s ajung unde vreau+2miam impus un program de sport .de fapt niste minute...sicer...am timp liber 24 din 24 si profit...sami revin cu kmele1 pe luna ar fii excelent pana pe 1 mai:>


eu am ceva kilograme de dat jos :)))...dupa cum vezi..in 2 luni vreau sa scap de ele...
din pacate eu nu am la fel de mult timp liber :(..sunt clasa a12a..meditatii..scoala :(....
si eu tot azi am inceput sb...si eu sunt incantata....sper sa fiu motivata...cateodata am impresia ca oricat de mult sport as face si chiar daca tin regim..tot n o sa fiu slabuta niciodata :(

silviadm 25 ian 2012 12:31:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de marina19 (Post 912426)


eu am ceva kilograme de dat jos :)))...dupa cum vezi..in 2 luni vreau sa scap de ele...
din pacate eu nu am la fel de mult timp liber :(..sunt clasa a12a..meditatii..scoala :(....
si eu tot azi am inceput sb...si eu sunt incantata....sper sa fiu motivata...cateodata am impresia ca oricat de mult sport as face si chiar daca tin regim..tot n o sa fiu slabuta niciodata :(

nu tre s te gandesti asa vei fii...cu siguranta nimik nu e imposibil...doar ca sfatul meu e s nu grabesti lucrurile...incet ...rabdare...eu am slabit 6kg din mai pana in oct anul trecut..cu multe stagnari inte 50-51kg.intr'un sfarsit ajunsesem la 48.4si 1 kg si jum a revenit..de ce?:-/m'am tinut pe alimentatie sanatoasa zic eu...dor ca sportul cam l'am dat afara din program ...si consider ca miam format metabolismul la 50:>deci am de munca s dau jos si s raman la kg dorite:-snus multe dar profit k la sb 2 si sb3 mentinerea ma vor ajuta sa'mi formez metabolismul:x

silviadm 25 ian 2012 12:34:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
dak stie cineva:x in sb .1 ai voie rondele de orez bi exact cum sunt astea
http://1.bp.blogspot.com/_CgiX5B3bQo.../rice_cake.jpg
avand in vedere k 3 au doar 91 e calorii ...dar in sb 1 mi se pare k nu e permis orez nu?

LOREDANA99 25 ian 2012 13:12:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 912441)
dak stie cineva:x in sb .1 ai voie rondele de orez bi exact cum sunt astea
http://1.bp.blogspot.com/_CgiX5B3bQo.../rice_cake.jpg
avand in vedere k 3 au doar 91 e calorii ...dar in sb 1 mi se pare k nu e permis orez nu?

sunt excluse orezul, cerealele, cartofii....eu vreau sa mi fac la pranz o omleta cu marar intr o lingurita de ulei de masline, pe care dupa o ung cu branza feta, o impaturesc si o mananc cu muraturi:D

silviadm 25 ian 2012 13:34:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 912486)
sunt excluse orezul, cerealele, cartofii....eu vreau sa mi fac la pranz o omleta cu marar intr o lingurita de ulei de masline, pe care dupa o ung cu branza feta, o impaturesc si o mananc cu muraturi:D

daaa...nu am mancat oricum am avut pireu de conopida+piept de curcan si putina salata:>la gustare va fii un iaurt ceva:-/acum mai stau putin si ma apuc de vreo 1h de sport ...pwp

LOREDANA99 25 ian 2012 13:39:27

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 912512)
daaa...nu am mancat oricum am avut pireu de conopida+piept de curcan si putina salata:>la gustare va fii un iaurt ceva:-/acum mai stau putin si ma apuc de vreo 1h de sport ...pwp

mie mi e cam foame:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:46:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO