forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-50-60-kg-iii-10845.html)

silviadm 02 feb 2012 16:57:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de pop corina (Post 922337)
A,,,nu m am gindit sa cumpar shake pt ca nu cred ca am nevoie pt slabit.Am vrut sa cumpar un compus de aloe vera pt baietelul meu de 3 ani care e tare constipat !:-sCiteodata trece 1 saptamina si nu are scaun(caca) .Pediatra de aici mi a prescris laxant si fibra , dar sint satula de laxant ca se invata corpul cu el !!Am incercat multe leacuri babesti si tot degeaba! Kiwi dimineata, suc de portocale pe stomacul gol, minca cereale si piine integrala ca si mine
si tot degeaba!CE SA FAC FETELOR?????:(

buna corina....3 anisori:x:x sati traiasca:*...nush acum dak si pt copii :-/dar la constipatie am auzit ca e buna nuca...dak nu dute la magazinu' naturist pt un ceai de digestie:Dsunt ff bune;;) zici k e pt bebe tau;)si fa si supica de legume(sau supozitor:-/dar asta in cazuri extreme s da)dar dute rapid ca nu e bn s treaca atata timp:(
apoi tine'l o perioada in legume...nu fructe;)

Georgii 02 feb 2012 16:59:58

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de ramo0215 (Post 922320)

la mn nu e vb ca ma doare..dar am eu un disconfort acum..sa vad mai p seara..eu fac bn..incerc cat pot sa ma tin de dieta..cred ca am mai dat jos..k mi s pare burta mai mica..nu fac niki eu asa mult sport..30min/zi..5-6zile/sapt..>:D<>:D<>:D<

Pe mine in general a 2-a si a 3-a zi ma doare ingrozitor de tare stomacul si spatele, dar incerc sa diminuez durerea cu cate o pastila. Mai cert e ca, cat de cat te tii de dieta si conteaza ca faci sport, ajuta cel mai mult!:-*:-*

silviadm 02 feb 2012 17:02:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
buna fetele ma laud cu 50 min tae-bo:D;;);;)si eu sunt pe probleme a2a ziii si #:-s1 ca parca in perioada asta in timp ce fac sport simt cami ia foc carnea pe mn mai rpd...dar pe de alta parte cand ma uit in oglinda am o burta:-s
acum vroiam s va intreb altceva naut e voi in sb 1 nu:-/parca da;;)deci inseamna ca avem voie si faina de naut nu:D;;)

Georgii 02 feb 2012 17:05:53

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 922365)
buna fetele ma laud cu 50 min tae-bo:D;;);;)si eu sunt pe probleme a2a ziii si #:-s1 ca parca in perioada asta in timp ce fac sport simt cami ia foc carnea pe mn mai rpd...dar pe de alta parte cand ma uit in oglinda o burta:-s
acum vroiam s va intreb altceva naut e voi in sb 1 nu:-/parca da;;)deci inseamna ca avem voie si faina de naut nu:D;;)

Si eu ma laud cu 30min Tae-Bo :)):)).
Nu ai voie faina in faza 1 deci nici de naut, doar naut fiert( eventual gatit cred:-/).

silviadm 02 feb 2012 17:08:18

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 922372)
Si eu ma laud cu 30min Tae-Bo :)):)).
Nu ai voie faina in faza 1 deci nici de naut, doar naut fiert( eventual gatit cred:-/).

sis':-*:-*:-*
atunci am sami fierb un jum de cana de naut si gata:-L+sos de rosii si 1strop de ul de masline +....mai ce k apoi nu ajuge la stomac:">... nu'i combinatie buna cu peste:-/

Georgii 02 feb 2012 17:11:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 922375)
sis':-*:-*:-*
atunci am sami fierb un jum de cana de naut si gata:-L+sos de rosii si 1strop de ul de masline +....mai ce k apoi nu ajuge la stomac:">... nu'i combinatie buna cu peste:-/

Sisu'>:D<:-*:-*:-*.Ti-am dat o veste proasta, asa-i?:-s
Da, eventual faci cum ai zis tu.Nu stiu daca merge cu peste, mie nu mi-ar placea, sincer iti zic :-s, as inlocui pestele cu piept de pui asa mananc eu nautul de obicei combinat.:-*:-*:-*.

ramo0215 02 feb 2012 17:11:39

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de pop corina (Post 922337)
A,,,nu m am gindit sa cumpar shake pt ca nu cred ca am nevoie pt slabit.Am vrut sa cumpar un compus de aloe vera pt baietelul meu de 3 ani care e tare constipat !:-sCiteodata trece 1 saptamina si nu are scaun(caca) .Pediatra de aici mi a prescris laxant si fibra , dar sint satula de laxant ca se invata corpul cu el !!Am incercat multe leacuri babesti si tot degeaba! Kiwi dimineata, suc de portocale pe stomacul gol, minca cereale si piine integrala ca si mine
si tot degeaba!CE SA FAC FETELOR?????:(

cu prune uscate ai incercat?am inteles k sunt tare bune..cum a zis si silvia..un ceai..

silviadm 02 feb 2012 17:18:05

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 922379)
Sisu'>:D<:-*:-*:-*.Ti-am dat o veste proasta, asa-i?:-s
Da, eventual faci cum ai zis tu.Nu stiu daca merge cu peste, mie nu mi-ar placea, sincer iti zic :-s, as inlocui pestele cu piept de pui asa mananc eu nautul de obicei combinat.:-*:-*:-*.

asa o s mananc si eu atunci.dar o s fie de curcan>:)b-).."un" jum d cana de naut:)):))cum am scris mai sus:">#:-smercic:-*:-*


Ramo e adevarat si prune uscate:>imi amintesc acum ca si mama imi mai dadea:P ...vai da idee buna;)

Georgii 02 feb 2012 17:20:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 922387)
asa o s mananc si eu atunci.dar o s fie de curcan>:)b-).."un" jum d cana de naut:)):))cum am scris mai sus:">#:-smercic:-*:-*


Ramo e adevarat si prune uscate:>imi amintesc acum ca si mama imi mai dadea:P ...vai da idee buna;)

Pofta buna de pe acum!:-*
Nu am observat ca ai gresit mai sus, norocul tau >:):)).

silviadm 02 feb 2012 17:22:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 922390)
Pofta buna de pe acum!:-*
Nu am observat ca ai gresit mai sus, norocul tau >:):)).

:)):)):)):))radeai putin de mn nu>:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:29:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO