forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-50-60-kg-iii-10845.html)

Polux 09 oct 2013 11:28:08

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de danielaslim (Post 1303741)
ce faceti ?:)

Eu ma delectam cu o felie de pepene:D

Printre ultimele felii de pepene de pe anul asta...

Am avut cateva zile in care am mancat prost in prima parte a zilei, si de azi incep sa imi revin. Tu ce faci?

danielaslim 09 oct 2013 20:53:28

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Polux (Post 1303855)
Eu ma delectam cu o felie de pepene:D

Printre ultimele felii de pepene de pe anul asta...

Am avut cateva zile in care am mancat prost in prima parte a zilei, si de azi incep sa imi revin. Tu ce faci?

eu am terminat sportul acum ;)

silviadm 09 oct 2013 21:15:41

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
fetele...am o rugaminte mare la voi si normal daca aveti posbilitatea...vreau sa'mi cumpar un akita inuhttp://images04.olx.ro/ui/3/44/62/13...-rasa-pura.jpg
dar am nev de un nr de tel de la o crescatorie de incredere:x:xstiti cumva dak fisma canisa e oke?sau poate stiti cunoasteti voi crescator ce u pui de acestia!:x

danielaslim 10 oct 2013 07:48:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Nu știu:( app frumoasa rasa.

Polux 10 oct 2013 15:42:01

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 1303989)
fetele...am o rugaminte mare la voi si normal daca aveti posbilitatea...vreau sa'mi cumpar un akita inuhttp://images04.olx.ro/ui/3/44/62/13...-rasa-pura.jpg
dar am nev de un nr de tel de la o crescatorie de incredere:x:xstiti cumva dak fisma canisa e oke?sau poate stiti cunoasteti voi crescator ce u pui de acestia!:x

Nu stiu nici eu, din pacate. Nu am vazut niciunul prin Bucuresti.

Dar e f. frumos. Se face mare?

Pupici!>:D<

LOREDANA99 10 oct 2013 17:44:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Ce pufosenie, parca e un lup de jucarie :D

silviadm 10 oct 2013 18:34:27

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de danielaslim (Post 1304045)
Nu știu:( app frumoasa rasa.

da si costa..o caruta sunt rari in Ro dar sunt;;)

Citat:

Anterior postat de Polux (Post 1304143)
Nu stiu nici eu, din pacate. Nu am vazut niciunul prin Bucuresti.

Dar e f. frumos. Se face mare?

Pupici!>:D<

da da creste ca un ciobanes, ca are alta infatisare:D

Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 1304177)
Ce pufosenie, parca e un lup de jucarie :D

e lup japonez ;;) nu ati vaz filmul hachi?imi venea s plang e super tare;;)pana la filmul asta nu stiam de rasa asta de cum l'am vazut in primele secvente mi'a placut la nebunie asa cum arata puishor si am zis ca as vrea si eu unul asa...la sfarsitul filmului m'am convins 100% de vreo 2 ani zic ca'l vreau...acum sunt decisa ..ca am si bani;;):x

Polux 11 oct 2013 14:47:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 1304201)
da si costa..o caruta sunt rari in Ro dar sunt;;)


da da creste ca un ciobanes, ca are alta infatisare:D


e lup japonez ;;) nu ati vaz filmul hachi?imi venea s plang e super tare;;)pana la filmul asta nu stiam de rasa asta de cum l'am vazut in primele secvente mi'a placut la nebunie asa cum arata puishor si am zis ca as vrea si eu unul asa...la sfarsitul filmului m'am convins 100% de vreo 2 ani zic ca'l vreau...acum sunt decisa ..ca am si bani;;):x


Aaaa, imi amintesc acum! E filmul cu cainele care si-a asteptat stapanul nu stiu cati ani in gara dupa ce murit, nu?
Nu am vrut sa vad filmul, stiu ca as fi plans la el de mi s-ar fi uscat ochii!:D Mai ales ca e caz real! Merita un astfel de caine, e asa de loial si atasat...

Cand iti iei, sa pui o poza si pentru noi!:)

Tu ce mai faci?>:D<

silviadm 11 oct 2013 18:28:43

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Polux (Post 1304417)
Aaaa, imi amintesc acum! E filmul cu cainele care si-a asteptat stapanul nu stiu cati ani in gara dupa ce murit, nu?
Nu am vrut sa vad filmul, stiu ca as fi plans la el de mi s-ar fi uscat ochii!:D Mai ales ca e caz real! Merita un astfel de caine, e asa de loial si atasat...

Cand iti iei, sa pui o poza si pentru noi!:)

Tu ce mai faci?>:D<

iti dai seama:Dcand imi iau...caut si caut ..mi'e frica s ma incred avnd in vedere ca sunt aici...:-sdar sigur o gasesc pn la urma..

Polux 13 oct 2013 20:35:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 1304460)
iti dai seama:Dcand imi iau...caut si caut ..mi'e frica s ma incred avnd in vedere ca sunt aici...:-sdar sigur o gasesc pn la urma..

Sigur gasesti! >:D< E scumpa rasa?

Cum a fost weekendul, slabutelor?


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:09:25.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO