forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/)
-   -   Tot nu arat bine... (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/tot-nu-arat-bine-3518.html)

Ionyk 01 dec 2010 11:25:32

Re: Jurnalul meu Ionyk
 
Multumesc Lucia de urari..
planul meu e sa mananc cat de sanatos pot, multe legume si fructe si carne slaba( oricum eu mananc foarte mult pui, o sa incerc sa mananc si peste). Ca sport, am bicicleta acasa si o sa ma apuc si de abdomene. Iubitul meu spune sa folosesc si ganterele, ceea ce cred ca o sa fac pana la urma, dar e asa de greu:((. O sa incerc sa rezist tentatiilor la serviciu, pt ca fetele mananca foarte multe dulciuri sau rontaie cate ceva :D Cu rabdare si sustinere din partea voastra simt ca o sa reusesc. deja cand citesc povestile voastre simt ca o sa reusesc si eu :D

lucia ely 01 dec 2010 11:34:13

Re: Jurnalul meu Ionyk
 
pai atunci knd vezi colegele tale cum mananca gandeste-te dc nu mananci tu....pentru a fi mai slabuta...sanatoasa si pentru a te simti tu mai bine:)
si gandeste-te doar....ce bine te vei simti apoi ca ai revistat si nu ai mancat nimic:D

pai eu zic sa incepi sa faci cate 30 de min de bicicleta pe zi:D
apoi sa cresti la 40....apoi 50 si apoi ramai la o ora:)
pana stagnezi:) desi speram ca nu se va intampla asta:)

legat de gantere ...cate kg au?

Ionyk 01 dec 2010 13:44:25

Re: Jurnalul meu Ionyk
 
ms pt incurajari lucia..asa o sa fac cu bicicleta, iar ganterele au 5 kg fiecare. sa fac si cu ganterele un antrenament de 15 minute?

amy0404 01 dec 2010 15:35:29

Re: Jurnal danaoprea - Cele 10 kg de cosmar...
 
Buna Dana!

Am trecut sa iti urez La multi ani de ziua Romaniei si mult succes cu dieta! :)

Ionyk 02 dec 2010 09:54:36

Re: Jurnalul meu Ionyk
 
Neata!

Sa va spun ce am mancat ieri: de dimineata- nimic:(, la pranz : piept pui la gratar cu legume, cine : o banana ( am fost plecata toata seara si am zis sa ciugulesc si eu cv, decat deloc)

Azi : md- cereale cu lapte. pranz : piept pui gratar cu orez, cina: omleta cu ciuperci , gustari: 1 banana si 1 kiwi... Diseara sper sa am timp sa fac si miscare, sper sa nu fiu prea oboista dupa serviciu si master :(..Voi ce faceti?

amy0404 25 dec 2010 17:04:04

Re: Jurnalul meu Ionyk
 
Fie ca sarbatorile de anul acesta sa iti umple sufletul de bucurie, incredere, speranta si iubire. Iar Mosul sa iti aduca cele mai dorite si neasteptate cadouri tie si celor apropiati.
Craciun fericit!!!

amy0404 25 dec 2010 17:05:50

Re: Jurnal danaoprea - Cele 10 kg de cosmar...
 
Fie ca sarbatorile de anul acesta sa iti umple sufletul de bucurie, incredere, speranta si iubire. Iar Mosul sa iti aduca cele mai dorite si neasteptate cadouri tie si celor apropiati.
Craciun fericit!!!

corallia 07 ian 2011 14:01:11

Re: tot nu arat bine...
 
Bineinteles ca sportul. Incepe cu o serie de exercitii mai usoare de pe internet. Sau daca iti place dansul ai putea sa cauti exercitiile cardio gen "zumba" care sunt destul de distractive, mai ales dupa ce inveti pasii.
Spor la treaba!

andra_aly 14 feb 2011 17:53:53

Re: Tot nu arat bine...
 
Buna fetele! CUM MERGE TREABA?;)
Sper ca e totul ok si ca sunteti cuminti;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:15:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO