forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/)
-   -   Orice fac ma intorc la 90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/orice-fac-ma-intorc-90-kg-5803.html)

mysterious girl 06 aug 2010 21:27:49

Re: Vreau sa slabesc! Nu mai pot! Ajutor!
 
Citat:

Anterior postat de AceS (Post 280062)
stres. stiu de la mama ca multi oameni au bacteria in sistem ( din apa....din multe locuri) dar daca are conditiile necesare at actioneaza si stresul e perfect si asta.

am inteles:-*:-*
eu zic sa nu te mai infometezi, asa cum a zis si Adella si sa incerci sa-ti cunosti organismul.
poate perioada aceasta de platou nu va fi asta mare:-*:-* eu sper sa fie totul ok, dar sa fii fata cuminte de acum inainte, bine?[*39*]

nu te-ai gandit sa faci si sport? ar fi foarte indicat si sigur te-ar ajuta sa treci peste acest hop;)

Adella 06 aug 2010 21:31:37

Re: Vreau sa slabesc! Nu mai pot! Ajutor!
 
Citat:

Anterior postat de mysterious girl (Post 280070)


am inteles:-*:-*
eu zic sa nu te mai infometezi, asa cum a zis si Adella si sa incerci sa-ti cunosti organismul.
poate perioada aceasta de platou nu va fi asta mare:-*:-* eu sper sa fie totul ok, dar sa fii fata cuminte de acum inainte, bine?[*39*]

nu te-ai gandit sa faci si sport? ar fi foarte indicat si sigur te-ar ajuta sa treci peste acest hop;)

Face sport ..dar daca mananca putin corpul se simte amenintat si acumuleaza in loc sa arda ...sper sa intelegea de ce o bat la cap :Dam intentii bune >:D<

mysterious girl 06 aug 2010 21:35:45

Re: Vreau sa slabesc! Nu mai pot! Ajutor!
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 280078)
Face sport ..dar daca mananca putin corpul se simte amenintat si acumuleaza in loc sa arda ...sper sa intelegea de ce o bat la cap :Dam intentii bune >:D<

sunt sigura ca intelege, Adella:-*:-*>:D<
imi place de tine, fiindca mereu esti pe pozitie si oferi sfaturi foarte bune;) se vede ca te-ai documentat:D

AceSS 06 aug 2010 21:37:53

Re: Vreau sa slabesc! Nu mai pot! Ajutor!
 
stiu ca aveti intentii bune si in sfarsit am inteles. Nu ma supar. Chiar ma ajuta foarte mult sa vorbesc cu voi. 1,3 L apa azi :D(pt mine ii foarte mult)

Adella 06 aug 2010 21:38:20

Re: Vreau sa slabesc! Nu mai pot! Ajutor!
 
Citat:

Anterior postat de mysterious girl (Post 280085)


sunt sigura ca intelege, Adella:-*:-*>:D<
imi place de tine, fiindca mereu esti pe pozitie si oferi sfaturi foarte bune;) se vede ca te-ai documentat:D

Incerc si eu ..nu pot spune ca stiu atat de multe ..insa stiu pe propria piele anumite lucruri ..si mai nou am si 2 mame(soacra si mama) care m-au ascultat si slabesc frumos si fara prea mare efort:)trebuie doar sa fii receptiv si sa accepti sfaturi,iar daca nu crezi pe cuvant te documentezi si esti si mai castigat:D

Adella 06 aug 2010 21:39:56

Re: Vreau sa slabesc! Nu mai pot! Ajutor!
 
Citat:

Anterior postat de AceS (Post 280087)
stiu ca aveti intentii bune si in sfarsit am inteles. Nu ma supar. Chiar ma ajuta foarte mult sa vorbesc cu voi. 1,3 L apa azi :D(pt mine ii foarte mult)

Ti-am calculat necesarul de apa si trebuie sa bei 2.9 l:Dmin
Oricum e un inceput bun;):-*>:D<

mysterious girl 06 aug 2010 21:41:17

Re: Vreau sa slabesc! Nu mai pot! Ajutor!
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 280089)
Incerc si eu ..nu pot spune ca stiu atat de multe ..insa stiu pe propria piele anumite lucruri ..si mai nou am si 2 mame(soacra si mama) care m-au ascultat si slabesc frumos si fara prea mare efort:)trebuie doar sa fii receptiv si sa accepti sfaturi,iar daca nu crezi pe cuvant te documentezi si esti si mai castigat:D

ai mare dreptate:-*:-*

AceSS 06 aug 2010 21:42:08

Re: Vreau sa slabesc! Nu mai pot! Ajutor!
 
azi chiar vreau sa ajung la 2 L macar. In timp ce vorbesc cu voi beau multa apa chiar fara sa imi dau seama

AceSS 06 aug 2010 21:52:10

Re: Vreau sa slabesc! Nu mai pot! Ajutor!
 
mai folositi alte site-uri de unde sa va informati?

Adella 06 aug 2010 21:56:10

Re: Vreau sa slabesc! Nu mai pot! Ajutor!
 
Citat:

Anterior postat de AceS (Post 280112)
mai folositi alte site-uri de unde sa va informati?

Nup ,din cand in cand internetul pentru a vedea anumite beneficii ale unor alimente
Aici avem si Biblioteca slabutelor unde sunt carti si principii veridice..plus ca am mai citit si pe langa anumite carti de sanatate mai mult decat de dieta:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:52:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO