forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 90 kg si 100 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-90-kg-100-kg/)
-   -   Slabesc cu un regim hipocaloric! (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-90-kg-100-kg/slabesc-regim-hipocaloric-1119.html)

Lori 07 sep 2009 10:12:57

Re: Slabesc cu un regim hipocaloric!
 
Aaaaaaah abia astept :D:D:D! Astept momentul in care o sa arate cantarul sub 90 ca pe concediu :)) si dup-aia 85... 80... 75... 8-> Lasa ca ne facem noi gigea :>
Pupici! >:D<

dana70 07 sep 2009 10:28:09

Re: Slabesc cu un regim hipocaloric!
 
Abia astept vesti bune de la tine! Te pup !

Slabuta 07 sep 2009 12:13:55

Re: Slabesc cu un regim hipocaloric!
 
Citat:

Anterior postat de dana70 (Post 26682)
:-/ Si acum ce ma fac, ca nu ma mai incadrez la topicul asta? De astazi raportez ,cu multa bucurie, ca am 89.8 kg :) Abandonez subiectul asta si ma mut la fetele intre 80 si 90 kg?

Buna Dana :)
Felicitari pentru acest rezultat frumos si schimbarea prefixului este foarte motivant sa vezi ca ceea ce faci da rezultate :)

Iti doresc cat mai multe kg in minus :)

Nu cred ca trebuie sa abandonezi subiectul, pentru ca ai inceput de la mai multe kg si fetele care vor avea sau au o greutate asemanatoare vor putea sa vada evolutia ta :)

Slabuta 07 sep 2009 12:15:29

Re: Slabesc cu un regim hipocaloric!
 
Citat:

Anterior postat de Lori (Post 26687)
[*66*][*66*][*66*]
Bravooooooooo!!! ai schimbat prefixu' ;))! >:D<Felicitari!!! Sunt pe urmele tale ;)) Si eu azi dimineata aveam un 91,5 :D si mai e si prima zi de ... bucurie. Deci in cateva zile o sa trec si eu pragul :D
La intrebare nu stiu sa-ti raspund :)) Dar si pe mine ma intereseaza, caci am planuri mari! :D Oricum, topic-ul este "slabesc cu un regim hipocaloric", ceea ce banuiesc ca mai e valabil la tine (si eu de asemenea).
Mult succes Dana si sa ne vedem slabute! :-* >:D<

Buna Lori :)
Cu siguranta vei reusi si tu :)

Iti doresc mult succes in drumul catre slabuta din tine si sa fii constiincioasa :D

Lori 07 sep 2009 13:23:02

Re: Slabesc cu un regim hipocaloric!
 
Multumesc, Slabuta! >:D<
Sunt constiincioasa, ca, de altfel, in momentul asta sa slabesc este pe primul loc in lista mea de prioritati b-) Si sincera sa fiu, nimic nu mi-a provocat mai mare bucurie in ultimele 2 saptamani decat sa ma urc pe cantar...;)) si merita!!! Pentru cat imi vine sa sar intr-un picior pentru fiecare kg dat jos, merita sa merg pana la capat!
Succes! :-*

dana70 07 sep 2009 15:40:11

Re: Slabesc cu un regim hipocaloric!
 
Multumesc Slabuta pentru felicitari :"> Ai dreptate ,e mai bine sa raman aici sa vad si eu si alte fete de unde am plecat si unde vreau sa ajung ;)

Lori 09 sep 2009 10:13:39

Re: Slabesc cu un regim hipocaloric!
 
Neatza Dana! >:D<
Ce mai faci?
Cum merge dieta? :)
Tine-ma la curent!
Pupici si o dimineata frumoasa!

dana70 10 sep 2009 09:59:29

Re: Slabesc cu un regim hipocaloric!
 
Draga mea , ieri am fost cam obraznica asa ca nu am ce posta.Am mancat mult si sper sa nu se vada prea tare lunea viitoare la cantar.Tu ce mai faci?Cum merge?

Lori 10 sep 2009 10:08:37

Re: Slabesc cu un regim hipocaloric!
 
Buna!
Pai... merge bine :D Am reusit ultimele 2 zile sa pap peste 1000 kcal si am facut si miscarica si... azi dimineata cantarul meu arata cu vreo 300g mai putin :D dar inca nu schimb tickerul, astept sa ajung la 91 :D:>\:D/
Lasa ca doar o zi de rasfat nu are cum sa faca ravagii, doar sa fii atenta si constiincioasa si sa nu te lasi, ca o sa reusesti!!! >:D< Si apoi, pana luni, mai ai destul timp sa faci miscarica si sa papi sanatos, ca luni dimineata sa ai o surpriza placuta! :D
Te pup si iti tin pumnii! Sa ma tii la curent cu ce faci, da? ;;) ;;) ;;)
Mult succes Danutza!

dana70 16 sep 2009 20:38:52

Re: Slabesc cu un regim hipocaloric!
 
Dupa o nunta si o petrecere in familie bilantul e cam slabut (macar el :D ): 89.4 kg azi dimineata.Deci scadere de 400 g in 10 zile :(


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:36:48.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO