forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/)
-   -   Craciunitze sexy (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/craciunitze-sexy-10667.html)

basalic gina 28 nov 2011 21:17:16

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de Mai (Post 861241)
Habar nu am ce sa fac cu graficul si cu meniul sa apara???
Sariti in ajutor slabutzelor!

hai ma mami ca nu e greu .... intra la datele tale personale si acolo gasesti in cele doua coloane ai si meniu si grafic si ticker:-*

basalic gina 28 nov 2011 21:19:38

Re: Craciunitze sexy
 
fetelor vedeti culmea la mine?? imi apare "sunt una dintre slabutze" dar eu in loc sa slabesc m am ingrasat 1 kg de cand m am inscris pe forum:)))=))):))

LOREDANA99 28 nov 2011 21:19:52

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 861229)


Ai vazut cum se rezolva,totul e sa-ti doresti cu adevarat sa slabesti...Eu cand sunt motivata nu ma mai recunosc ;;);;)

si tu tot la 52 vrei sa te opresti:P?maine ma cantaresc sa vad daca mancatul sanatos slabeste mai mult decat foamea:)...\iubita, tu te pregatesti de faza II?

Mai 28 nov 2011 21:27:31

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de basalic gina (Post 861252)
hai ma mami ca nu e greu .... intra la datele tale personale si acolo gasesti in cele doua coloane ai si meniu si grafic si ticker:-*

Am intrat la meniu si nu pot decat sa trec niste notite pentru mine care nu le vede nimeni,nu pot sa fac sa imi apara ca voua:-?? plus ca nu pot sa scriu cat sport fac cata apa beau:-?? nu ma descurc deloc

basalic gina 28 nov 2011 21:27:32

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 861259)
si tu tot la 52 vrei sa te opresti:P?maine ma cantaresc sa vad daca mancatul sanatos slabeste mai mult decat foamea:)


poate foamea slabeste mai repde dar apare si efectul yo-yo in schimb mancatul sanatos are rezultate mai lente dar sigure pe termen lung.... eu vb acum "din carti" ca eu nu am fost in stare de asa ceva de fiecare data am ales prima varianta dar acum sunt hotarata sa atac grasimea incet si sigur>:)>:)

Mai 28 nov 2011 21:28:58

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de basalic gina (Post 861274)
poate foamea slabeste mai repde dar apare si efectul yo-yo in schimb mancatul sanatos are rezultate mai lente dar sigure pe termen lung.... eu vb acum "din carti" ca eu nu am fost in stare de asa ceva de fiecare data am ales prima varianta dar acum sunt hotarata sa atac grasimea incet si sigur>:)>:)

Cu graficu am rezolvato
dar cu meniiu ala care nu imi arata calorii nimic?

LOREDANA99 28 nov 2011 21:30:59

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de Mai (Post 861276)
Cu graficu am rezolvato
dar cu meniiu ala care nu imi arata calorii nimic?

iti arata in dreapta paginii, deruleaza in jos

basalic gina 28 nov 2011 21:31:34

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de Mai (Post 861273)
Am intrat la meniu si nu pot decat sa trec niste notite pentru mine care nu le vede nimeni,nu pot sa fac sa imi apara ca voua:-?? plus ca nu pot sa scriu cat sport fac cata apa beau:-?? nu ma descurc deloc

mami ai acolo cauta alimente dai click acolo alegi din lista grupa : carne, ;legume, fructe sau ce ai papat tu azi dupa care scrii la cautare aliment ce ai papat si dai enter iti va aparea lista cu alimente ....ca sa selectezi dai click pe aliment si iti va aparea cantitatea scrii cantatitea si cand ai papat la MD P sau C dupa care adauga la meniu sper sa te descurci....pupici

LOREDANA99 28 nov 2011 21:35:38

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de Mai (Post 861276)
Cu graficu am rezolvato
dar cu meniiu ala care nu imi arata calorii nimic?

apa nici eu n o trec...oricum beau putina:P

Mai 28 nov 2011 21:44:02

Re: Craciunitze sexy
 
Pfff...am reusit! Multumesc fetelor de ajutor! Eu am plecat direct in pat ca mor de somn! Maine ma voi descurca! NE mai auzim maine! Eu doar seara ajung acasa! Va pupacesc si multa bafta ! nNoapte buna!


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:51:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO