forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/)
-   -   Craciunitze sexy (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/craciunitze-sexy-10667.html)

pinksirena 28 nov 2011 11:19:31

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de sandra24 (Post 860348)
si vedeti ca avem 2 fete care nu si-au setat greutatea ...uitati-va la grafic evolutie grup:)mi se pare ca pana maine seara mai e timp:D

Azi e ultima zi,fiindca e prima saptamana din concurs :D Am vazut,sa speram ca azi sa intre sa o seteze :D

sandra24 28 nov 2011 11:28:21

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 860354)


Azi e ultima zi,fiindca e prima saptamana din concurs :D Am vazut,sa speram ca azi sa intre sa o seteze :D

pai si daca nu intra ce se intampla?le ia greutatea actuala?hmmm..sau le descalifica?faci sport azi?eu o sa ma bag la un tae bo intr-o ora cam asa ca dupa nu o sa mai am timp...tre' sa fac curatenie in casa dupa weekend:D

pinksirena 28 nov 2011 11:30:26

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de sandra24 (Post 860373)
pai si daca nu intra ce se intampla?le ia greutatea actuala?hmmm..sau le descalifica?faci sport azi?eu o sa ma bag la un tae bo intr-o ora cam asa ca dupa nu o sa mai am timp...tre' sa fac curatenie in casa dupa weekend:D

cred ca ne da puncte in minus...cu Adina am vorbit,ramane cu Mai...Nu cred,am de facut mancare si acum trebuie sa plec la munk :-*

SOAITA ADINA 28 nov 2011 11:37:00

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 860378)


cred ca ne da puncte in minus...cu Adina am vorbit,ramane cu Mai...Nu cred,am de facut mancare si acum trebuie sa plec la munk :-*

nu stiu de ce nu-mi apare in graficu de evolutie ca am modificat, ma rog poete se rezolva:D

pinksirena 28 nov 2011 11:38:48

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de SOAITA ADINA (Post 860389)
nu stiu de ce nu-mi apare in graficu de evolutie ca am modificat, ma rog poete se rezolva:D

ai intrat acum si ai setat-o?poate dureaza ceva :D:D

pinksirena 28 nov 2011 11:40:14

Re: Craciunitze sexy
 
acum iti apare ca ai setat-o :-*

SOAITA ADINA 28 nov 2011 11:42:53

Re: Craciunitze sexy
 
la tiker da apare dar in graficu de evolutie nu, poate dureaza un pic pana se modifica datele, mss oricum ca m-ai anuntat

pinksirena 28 nov 2011 11:43:52

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de SOAITA ADINA (Post 860399)
la tiker da apare dar in graficu de evolutie nu, poate dureaza un pic pana se modifica datele, mss oricum ca m-ai anuntat

apare si la grafic

sandra24 28 nov 2011 11:44:04

Re: Craciunitze sexy
 
#:-sda ..imi dati niste emotii :)) glumesc dar nah daca ne tinem de treaba sa ne tinem:D:D plus ca noi ca grup avem putine kg de slabit fata de alte grupuri si ar trebui sa fie mai usor:D:D

basalic gina 28 nov 2011 14:14:56

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de sandra24 (Post 860373)
pai si daca nu intra ce se intampla?le ia greutatea actuala?hmmm..sau le descalifica?faci sport azi?eu o sa ma bag la un tae bo intr-o ora cam asa ca dupa nu o sa mai am timp...tre' sa fac curatenie in casa dupa weekend:D

hey ce faceti gagici?
eu mi am scris ce am papat pana acum in meniu ... o i au iar cu hipocalorica....am facut si putina miscare am mers cu bicicleta 40 min sunt o puturoasa in casa nu fac miscare ....asa ca prefer sa ies afara plus ca mi am facut si sedinta cu renumitul zat de cafea:D pe picioare .... va pup fetelor si mult succes.....:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:28:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO