forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/)
-   -   Craciunitze sexy (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/craciunitze-sexy-10667.html)

basalic gina 28 nov 2011 16:50:23

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de SOAITA ADINA (Post 860939)
nu stiu, ma gandesc ca nu esti nebuna:)):)):)), glumesc, eu stiam ca doar semnatura cea din chenaru rosu care palpaie tb sa o avem fara ea eram scoase din concurs, dar nu-i rau daca mai ai ceva in plus, u esti casatorita ai copii???

hey nu e bine sa combini carnea cu cartofi..:-s:-s carne de pui cu salata e ok dar fara cartofi nu e buna combinatia.....si nu nu sunt casatorita si nu am nici copii am o relatie de 4 ani si cam atat:)

pinksirena 28 nov 2011 16:51:48

Re: Craciunitze sexy
 
Ce faceti fetelor?Eu abia am papat ca acum am iesit de la munk...:-*:-*:-* Ce mult ati scris...pana acum :))

pinksirena 28 nov 2011 16:53:22

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de SOAITA ADINA (Post 860934)
eu diseara o sa pap pulpa de pui la cuptor cu cartofi la cuptor si salata, cam mult:d dar de abia adun caloriile si asa, am musafiri la masa raman parinti mei la masa de seara si vom papa impreuna si m-am gandit ca e buna papa si ptr mine mai dietetica si ptr ei nuu??:d

Nu tii South Beach? Imposibil sa nu poti face 1100 de calorii...ai grija ca sunt putine,depinde si de activitatea pe care o ai...

basalic gina 28 nov 2011 16:54:16

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 860955)
Ce faceti fetelor?Eu abia am papat ca acum am iesit de la munk...:-*:-*:-* Ce mult ati scris...pana acum :))


asa repede? dar ce faci tu mami cu ce te ocupi?? eu una sunt bine astept sa treaca si zua de astazi pana acum am fost cuminte si am facut si sport cat de cat ... m am plimbat cu bicicleta..... tie cum iti merge?:-*:-*

pinksirena 28 nov 2011 16:56:56

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de basalic gina (Post 860957)

asa repede? dar ce faci tu mami cu ce te ocupi?? eu una sunt bine astept sa treaca si zua de astazi pana acum am fost cuminte si am facut si sport cat de cat ... m am plimbat cu bicicleta..... tie cum iti merge?:-*:-*

Pai azi am lucrat de la 11 la 3....curatenie in doua case...inainte lucram mai mult si am renuntat la o casa,eram prea obosita si mancam aiurea :D

basalic gina 28 nov 2011 16:58:20

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 860959)


Pai azi am lucrat de la 11 la 3....curatenie in doua case...inainte lucram mai mult si am renuntat la o casa,eram prea obosita si mancam aiurea :D


esti norocoasa eu caut de lucru si nu gasesc nimic:((:((...stau ca o vacuta acasa:((:((

SOAITA ADINA 28 nov 2011 16:59:21

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de basalic gina (Post 860953)
hey nu e bine sa combini carnea cu cartofi..:-s:-s carne de pui cu salata e ok dar fara cartofi nu e buna combinatia.....si nu nu sunt casatorita si nu am nici copii am o relatie de 4 ani si cam atat:)

eu nu pap catofi, imi fac morcovi la capac(fff putine calorii)doar pulpa fara piele, morcovi si salata:D

pinksirena 28 nov 2011 16:59:47

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de basalic gina (Post 860962)
esti norocoasa eu caut de lucru si nu gasesc nimic:((:((...stau ca o vacuta acasa:((:((

Lasa ca e bine...pana la urma vei gasi...;;)

basalic gina 28 nov 2011 17:03:08

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 860964)


Lasa ca e bine...pana la urma vei gasi...;;)


poi nu prea e bine ca stau acasa.... bani putini, stau toata ziua nu fac nimic, dau tarcoale la frigider:)):)):))numai dezavantaje si m am plictisit fff tare singura mereu in casa:((

basalic gina 28 nov 2011 17:04:02

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de SOAITA ADINA (Post 860963)
eu nu pap catofi, imi fac morcovi la capac(fff putine calorii)doar pulpa fara piele, morcovi si salata:D

#:-s#:-s#:-sce bine ...mult mai bine asa....:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:39:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO