forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Pasti! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-pasti/)
-   -   Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-pasti/concurs-24-01-18-04-slabute-pasti-7776.html)

mitzy 21 ian 2011 15:47:23

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de Sabine_28 (Post 485831)
Mitzy, Slabuta face parte din grupul SB...fetelor, de ce va e asa de teama sa fiti lider? Mie mi se pare mult mai motivant, pt ca trebuie sa fii un exemplu pentru celelalte fete si sunt sigura ca te vei descurca foarte bine ca lider !>:D<

Off, acum am vazut prima pagina reactualizata:( stiu ca acolo sunteti doar cele care tineti SB dar cumva speram sa fiu cu voi in grup:( Crede-ma Sabi ca eu nu sunt buna de lider.

Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 485834)

Eu cred ca te-ar ajuta si pe tine. :)In plus cand sunteti in grup, si motivatia, si atmosfera din gasca va poate ajuta. :)

ps: eu sunt in grupul slabutelor care tin dieta South Beach :)

Multumesc pt increderea acordata Slabuta dar nu sunt facuta pt a conduce un grup.
Asta este daca nu ma vrea nimeni in grup, poate sunt si eu vinovata ca nu sunt o constanta pe site:( Eu mai astept, cu toate ca din fetele care asteapta invitatie nu cunosc pe niciuna, poate se gaseste cineva cu caracter de lider.

Slabuta 21 ian 2011 16:20:42

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
ANUNT !!!

Toate grupurile care deja s-au format au o optiune care ar face si mai interesant concursul. :)

Fiecare slabuta din grup are posibilitatea de a adauga o poza cu ea la inceputul concursului si la sfarsit. :)

Cum se adauga imaginile

Cand va aflati in grupul din care faceti parte aveti optiunea "Adaugă imagini la acest grup!".

Se va deschide o noua pagina cu mai multe optiuni de adaugare imagine.

Faceti clic pe "albumele" alegeti albumul cu poza/pozele care vreti sa le afisati in grup (clic pe album).

Sub imaginile din album veti avea optiunea "Adaugă imagini la un Grup". (click pe aceasta optiune)

Bifati poza/pozele dorite, alegeti din lista grupul vostru si apasati pe butonul "Adauga imagini"

Asta este tot :)

Zora 21 ian 2011 17:22:53

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Buna fetelor!
Eu abia ieri am intrat in comunitate, dar as vrea sa particip si eu la concurs. Am avantajul (si dezavantajul totodata) ca stau toata ziua la computer in mod normal, deci pot sa-mi updatez informatiile foarte des.
Problema e ca in seara asta o sa fiu plecata si n-am sa pot accesa din nou site-ul pana maine. Daca vreti sa ma invitati si pe mine intr-un grup, va rog sa ma asteptati si pe mine pana maine dimineata.
Mercic mult si... fie ca cele mai bune slabute sa castige! :D

crissa17 21 ian 2011 18:39:22

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
As vrea si eu sa ma bag in concurs. Dar eu intru in sesiune de luni, pana pe 5 asa ca nu o sa am timp asa de des sa intru pe site...:((. Si nu cred ca pot asa, nu? Am inteles si ceva de grupuri. S-a complicat concursul...Ema, nu stiu daca e deja in concurs, m-as baga cu ea in grup...dar nu stiu daca e, nu am mai avut timp sa vb cu ea, din cauza sesiunii :((.

Oricum daca ma primiti va rog sa imi scrieti in jurnal sa vad ca aici nu o sa mai stiu la ce pag sa caut si etc...De luni o sa ma apuc din nou de slabit, sper....adica mancat usor sanatos. Ceva ce sa pot manca cand si cat vreau, ca nu vreau sa ma stresez cu mancarea acum, ca sunt in sesiune, am cu ce sa ma stresez!

Va pup

Slabuta 21 ian 2011 18:41:33

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de crissa17 (Post 486036)
As vrea si eu sa ma bag in concurs. Dar eu intru in sesiune de luni, pana pe 5 asa ca nu o sa am timp asa de des sa intru pe site...:((. Si nu cred ca pot asa, nu? Am inteles si ceva de grupuri. S-a complicat concursul...Ema, nu stiu daca e deja in concurs, m-as baga cu ea in grup...dar nu stiu daca e, nu am mai avut timp sa vb cu ea, din cauza sesiunii :((.

Oricum daca ma primiti va rog sa imi scrieti in jurnal sa vad ca aici nu o sa mai stiu la ce pag sa caut si etc...De luni o sa ma apuc din nou de slabit, sper....adica mancat usor sanatos. Ceva ce sa pot manca cand si cat vreau, ca nu vreau sa ma stresez cu mancarea acum, ca sunt in sesiune, am cu ce sa ma stresez!

Va pup

Crissa aici gasesti grupurile deja formate si regulamentul concursului:
http://forum.slabute.ro/concursuri/c...tml#post479547

Ema este deja inclusa intr-un grup. :)

Avand peste 300 mesaje poti fi si tu lider de grup, citeste regulamentul si ne spui ce decizie vei lua. :)

crissa17 21 ian 2011 18:54:01

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de mitzy (Post 485860)
Off, acum am vazut prima pagina reactualizata:( stiu ca acolo sunteti doar cele care tineti SB dar cumva speram sa fiu cu voi in grup:( Crede-ma Sabi ca eu nu sunt buna de lider.



Multumesc pt increderea acordata Slabuta dar nu sunt facuta pt a conduce un grup.
Asta este daca nu ma vrea nimeni in grup, poate sunt si eu vinovata ca nu sunt o constanta pe site:( Eu mai astept, cu toate ca din fetele care asteapta invitatie nu cunosc pe niciuna, poate se gaseste cineva cu caracter de lider.

Mitzy si eu vreau sa ma alatur. Am vazut ca esti printre cele care asteapta o invitatie. Te rog, daca gasesti un lider, te rog sa ma adaugati si pe mine in grup. O sa intru maine special si duminica sa vad daca am primit vreo invitatie. Chiar vreau sa intru si eu in concurs, dar nu pot fi lider...in momentul de fata. V-am spus cu sesiunea, nu o sa am timp asa de mult...:(( scuze. Dar vreau sa fac parte dintr-un grup. Te pup Mitzy

mikutzacristina 21 ian 2011 19:24:20

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
buna dragutelor
ma ajuta si pe mine cineva ca imi prid urechile nu stiu cum sa ma integrez sau cum sa particip la concurs....[*141*][*141*][*141*] multam

Anason 21 ian 2011 20:32:44

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Slabuto, eu sunt in continuare dornica sa particip, asa ca te rog sa ma treci iarasi pe lista de asteptare. Nu cred ca se va forma un grup Rina.
Multumesc frumos! :-*

ayssa 21 ian 2011 21:16:52

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Slabuta la noi e putin mai complicat cu grupul... Noi cele care am dori sa participam nu avem 300 de masaje momentan si nici una nu poate fi lider. Imi mai spui odata te rog pana cand trebuie finalizate grupurile. Multumesc anticipat . Toate cele bune

Mihaela1006 21 ian 2011 21:21:56

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 485915)
ANUNT !!!

Toate grupurile care deja s-au format au o optiune care ar face si mai interesant concursul. :)

Fiecare slabuta din grup are posibilitatea de a adauga o poza cu ea la inceputul concursului si la sfarsit. :)

Cum se adauga imaginile

Cand va aflati in grupul din care faceti parte aveti optiunea "Adaugă imagini la acest grup!".

Se va deschide o noua pagina cu mai multe optiuni de adaugare imagine.

Faceti clic pe "albumele" alegeti albumul cu poza/pozele care vreti sa le afisati in grup (clic pe album).

Sub imaginile din album veti avea optiunea "Adaugă imagini la un Grup". (click pe aceasta optiune)

Bifati poza/pozele dorite, alegeti din lista grupul vostru si apasati pe butonul "Adauga imagini"

Asta este tot :)

parca mi-ai citit gandurile, exact asta voiam sa te intreb :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:03:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO