forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Pasti! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-pasti/)
-   -   Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-pasti/concurs-24-01-18-04-slabute-pasti-7776.html)

justbelieve 21 ian 2011 14:45:53

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de Crysa (Post 485464)
cu placere...abea astept sa slabim:)



justbelieve,

cred ca nu mai ai de unde slabi:-o la 49 de kg
vrei sa ajungi schelet????
pe bune...chiar nu aveam de unde sa stiu ca ai 49kg...ca nu te invitam in grup (fara suparare)

am sa vb cu Slabuta sa aflus si parere ei.....m-ai pus pe ganduri...



multumesc:) de luni trecem la treaba



cu placere!




ma bucur ca ai reusit

fetelor ne mai trebuie o fata sau poate 2 (din pacate)

astept propuneri

Citat:

Anterior postat de Crysa (Post 485702)
Slabuta,

am adaugat-o pe Justbelieve in grupul nostru dar are 49kg, nu cred ca e ok sa participe la concurs deoarece nu are de unde sa slabeasca...adik mie asa mi se pare

eu nu vreau sa fiu intelesa gresit (o vreau in grup dar nu cred ca are ce face in acest concurs - adik din partea mea daca ea vrea neaparat sa slabeasca eu nu am nimic in potriva dar nu stiu cat e de sanatos pt ea)
vreau parerea ta


Multumesc mult pentru grija.Stai linistita,nu ma infometez,nu sunt anorexica sau ceva de genu.Am spus de multe ori,pe mine kg nu ma intereseaza.Adica de mult timp am 49 de kg.Doar ca marea mea problema sunt picioarele,de acolo ar fi cativa cm buni de dat jos.Fiind foarte mica de inaltime,am picioare..scurte si grosute.M-am inscris in acest concurs doar ca sa ma motiveze sa fac sport si sa nu calc stramb,in sensul sa nu mananc dulciuri..Deci as fi super motivata sa stiu ca trebuie sa dau aici raportul la cat sport am facut,pentru ca asa voi face in fiecare zi,fara sa gasesc scuze.Eu sunt convinsa ca sportul este salvarea mea,alimentatia fiind pe locul 2.
Daca hotarasti ca nu ar trebui sa fiu in grup..e decizia ta.

Slabuta 21 ian 2011 14:46:58

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Lavinia de ce nu iti faci un grup separat ? :)
In acest fel iti poti aduna slabutele cu care sa formati un grup :)

Slabuta 21 ian 2011 14:51:07

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
  • TinAlexa
  • amd1809
  • laurra
  • lenaG
  • Ioana Dobre
  • Diana D


Ame, acestea sunt slabutele care au acceptat primele invitatia (in partea stanga avatarului tau, in grup).

Restul fetelor trebuie mutate in grupul 2 si cu un alt lider.

Crysa 21 ian 2011 14:59:38

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 485737)
Multumesc mult pentru grija.Stai linistita,nu ma infometez,nu sunt anorexica sau ceva de genu.Am spus de multe ori,pe mine kg nu ma intereseaza.Adica de mult timp am 49 de kg.Doar ca marea mea problema sunt picioarele,de acolo ar fi cativa cm buni de dat jos.Fiind foarte mica de inaltime,am picioare..scurte si grosute.M-am inscris in acest concurs doar ca sa ma motiveze sa fac sport si sa nu calc stramb,in sensul sa nu mananc dulciuri..Deci as fi super motivata sa stiu ca trebuie sa dau aici raportul la cat sport am facut,pentru ca asa voi face in fiecare zi,fara sa gasesc scuze.Eu sunt convinsa ca sportul este salvarea mea,alimentatia fiind pe locul 2.
Daca hotarasti ca nu ar trebui sa fiu in grup..e decizia ta.


Justbelieve,

eu nu hotarasc nimic, grupul nu este al meu...este al nostru al tuturor:)...eu doar la-m ifiinta pt ca eram fff multe care asteptam invitatie...in fine

e ok...daca tu asta crezi ca trebuie sa faci, eu nu am nimic in potriva.....mai bine o lasam asa...si vedem noi ce facem pana de Pasti:)

hai sa nu mai vb de asta si de luni sa trecem la treaba:)

ce zici?

justbelieve 21 ian 2011 15:21:50

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de Crysa (Post 485758)
Justbelieve,

eu nu hotarasc nimic, grupul nu este al meu...este al nostru al tuturor:)...eu doar la-m ifiinta pt ca eram fff multe care asteptam invitatie...in fine

e ok...daca tu asta crezi ca trebuie sa faci, eu nu am nimic in potriva.....mai bine o lasam asa...si vedem noi ce facem pana de Pasti:)

hai sa nu mai vb de asta si de luni sa trecem la treaba:)

ce zici?

Bine atunci.Din partea mea nu e nici o problema,voi fi fata constiicioasa,voi manca peste 1000 kcal si voi face sport 6 zile/saptamana:)
Tin sa mai spun inca o data ca niciodata nu m-am gandit la infometare sau sa ajung un schelet.

Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 485738)
Lavinia de ce nu iti faci un grup separat ? :)
In acest fel iti poti aduna slabutele cu care sa formati un grup :)

Raman in grupul format de Crysa:)

Slabuta 21 ian 2011 15:22:41

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 485795)
Bine atunci.Din partea mea nu e nici o problema,voi fi fata constiicioasa,voi manca peste 1000 kcal si voi face sport 6 zile/saptamana:)
Tin sa mai spun inca o data ca niciodata nu m-am gandit la infometare sau sa ajung un schelet.


Raman in grupul format de Crysa:)

Limita minima este 1100 kcal/zi.
Sa nu uitati. :)

Slabuta 21 ian 2011 15:27:40

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Din aceasta lista cu slabute care asteapta invitatie, poate fi lider de grup: Mitzy

Mitzy ce zici? :)
  • Anka4iulie
  • AnDrAdAxl
  • roxanna
  • Mitzy
  • ssim
  • monika2011
  • rose rose
  • ylla

Slabuta 21 ian 2011 15:29:15

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Crysa mai invita o slabuta, sunteti doar 6 :)

Crysa 21 ian 2011 15:31:23

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 485807)
Crysa mai invita o slabuta, sunteti doar 6 :)


am mai invitat pe andrea delta

sa invit alte slabute?

Slabuta 21 ian 2011 15:32:52

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de Crysa (Post 485813)
am mai invitat pe andrea delta

sa invit alte slabute?

Aaaaa, si astepti acceptarea ei. :)
Ok, nu mai trebuie altele.
Doar daca nu iti da accept ii anulezi invitatia, si inviti alta slabuta. :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:48:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO