forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "ne pregatim pentru vara..." Luna I (27 aprilie - 25 mai) (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-ne-pregatim-vara-luna-i-27-aprilie-25-mai-749.html)

Slabuta 28 apr 2009 10:29:40

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de rose rose (Post 4909)
Eu mi-am completat dimensiunile dar diseara inainte de masajul anticelulitic o sa le am pe cele exacte si o sa reactualizez. Mi-e si frica sa le aflu. :-o


Rose eu m-am turmentat. :D

Nu gasesc ce ai mancat la amiaza, dimineata, ieri, ca sa te trec pe lista de raport de ieri. Ai vazut-o?

Cred ca e mai usor sa scrieti cap coada, ce ati facut intr-o anume zi ca eu nu mai gasesc dupa mesajele. :)
Si sport bineinteles. :)

Slabuta 28 apr 2009 10:31:55

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de miha (Post 4915)
am uitat sa va spun ca la 10 si 15 min am mai mancat un mar!!!:P

Miha, deseara postam raportul complet pentru o zi, cu papica si miscare. :D
Ai vazut cum am facut raportul pentru ieri pentru toate participantele, asa vreau sa fac zilnic, ca sa ne fie usor sa calculam la sfarsitul saptamanii punctajul. :D

Slabuta 28 apr 2009 10:33:31

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de rose rose (Post 4917)
Bravo, Miha! S-o tinem tot asa! [*abdomene*][*ciclism*][*banda*]

ca sa ne apropiem cat mai mult de:

http://i169.photobucket.com/albums/u...1239792605.jpg

:DCe tipa ne-ai pus aici. Cred ca ca trebuie sa o punem pe prima pagina langa regulament. :)) Motivational. :)

Slabuta 28 apr 2009 10:35:06

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de Shorty (Post 4916)
Hello,

Aseara nu am am mai apucat sa intru ca m-a scos al meu la o plimbare (am inghetat)

asa..vad ca toata lumea a facut miscare...eu mai putin :P

Am mancat exact cum am zis:
dim: cereale cu lapte
gustare un mar
pranz : pui cu ciuperci
gustare:o porto
cina :salata asortata cu ciuperci

La miscare:
urcat si coborat scarile la mine la munca (e un bloc tare ciudat si desi scrie etajul 3 am de urcat 7 etaje..parterul are 4 etaje ..azi le-am numarat :D)
ieri am fost pe jos la mama cam o ora de mers dus intors in ritm alert
aseara o plimbare de 1.30..mers lejer

Buna Shorty, imediat te trec pe lista raportului de ieri. :D

Ai fost foarte cumintica. :) Bravo. Suntem pe drumul cel bun. :)

Ai facut si tu miscare, urcat si coborat scari sau mers pe jos tot e miscare. ;)

miha 28 apr 2009 10:35:49

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 4931)
Miha, deseara postam raportul complet pentru o zi, cu papica si miscare. :D
Ai vazut cum am facut raportul pentru ieri pentru toate participantele, asa vreau sa fac zilnic, ca sa ne fie usor sa calculam la sfarsitul saptamanii punctajul. :D

k slabuta ...asa o sa fac ...seara o s ascriu ce am mancat si cat sport am facut ...

miha 28 apr 2009 10:36:26

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 4933)
:DCe tipa ne-ai pus aici. Cred ca ca trebuie sa o punem pe prima pagina langa regulament. :)) Motivational. :)

sunt de acord cu tine ...cred ac tipa ne va motiva ...SIGUR...

rose rose 28 apr 2009 10:52:04

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Slabuta nu prea am avut ieri la mine de mancare decat mere ca ouale erau stricate si nu am mai putut manca. oar la cina am mancat si salata de legume.
Pt azi cred ca maine e cel mai bine ca mi-e team sa nu cad prada tentatiei si trebuie sa fiu corecta. Tocmai ce am terminat salata de la pranz (e buna ca are si ciuperci si branzica si maslinute). AM mai mancat intre mes o portocala si un grapefruit.

rose rose 28 apr 2009 10:53:57

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
De ce scrie langa avatarul meu ca sunt in trecere? Dupa cate mesaje o sa se schimbe? :D:-/

Slabuta 28 apr 2009 10:58:03

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de rose rose (Post 4946)
Slabuta nu prea am avut ieri la mine de mancare decat mere ca ouale erau stricate si nu am mai putut manca. oar la cina am mancat si salata de legume.
Pt azi cred ca maine e cel mai bine ca mi-e team sa nu cad prada tentatiei si trebuie sa fiu corecta. Tocmai ce am terminat salata de la pranz (e buna ca are si ciuperci si branzica si maslinute). AM mai mancat intre mes o portocala si un grapefruit.

Bun, atunci trec niste mere la mic dejun si pranz. :) sa nu uiti ce am vorbit ieri legat de mere pe stomac gol. :D Sunt ca mama care te bate la cap. :))

Citat:

Anterior postat de rose rose (Post 4947)
De ce scrie langa avatarul meu ca sunt in trecere? Dupa cate mesaje o sa se schimbe? :D:-/

Dupa 30 de mesaje va fi "Vreau sa intru-n gasca". :D

miha 28 apr 2009 11:02:07

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de rose rose (Post 4947)
De ce scrie langa avatarul meu ca sunt in trecere? Dupa cate mesaje o sa se schimbe? :D:-/

cred ca dupa ...50 nu mai stiu sigur!!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:20:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO