forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

happygirldiana 25 iul 2010 23:12:00

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
buna seara fetelor:*eu am ajuns acasa si gata,ma pregatesc de somn;)maine ma trezesc la 7,pe la 8 jum,9 merg la alergat apoi plec la tara!ne auzim,ma salveaza netu mobil;)

lucia ely 26 iul 2010 00:14:41

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 267404)
buna seara fetelor:*eu am ajuns acasa si gata,ma pregatesc de somn;)maine ma trezesc la 7,pe la 8 jum,9 merg la alergat apoi plec la tara!ne auzim,ma salveaza netu mobil;)

noapte buna Diana :*:*:* Noapte buna fetelor:*:*:*

yulyka 26 iul 2010 09:18:15

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
netat fetelor!!!ce mai faceti??:)

lucia ely 26 iul 2010 09:28:14

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
eu ma simt ff rau ..am febra ..si ..ma dor toate ..cred ca am facut peumonie ...is aici cu caiciula in cap:-s ca ma doare ingrozitor:| o bluza groasa ....(cum nu purtam nici asta iarna asa groaza...cu plapuma pe mine ...si tot mi-e frig :-<:-<

Flori V. 26 iul 2010 09:43:55

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 267569)
eu ma simt ff rau ..am febra ..si ..ma dor toate ..cred ca am facut peumonie ...is aici cu caiciula in cap:-s ca ma doare ingrozitor:| o bluza groasa ....(cum nu purtam nici asta iarna asa groaza...cu plapuma pe mine ...si tot mi-e frig :-<:-<

Ufff! Biata de tine, multa sanatate. Bea ceaiuri multe cu miere si lamaie! Si sa-ti faca cineva o frectie ca lumea ca sa iasa raceala din tine.
Sa te faci bine Lucia, pupici plini de sanatate >:D<

happygirldiana 26 iul 2010 09:51:18

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
neata slabutelor:*:*ce faceti?eu am intrat un pic sa vad ce faceti si ma apuc de ceva sport(niscaiva tae-bo pt abdomen);)lucia,cum ai racit?sa te faci bine repede:*

lucia ely 26 iul 2010 09:57:22

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 267599)
neata slabutelor:*:*ce faceti?eu am intrat un pic sa vad ce faceti si ma apuc de ceva sport(niscaiva tae-bo pt abdomen);)lucia,cum ai racit?sa te faci bine repede:*


neata diana:*
nush cum am racit am scris in jurnal ca de 3 zile am febra si eu nu am facut febra numai o data:| in viata mea:| cand am avut o pneumonie urata:|(si acum nu zic ca am pneumonie ca am febra ci pt simptome...)

happygirldiana 26 iul 2010 09:59:43

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
de ce nu consulti un medic?o sa stii sigur ce ai si o sa primesti tratament sigur;)

Flori V. 26 iul 2010 10:01:05

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 267613)
neata diana:*
nush cum am racit am scris in jurnal ca de 3 zile am febra si eu nu am facut febra numai o data:| in viata mea:| cand am avut o pneumonie urata:|(si acum nu zic ca am pneumonie ca am febra ci pt simptome...)


Pai daca te stii cu antecedente eu zic sa mergi la medic cel mai bine, ca nu e de gluma cu pneumonia. Daca ramai totusi acasa, eu imi pun sosete de bumbac imbibate cu otet si spirt (in care am dizolvat o aspirina) in picioare. Si in felul asta scade febra sa stii, e leac babesc dar foarte eficient.
Iti doresc insanatosire grabnica iubita!

Diana, spor la sport! Ce bine ca tu esti acasica :P

lucia ely 26 iul 2010 10:06:01

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de Flori V. (Post 267624)
Pai daca te stii cu antecedente eu zic sa mergi la medic cel mai bine, ca nu e de gluma cu pneumonia. Daca ramai totusi acasa, eu imi pun sosete de bumbac imbibate cu otet si spirt (in care am dizolvat o aspirina) in picioare. Si in felul asta scade febra sa stii, e leac babesc dar foarte eficient.
Iti doresc insanatosire grabnica iubita!

Diana, spor la sport! Ce bine ca tu esti acasica :P

mama e asistenta medicala ..si putea sa se uite sa ma asculte putin la spate si asa mai departe:| da nici mcara nu ma baga in seama ...nici nu ma saluta ca am fost ieri la suc cu iubitu:|
tot imi zice ca nu am ce sa caut cu el...ca nu e de mine :| da pt aia nu trebuie sa ma neglijeze asa:| ....ma intrebat doar daca nu merg cu ia prin oras sa-si caute rochie:-<


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:01:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO