forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

yulyka 22 iul 2010 09:48:46

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de alina79 (Post 263117)
Buna, fetelor! Bine v-am gasit! Ma inscriu si eu in concursul vostru cu toate cele 64 de kg, care se incapatineaza sa stea pe mine :Pde vreo luna, si vreau sa ajung la 54. Sper ca impreuna cu voi sa le vin de hac! De masurat o sa ma masor maine, ca azi nu mi-am gasit centimetrul:">. Scuzeeee...

nici o problema si bine ai venit in concurs:-*

yulyka 22 iul 2010 09:49:52

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 263121)
cu targetul meu pe 62 de zile 8 kg:x (daca sunt 10 nu ma supar:X ...dar daca is mai putin de 7 ma supar sigur:-< )

muult succes la toate:X

pai asta depinde numai de tine lucia!!!trebuie sa ai ambitie si noi o sa te sustinem:-*>:D<

lucia ely 22 iul 2010 09:51:03

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de alina79 (Post 263117)
Buna, fetelor! Bine v-am gasit! Ma inscriu si eu in concursul vostru cu toate cele 64 de kg, care se incapatineaza sa stea pe mine :Pde vreo luna, si vreau sa ajung la 54. Sper ca impreuna cu voi sa le vin de hac! De masurat o sa ma masor maine, ca azi nu mi-am gasit centimetrul:">. Scuzeeee...

bine ai venit alina:)
stai linistita maine vii cu dimensiunile:*:*:*
tu ce plan de bataie ai?ce dieta?si cat sport faci de obicei?:)
si ce target ai pt cele 2 luni de concurs?:)

lucia ely 22 iul 2010 09:52:46

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de yulyka (Post 263124)
pai asta depinde numai de tine lucia!!!trebuie sa ai ambitie si noi o sa te sustinem:-*>:D<


nu neaparat iulia...poate o sa am perioade de stagnare:| si nu stiu cat pot sa dureze:) ...
sau cine stie ce se mai investe pana atunci:*:*
normal ca o sa ne sustinem una pe alta:)

justbelieve 22 iul 2010 09:58:05

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Ma inscriu si eu ca n-am nimic de pierdut:)

Deci pana la urma pana cand tine concursul?
[revin imediat cu masuratorile]

alina79 22 iul 2010 09:59:41

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 263126)
bine ai venit alina:)
stai linistita maine vii cu dimensiunile:*:*:*
tu ce plan de bataie ai?ce dieta?si cat sport faci de obicei?:)
si ce target ai pt cele 2 luni de concurs?:)

Vreau sa slabesc cam 10 kg, si pentru asta cred ca trebuie sa ma apuc de disociata, ca se pare ca nu mai merge cu hipocalorica. Imi place sa fac aerobic si zumba, dar mai nasol e ca familia mea nu face, iar eu cand ma apuc ei se uita la mine ca la spectacol...si ma enerveaza ingrozitor:-L~X(~X(Intr-o zi le-am spus sa-si ia si o punga de seminte, daca tot le place numai sa se uite!

lucia ely 22 iul 2010 10:00:26

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 263140)
Ma inscriu si eu ca n-am nimic de pierdut:)

Deci pana la urma pana cand tine concursul?
[revin imediat cu masuratorile]


:x ce ma bucur justbelieve:X ...uh deja esti la mentinere :x si o sa ne ajuti foarte mult:)
deci concursul tine

22 iulie -22 septembrie:)

lucia ely 22 iul 2010 10:02:43

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de alina79 (Post 263142)
Vreau sa slabesc cam 10 kg, si pentru asta cred ca trebuie sa ma apuc de disociata, ca se pare ca nu mai merge cu hipocalorica. Imi place sa fac aerobic si zumba, dar mai nasol e ca familia mea nu face, iar eu cand ma apuc ei se uita la mine ca la spectacol...si ma enerveaza ingrozitor:-L~X(~X(Intr-o zi le-am spus sa-si ia si o punga de seminte, daca tot le place numai sa se uite!


kte kcal ai mancat pana acum?:)
hmm:| nici mie n-mi place sa fac sport si sa se uita cineva la mine:-<

yulyka 22 iul 2010 10:07:11

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 263140)
Ma inscriu si eu ca n-am nimic de pierdut:)

Deci pana la urma pana cand tine concursul?
[revin imediat cu masuratorile]

ne bucuram ff mult ca te avem printre noi:xconcursul tine:
22iulie-22septembrie:-*

yulyka 22 iul 2010 10:10:27

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de alina79 (Post 263142)
Vreau sa slabesc cam 10 kg, si pentru asta cred ca trebuie sa ma apuc de disociata, ca se pare ca nu mai merge cu hipocalorica. Imi place sa fac aerobic si zumba, dar mai nasol e ca familia mea nu face, iar eu cand ma apuc ei se uita la mine ca la spectacol...si ma enerveaza ingrozitor:-L~X(~X(Intr-o zi le-am spus sa-si ia si o punga de seminte, daca tot le place numai sa se uite!

daca vrei sa te apuci de disociata eu te sustin>:D<>:D<sa sti ca si pe mine ma enerveaza sa se uite cineva la mi ne cand fac sport si ma chinui sa fac sport ca nu imi place deloc=((


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:08:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO