forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Intra in bluza preferata (http://forum.slabute.ro/concursuri/intra-bluza-preferata-10862.html)

jessik 21 iun 2012 19:27:30

Re: Intra in bluza preferata
 
concursul poate sa mearga mereu.. atat timp cat sunt fete care vor sa slabeasca ca sa fie pe langa sanatoase.. si frumoase.. si sa intre in marimi mai mici.
eu ieri mi-am probat hainele de vara/.. maj imi vin.. unele cam stramte.. desi dif .. e de 2 kg.. in plus fata de vara trecuta.
faza e ca la rochitele mele nu se obs vreo diferenta.. am pus chiar una la album.. si mi-e stramta.. dar imi vine..asta o sa o simt eu mai incolo daca sta mai putin stramta.:P

dyiu 21 iun 2012 20:46:45

Re: Intra in bluza preferata
 
Dah ai dreptate
Eu azi mi-am luat intamplator o rochita fara sa o probez doar ca pt ca a fost frumoasa si cand am ajuns acasa am constatat cu tristete ca trebuie sa dau burtica si soldurile jos ca sa arat bn in ea
Asa ca am motivatie sa slabesc sper sa si imi tina:d

Sand 22 iun 2012 17:39:48

Re: Intra in bluza preferata
 
Citat:

Anterior postat de dyiu (Post 1074187)
o rochita fara sa o probez

Salut,

Fa o poza cu rochia asa cum iti vine si posteaz-o aici. Peste cateva luni faci alta poza cu ea cum iti bine perfect...:). Am si eu o bluza cumparata recent, masura M. Uite ca duc acum sa ma imbrac cu ea si sa fac o poza. O atasez imediat. Plezneste pe mine, peste 3-4 luni insa o sa-mi vina.

Later edit: stai un pic sa mi se incarce aparatul foto, revin cu poza.

Sand 22 iun 2012 18:43:02

Re: Intra in bluza preferata
 
1 ataşament(e)
Asta e bluza, nu am mai calcat-o. Modelul e facut sa fie purtat mai lejer, nu sa pocneasca pe om.

jessik 22 iun 2012 20:05:13

Re: Intra in bluza preferata
 
da da f bine.. haha.. am si eu o camasuta roz .. aia nu cred ca mi-a venit nici vara trecuta la sani :D

jessik 22 iun 2012 20:11:14

Re: Intra in bluza preferata
 
oh am facut o poza dar nu mais tiu sa atasez.. acuma imi vine bluza.. aia argintie.. din ianuarie.. dar e stramta hahah. deci obiectivul e sa stea bine hahah

dyiu 22 iun 2012 21:33:11

Re: Intra in bluza preferata
 
Bun exact asa am sa fac numa sa imi spuneti cum atasez poza

Sand 23 iun 2012 05:38:19

Re: Intra in bluza preferata
 
Citat:

Anterior postat de dyiu (Post 1075058)
Bun exact asa am sa fac numa sa imi spuneti cum atasez poza

Cand scrii un mesaj, vezi ca deasupra dreptunghiului in care scrii, sunt niste simboluri mici. Pe primul rand de simboluri e o moaca care zambeste, dupa aia in dreapta ei e un triunghi mic si in continuare in dreapta o clama mica. Apesi pe clama aia si acolo poti sa atasezi poze.

dyiu 23 iun 2012 10:20:15

Re: Intra in bluza preferata
 
1 ataşament(e)
BUNA, multumesc ca mi-ai spus am incercat sa o atasez dar nu stiu daca sa incaract:(

dyiu 23 iun 2012 10:21:32

Re: Intra in bluza preferata
 
Wau am reusit, dupa cum se vede rochita nu ma avantahaza de fel dar imi place foarte mult si materialul si dabtela de pe umeri, totul imi place la ea


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:32:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO