forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Intra in bluza preferata (http://forum.slabute.ro/concursuri/intra-bluza-preferata-10862.html)

azra 16 ian 2012 08:05:44

Re: Intra in bluza preferata
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 902050)
acum mai tare m-am sup.. ca am primit cadou niste haine d ela o amica.. is is toate marime small.. pff ar trebui sa dau jos vreo 10 kg.. poate pastrez cateva .. sa ma ambitionez..
=((

am si eu cateva de cand eram eu mai slabuta,inca nu ma incumet sa le arunc ca au fost purtate o data,de doua ori si imi sunt atat de dragi..nu stiu cum am putut lasa sa ajung pana la peste 90kgx-(x-(

mituica loredana 16 ian 2012 08:06:07

Re: Intra in bluza preferata
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 902043)

mare dreptate ai
eu anul asta nu am mai fost sa imi cumpar nimic de sarbatori tocmai pt ca mereu trebuia sa cer o marime mai mare si tot nu venea,asa ca trag tare de mine sa slabesc si apoi sa ma arunc la cumparaturi

buna dimineata fetelor pe mine tocmai asta ma ambitionat ,cand am fost la cumparaturi de craciun (mi-am luat geaca mai mica,nu se inchidea in fata)asa ca dupa revelion am intrat la voi si iata-ma dupa o saptamana(mi se inchide geaca):D
si nu ma las pana nu ajung unde vreau:)

azra 16 ian 2012 08:07:45

Re: Intra in bluza preferata
 
Citat:

Anterior postat de mituica loredana (Post 902055)
buna dimineata fetelor pe mine tocmai asta ma ambitionat ,cand am fost la cumparaturi de craciun (mi-am luat geaca mai mica,nu se inchidea in fata)asa ca dupa revelion am intrat la voi si iata-ma dupa o saptamana(mi se inchide geaca):D
si nu ma las pana nu ajung unde vreau:)

neata
bravo,cu cat suntem mai multe si cu rezultate frumoase cu atat ne ambitionam mai mult

mituica loredana 16 ian 2012 08:15:09

Re: Intra in bluza preferata
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 902059)
neata
bravo,cu cat suntem mai multe si cu rezultate frumoase cu atat ne ambitionam mai mult

asa este , atunci cand vezi rezultate parca atfel duci lupta:D

roxif 19 ian 2012 15:44:11

Re: Intra in bluza preferata
 
Si eu vreau sa ma alatur voua :( dar cred ca e putin cam tarziu :(:(:(

Sand 07 mar 2012 19:55:23

Re: Intra in bluza preferata
 
1 ataşament(e)
Aceeasi bluza la final de concurs. Imi e un pic mai buna, uraaaa!

jessik 07 mar 2012 20:02:49

Re: Intra in bluza preferata
 
pff de abia acum mi-am amintiti de concursul asta de cateva zile.. stiu ca m-am imbracat o data cu bluza si reuseam sa ma inchiei.. e un mic progres.. dar nu amis tiu cate kg aveam.. cred ca 69.. deci acum in jur de 66..x-(mda.. pacat ca nu a mai scris nimeni s ane ambitionam mai mult..totusi o sa fac o pozaa..

jessik 07 mar 2012 20:03:57

Re: Intra in bluza preferata
 
sand se vede diferenta.. dar la cm.. sau la kg ai scazut? eu tot nu m-am masurat.. dar simt eu asa pe mine.. ca am slabit putin..;)

Sand 07 mar 2012 20:28:58

Re: Intra in bluza preferata
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 971178)
sand se vede diferenta.. dar la cm.. sau la kg ai scazut?

Da, cred ca vreo 3 Kg. cam asa. Adevarul e ca nu mai tin minte, oricum ceva cu minus este clar. Si la cm. e ceva dar nu mai stiu cat. Vreo 2-3 cm. in talie. Tre' sa ma uit la grafic eventual. Se vede la piept, e mai mic un pic, cusatura de sub piept e sub piept acum si partea de sub piept si pana jos e mai lejera. Si la manceci imi vine mai bine, nu mai plezneste pe mine. Ar fi misto daca am reveni cu poze aici peste alte doua luni, asa spre 10 mai sa vedem ce diferente mai sunt. Ar fi pacat sa inchide subiectul asta, mai bine sa mearga la nesfarsit.:D

Tu iti alesesei o bluza cu muuult prea mica, ar trebui sa-ti faci poza acum in una care-ti vine dar iti e un pic mica si dupa doua luni sa pui iar poza si sa-ti vina bine.:-*

dyiu 21 iun 2012 15:03:49

Re: Intra in bluza preferata
 
Mai este valabil concursul?
O data cu venirea veri ce ziceti de un concurs "Superba in rochia preferata"


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:18:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO