forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Parfumul preferat (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/parfumul-preferat-4226.html)

ali_lumi 30 iul 2010 12:11:57

Re: Parfumul preferat
 
Citat:

Anterior postat de rosemary (Post 228192)
1. Nina Ricci - Love by Nina
2. Lacoste - Touch of Pink
3. Victoria Beckham - Signature

Si eu sunt moarta dupa VB - signature:xChiar sapt trecuta mi l am cumparat:)

cristiniq 30 iul 2010 13:01:04

Re: Parfumul preferat
 
Eu m-am indragostit in mod iremediabil de Little Black Dress de la Avon! Din intamplare, m-am procopsit cu acest parfumel odata si nu il mai pot lasa, mai ales ca, pentru prima data in existenta, sot a sesizat ca ma dau cu un parfum. Imi luam: The One D&G, ceva de la Hermes, in fine, mai multe...
Acum m-am ales si cu un Far Away, tot Avon, sa vedem cum ne place;)

ali_lumi 30 iul 2010 13:03:10

Re: Parfumul preferat
 
Citat:

Anterior postat de cristiniq (Post 272625)
Eu m-am indragostit in mod iremediabil de Little Black Dress de la Avon! Din intamplare, m-am procopsit cu acest parfumel odata si nu il mai pot lasa, mai ales ca, pentru prima data in existenta, sot a sesizat ca ma dau cu un parfum. Imi luam: The One D&G, ceva de la Hermes, in fine, mai multe...
Acum m-am ales si cu un Far Away, tot Avon, sa vedem cum ne place;)

Far away ramane in top 3 preferatele mele. Are un miros tare elegant , persitent:)

cristiniq 30 iul 2010 13:08:56

Re: Parfumul preferat
 
Citat:

Anterior postat de sakura (Post 244619)
da voi va permiteti sa aruncati o gramada de bani pe parfumuri de astea asa scumpe?:-/


Sakura, sti ce zic eu?
Se gasesc, in anumite farmacii, esente ale acestor parfumuri extrem de scumpe. Eu imi luam Davidhoff,1-3 ml de esenta si ma tinea minim jumatate de an. Mi le dadeau vanzatoare in sticlute cu roll-on si trebuie sa aplici pe piele foarte-foarte putin!
Uite, chiar am sa ma mai interesez de chestia asta, desi mi-am gasit parfumul preferat, nu strica sa am un mic stoc acolo, nu? Sa sti ca te anunt de cum aflu ceva.

cristiniq 30 iul 2010 13:11:17

Re: Parfumul preferat
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 272629)
Far away ramane in top 3 preferatele mele. Are un miros tare elegant , persitent:)


Serios? Ma faci sa ma duc acum sa ma dau!

cristiniq 30 iul 2010 13:21:58

Re: Parfumul preferat
 
Citat:

Anterior postat de cristiniq (Post 272637)


Serios? Ma faci sa ma duc acum sa ma dau!


M-am dus, m-am dat si te inteleg perfect. E un deliciu...

Alina82 30 iul 2010 23:29:14

Re: Parfumul preferat
 
In primul rand mie imi place Moschino Couture si Cheap&Chic,poi D&G ala rosu si poi imi plac de la avon far away,today si little black dress de la oriflame giordani ala auriu dar si cel white mi-a placut si aici in Italia pt ca sincer in Romania nush daca sunt exista o gama de cosmetice Aqualina care sunt ieftine dar au niste mirosuri placute sau cel putin mie imi plac :)

blondi 31 iul 2010 08:36:36

Re: Parfumul preferat
 
1. cacharel - noa :x :x :x
2 .nina ricci - premier jour
3. lancome - o de lancome.

Armanda 31 iul 2010 19:57:10

Re: Parfumul preferat
 
1 Gucci 2
2 Versace New Woman
3 Loris Azzaro Visit
4 Giorgio Armani Mania
5 Adidas Pure Lightness
6 Jaguar
:x

Sabine_28 31 iul 2010 21:01:31

Re: Parfumul preferat
 
N-am o ordine a preferintelor :)
J'adore de la Dior
Noa Perle- Cacharel
Ricci Ricci- Nina Ricci
Bright& Noir Crystal- Versace


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:56:42.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO