forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90" s (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-881.html)

eveline 10 mai 2010 19:47:23

Re: Rina 90" s
 
[*4*]

am uitat sa ma bucur....... ca am schimbat prefixul de la 9 la 8.
[*66*]

ramomic 11 mai 2010 03:19:00

Re: Rina 90" s
 
Citat:

Anterior postat de eveline (Post 182701)
[*4*]

am uitat sa ma bucur....... Ca am schimbat prefixul de la 9 la 8.
[*66*]


Felicitari !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*

eveline 11 mai 2010 08:56:35

Re: Rina 90" s
 
Citat:

Anterior postat de ramomic (Post 183079)
Felicitari !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*

ramonic iti multumesc, acum imi iau avant puternic sa scad sub 80kg. Zarurile au fost aruncate, luna viitoare tra' sa inot in haine. Te astept si pe tine cu vesti bine.

Celelalte fete.... unde sunteti? Ma lasati singura pe aici?

arhada 11 mai 2010 12:55:28

Re: Rina 90" s
 
Felicitari tuturor pt kilogramele pierdute. Eu m-am pierdut pe drum, cu dieta, ma mentin la ce am pierdut,sper sa ma adun si sa ma lupt din nou cu ce am de dat jos

eveline 11 mai 2010 16:22:32

Re: Rina 90" s
 
arhada te rog mobilizeaza-te si continua. Nu te pot lasa sa abandonezi, trebuie sa razbesti. Ia o poza in care esti multumita cum arati, lipeste-o pe frigider, pe usa de la camara, in fata patului din dormitor. Te va ajuta sa mergi mai departe. Hai, si mie mi-i greu sa inving dezamagirea kilogramelor in plus si tentatiile alimentare de la tot pasul. Imi promiti ca nu renunti? .... Astept un raspuns pozitiv. Intra mai des pe topic si te voi sustine.

amazing 11 mai 2010 18:39:29

Re: Rina 90" s
 
hello fetele.vreau sa ma alatur si eu voua.v`am tpot urmarit.am de mult timp aceasta carte cu dieta si mi s`a parut o tampenie totala,dar de ceva vreme mi`am zis : "ia sa vad pe net pe ceva forumuri sa vad ce e cu dieta asta???" si am ramas uimita de cata lume a slabit cu aceasta dieta si cat de mult se slabeste.eu am 1,68 inaltime si 83 kg .m`am hotarat de maine sa incep aceasta dieta pentru ca am citit despre o mie de diete si aceasta mi se pare cea mai potrivita.imi doresc foarte mult sa slabesc.trebuie am uitat sa specific ca am doar 21 de ani si e pacat pentru ca se poate sa arat bine.sper sa reusesc alaturi de voi aici .pt maine mi`am propus sa mananc dimineata un grepfruit o portocala apoi la pranz se poate sa mananc aripioare de pui una sau doua??? sau trebuie piep de pui.cu salata de varza si seara la fel e bine?cred ca da din ce m`am documentat din carte .va pup astept raspunsurile voastre .sunt foarte entuziasmata de dieta asta .mi`am propus sa alerg seara si sa fac abdomene si exercitii.sper sa reusesc.:)pupici.

eveline 12 mai 2010 09:44:58

Re: Rina 90" s
 
amazing, bine ai venit, te primim cu drag si te sustinem in razboiul cu kilogramele.

O zi buna la toate fetele!

amazing 12 mai 2010 10:57:20

Re: Rina 90" s
 
hello am revenit..am papat un grepf. pana acum m`am trezit la 10 este 11 acum o sa`mi pregatesc piept de pui cu salata de varza....deja am avut un obstacol :)) nepoata mea a venbit cu vreo 10 eclere si a zis uite ce ti`am adus....iar eu i`am raspuns disparicu astea de aici:)) off eclere preferatele mele..dar nu mananc clar....va pup fetele:*:*:*

arhada 12 mai 2010 13:46:59

Re: Rina 90" s
 
eveline, mersi de incurajare, uite ca sa nu te dezamagesc o iau de maine de la capat. Tre sa fiu puternica si sa nu ma mai joc de-a dieta, azi vreau , maine numai vreau.Promit ca o iau de la capat si sa va spun zilnic in ca stadiu sunt

eveline 12 mai 2010 16:54:46

Re: Rina 90" s
 
ceao fetele,

mi-am luat cina ca--mi era o foameeeeeeeeeeee.

arhada [*103*] ma bucur tare ca te-am convins. [*70*]Foarte buna ideea ta sa intram zilnic si sa spunem cum merge regimul. Eu asa voi face, cand va stiu aici alaturi de mine parca mi-i drag sa tin dieta.

amazing multumim ca ne-ai spus ce ai mancat [*paste*] azi. Ce ziceti facem asta in fiecare zi.... asa ne mai vin idei de meniuri.

Despre mine tra' sa va spun ca ma aflu intr-o perioada de stagnare, drept urmare am mancat azi mai mult. Nu mai stiu unde am citit pe forumul asta..... una dintre slabute spunea ca a mancat mai mult cand a vazut ca stagneaza la o anumita greutate. Rezultatul, a inceput iar sa slabeasca. Sper sa dea roade si la mine. Va tin la curent.

V-am pupat si astept sa mai scrieti. Hai, nu ne lasam, sunt oameni pe lume care or urcat Everestul, in comparatie cu asta slabitul ii floare la ureche.


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:08:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO