forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90" s (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-881.html)

GINAGI 19 iun 2010 11:51:00

Re: !
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 225142)
salutare fetele>:d< salutare ralu>:d<! Fetelor cantarul a fost foarte generos azi dimineata,arata..............[*66*][*66*][*66*]......................93 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

bravo nicoleta100!!! Spor la slabit in continuare!!!!:):):):)

nicoleta100 19 iun 2010 11:53:48

Re: Rina 90" s
 
Inca nu imi vine sa cred!!!!!!![*70*][*70*][*70*]SUNT foarte bucuroasa ! Asta in ciuda faptului ca am avut si cateva ''trisari'' dar si cateva abtineri :de ex nu am mancat niciodata paine pt ca nu imi trebuie .Va doresc sa aveti toate parte de fericirea care este acum in sufletul meu! Sa slabiti frumos si sanatos! Azi am fost la un magazin naturist si mi-am cumparat paste integrale ,fructoza (ca sa nu mai folosesc zahar) ,faina integrala de grau ,curmale, seminte crude de floarea soarelui (pt ziua de vitamine) si am vazut acolo ca au si dulciuri fara zahar .Oare sa imi cumpar pt ziua de carbo?Eu de obicei imi cumparam ceva de la cofetarie dar cred ca voi renunta in favoarea dulciurilor fara zahar !PROBABIL SUNT MAI SANATOASE SI NU INGRASA?!! sunt cea mai fericita persoana de pe fata pamantului!:-*:-*:-*:-*:-*Azi zi de proteine:mic dejun caise pranz fac un [*gratar*]cu salata de rosii si castraveti iar la cina la fel doar ca portie mai mica.[*super*]

nicoleta100 19 iun 2010 12:01:16

Re: !
 
Citat:

Anterior postat de GINAGI (Post 225152)
bravo nicoleta100!!! Spor la slabit in continuare!!!!:):):):)

Buna GINAGI>:D<>:D<>:D<!multumesc frumos de urari !!!si tu ai slabit bine! vreau sa te intreb pt ca esti mai 'avansata ' decat mine :oare cand intervine starea de platou(si nu mai slabesti defel)ca am auzit ca se intampla si asta?? Precizez ca eu nu prea fac sport doar ce fug dupa asta micu prin casa si ies zilnic cu el la plimbare (cu tricicleta sau caruciorul)dar in fiecare seara ma ''alifiez'' cum zice al meu sot cu crema anticelulita pe burta ,picioare etc.Ai trecut prin asa ceva?SPOR LA SLABIT!!!:-*:-*:-*

RaluRalu 19 iun 2010 12:02:08

Re: !
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 225142)
Salutare fetele>:D< Salutare RALU>:D<! Fetelor cantarul a fost foarte generos azi dimineata,arata..............[*66*][*66*][*66*]......................93 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wow, Nico!!! [*66*] Esti grozava! >:D<>:D<>:D< Ma bucur din suflet pentru tine! Ai slabit atat de frumos! ;;) Sunt tare mandra de tine! ;)>:D<:-* Iti doresc sa slabesti si in continuare la fel de frumos! Si fie ca fiecare cantarire sa iti aduca numai bucurii de acest gen! [*52*]

[*128*] Un cantar cat mai generos tuturor!

RaluRalu 19 iun 2010 12:09:29

Re: !
 
Citat:

Anterior postat de GINAGI (Post 225150)
Buna,RALURALU eu sunt in a 40 zi de dieta si deja m-am obisnuit ai sa vezi ca dupa 2 sapt nici nu te mai gandesti la mancare eu am tinut ziua de apa singura abatere a fost un pahar de cola si o cafea cu lapte.
Nicoleta100 cat ai slabit dupa ziua de apa?
FETELOR VREAU SA VA SPUN :CHIAR DACA M-AI CALCATI STRAMB TREBUIE SA TINETI IN CONTINUARE DIETA SA NU O INTRERUPETI SI SA NU INCEPETI DE LA ZIUA 1 O SA SLABITI MAI PUTIN DAR TOT SLABITI.
Spor la slabit pentru toate fetele!!!!!!!


Buna, Gina! >:D<:-*

Felicitari pentru kilogramele pierdute [*2*] Si tu ai slabit foarte frumos! >:D< Eu nu pot decat sa iti multumesc, draga mea, ca impartasesti cu mine din experienta ta :x Rezultatele tale ( ale fetelor, in general) ma fac sa ma ambitionez si mai mult, sa sper ;;)
Si chiar daca sunt abia la a 5-a zi de dieta, chiar am inceput sa ma obisnuiesc. Sunt fericita ca in sfarsit am gasit o dieta pe care nu o mai percep ca pe o corvoada b-)
Te :-* dulce si te >:D< cu drag.
Un cantar cat mai generos! [*1*]

nicoleta100 19 iun 2010 12:11:10

Re: Rina 90" s
 
Multumesc mult RALU ! asa ma si simt :GROZAV ! sper sa slabesc tot asa ! si voi la fel! cred ca de acum voi fi si mai atenta si voi manca mai la subiect(ca sa zic asa) si voi incerca sa am mai putine abateri si mai multe kg in minus!!!!!La fel iti doresc si tie![*42*][*42*][*42*][*42*][*42*]

Miha3lla 19 iun 2010 12:18:37

Re: Rina 90" s
 
Pot sa spun ca aceasta este o dieta foarte buna. Am tinut-o si am slabit 12 kilograme. Singura problema este faptul ca eu sunt o gurmanda. De multe ori nu mananc de foame cat de pofta. Am ajuns la 52 de kilograme, dar cand am terminat cura, am inceput sa mananc normal, poate chiar exagerat dupa cele 3 luni de abtinere si am ajuns la aceeasi greutate de inainte. Acum am incercat sa o tin din nou si nu mai da rezultate. O data ce ati reusit sa slabiti nu faceti aceeasi greseala, ci abtineti-va :).

RaluRalu 19 iun 2010 12:24:28

Re: Rina 90" s
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 225177)
Multumesc mult RALU ! asa ma si simt :GROZAV ! sper sa slabesc tot asa ! si voi la fel! cred ca de acum voi fi si mai atenta si voi manca mai la subiect(ca sa zic asa) si voi incerca sa am mai putine abateri si mai multe kg in minus!!!!!La fel iti doresc si tie![*42*][*42*][*42*][*42*][*42*]


Multumesc, iubita! [*128*] Asa sa ne ajute Doamne Doamne pe toate! [*rugaciune*]

Ma pun sa fac niste [*stepaerobic*] si niste [*abdomene*] pana nu mi se lipeste iar [*fund*] de canapea [*ingrijorat*] [*ras-puternic*]

[*hug*]

RaluRalu 19 iun 2010 12:31:52

Re: Rina 90" s
 
Citat:

Anterior postat de Miha3lla (Post 225187)
Pot sa spun ca aceasta este o dieta foarte buna. Am tinut-o si am slabit 12 kilograme. Singura problema este faptul ca eu sunt o gurmanda. De multe ori nu mananc de foame cat de pofta. Am ajuns la 52 de kilograme, dar cand am terminat cura, am inceput sa mananc normal, poate chiar exagerat dupa cele 3 luni de abtinere si am ajuns la aceeasi greutate de inainte. Acum am incercat sa o tin din nou si nu mai da rezultate. O data ce ati reusit sa slabiti nu faceti aceeasi greseala, ci abtineti-va :).

Buna, Mihaela! >:D<:-*
Imi pare rau ca ai pus kilogramele la loc :( De asta imi este teama si mie dupa ce am sa slabesc ( daca am sa slabesc :D). Dar incerc sa ma educ de pe acum, sa ma obisnuiesc sa fac si sport, sa pap la ore fixe, sa am trei mese pe zi si 2 gustari, sa beau apa, etc. Stiu ca cea mai grea este mentinerea :( Te inteleg pefect. Si eu am ajuns la kilogramele astea ( multe multe) tot datorita poftelor :( Foarte rar am mancat de foame... Mai mult de pofta sau pe fond emotional, stres, etc. :(
Te pup dulce si te imbratisez cu drag :-*>:D< Si te astept sa ni te alaturi :D Te-ai decis sa urmezi o alta dieta?! Te mai asteptam [*1*]

auroradumbr 19 iun 2010 20:29:12

Re: Rina 90" s
 
slabutele mele dragi, ieri m-am cantarit si cantarul arata cu 1.6 kg mai putin..;)
sunt asa de bucuroasa!!!!! E o dieta superrrrrrrr:):):)
Nicoleta ma bucur pentru tine!
Bravo Amadeea! La cat mai putine abateri!
Va imbratisez pe toate si va doresc slabire cat mai usoara!


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:51:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO