forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90" s (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-881.html)

RaluRalu 19 iun 2010 20:48:35

Re: Rina 90" s
 
Citat:

Anterior postat de auroradumbr (Post 225551)
slabutele mele dragi, ieri m-am cantarit si cantarul arata cu 1.6 kg mai putin..;)
sunt asa de bucuroasa!!!!! E o dieta superrrrrrrr:):):)
Nicoleta ma bucur pentru tine!
Bravo Amadeea! La cat mai putine abateri!
Va imbratisez pe toate si va doresc slabire cat mai usoara!

Felicitari, Aurora!!! [*2*] Ma bucur din suflet pentru tine >:D< Ai slabit foarte frumos si iti doresc sa slabesti la fel si de acum inainte! :-*>:D<
Un cantar cat mai generos tuturor! [*floare-tie*]

GINAGI 20 iun 2010 08:28:35

Re: !
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 225163)
Buna GINAGI>:D<>:D<>:D<!multumesc frumos de urari !!!si tu ai slabit bine! vreau sa te intreb pt ca esti mai 'avansata ' decat mine :oare cand intervine starea de platou(si nu mai slabesti defel)ca am auzit ca se intampla si asta?? Precizez ca eu nu prea fac sport doar ce fug dupa asta micu prin casa si ies zilnic cu el la plimbare (cu tricicleta sau caruciorul)dar in fiecare seara ma ''alifiez'' cum zice al meu sot cu crema anticelulita pe burta ,picioare etc.Ai trecut prin asa ceva?SPOR LA SLABIT!!!:-*:-*:-*

Buna NICOLETA100,la mine perioada de plafonare a fost inainte de ziua de apa dupa aceea am slabit cate 1kg pe saptamana si sa stii ca nici eu nu fac miscare ,la fel ca tine am si eu un bebe de 9 luni dar vreau sa-ti spun ca m-am hotarat sa incep sa fac abdomene (nu stiu cat o sa ma tina)si am si o bicicleta sper sa reusesc sa fac miscare.[*haltera*][*banda*]






SPOR LA SLABIT! SI MULTI :-*:-*:-*:-*:-*

auroradumbr 20 iun 2010 09:56:08

Re: Rina 90" s
 
Multumesc RaluRalu! Sunt tare bucuroasa ca am reusit sa slabesc atat mancand aproape orice. La fel iti doresc si tie!>:D<..si tuturor fetelor de aici. Azi sunt la ziua de carbo asa ca la pranz o sa mananc niste paste cu un sos cu cateva feliute de dovlecel si 3 ciupercute, iar diseara inghetata, cred.
Va doresc duminica placuta si slabire cat mai usoara!

coricori 20 iun 2010 12:39:00

Re: Rina 90" s
 
salut,
am si eu planuri mari cu dieta asta, sper sa functioneze,(asa se pare din ce citesc aici pe forum)
de maine la dieta cu mine!iar!
o duminica faina!

nicoleta100 20 iun 2010 13:07:28

Re: Rina 90" s
 
GINAGI BUNA>:D<! SA ITI TRAIASCA BEBE SI SA CREASCA MARE SI SANATOS!SPOR LA SLABIT SI TIE SI TUTUROR CARE TIN ACEASTA DIETA SI CELOR CARE VOR SA O TINA PE VIITOR! DUMINICA PLACUTA:-*:-*:-* la mine azi zi de amidonuri:mic dejun cafea si un mar ,pranz pilaf de orez cu salata de rosii si castraveti si cina la fel:):):)

RaluRalu 20 iun 2010 17:04:11

Re: Rina 90" s
 
Citat:

Anterior postat de auroradumbr (Post 225854)
Multumesc RaluRalu! Sunt tare bucuroasa ca am reusit sa slabesc atat mancand aproape orice. La fel iti doresc si tie!>:D<..si tuturor fetelor de aici. Azi sunt la ziua de carbo asa ca la pranz o sa mananc niste paste cu un sos cu cateva feliute de dovlecel si 3 ciupercute, iar diseara inghetata, cred.
Va doresc duminica placuta si slabire cat mai usoara!


O duminica frumoasa si tie, Aurora si tuturor slabutelor! Slabire cat mai usoara si un cantar cat mai generos!!! >:D<:-*

RaluRalu 20 iun 2010 17:09:49

Re: Rina 90" s
 
Citat:

Anterior postat de coricori (Post 226041)
salut,
am si eu planuri mari cu dieta asta, sper sa functioneze,(asa se pare din ce citesc aici pe forum)
de maine la dieta cu mine!iar!
o duminica faina!

Bine ai venit, Cori! >:D<:-* Ne bucuram sa te avem printre noi. Suntem aici sa ne sprijinim reciproc, sa ne sustinem ;)
Eu sunt la a 6-a zi de dieta Rina's 90 si pana acum ma simt super ok.
Ai reusit sa-ti descarci cartea despre dieta Rina's 90?! Daca nu, o gasesti aici: Biblioteca "Slabute.ro"
Te :-* dulce si te >:D<cu drag.
Slabire usoara si un cantar cat mai generos! [*floare-tie*]
O duminica cat mai linistita in continuare!

coricori 20 iun 2010 18:30:32

Re: Rina 90" s
 
am gasit carte, multumesc mult!m-am documentat inainte sa ma hotarasc sa ma apuc. sper sa fie intr-un ceas bun!si tie cantar imbucurator!seara faina!

Amadeea 20 iun 2010 23:01:16

Re: Rina 90" s
 
Fetelor,buna seara !
eu sunt f amarata, m.am pomenit cu o imflamare de toata frumusetea ,a obrazului stang ,maselele de minte :(( asa am patit si acu cativa ani pe partea dreapta...nu pot deschide gura...abia am mancat o banana si o piersica dim ,mi.a luat o ora sa le mananc,nu pot musca,nu pot mesteca...la pranz niste grisine....si seara catiiva biscuiti si iar niste grisine,mi.e teama pt stomac, trebuie sa iau antibiotic,6 zile cate 2 pe zi :( maine am ziua de fructe ...cred ca voi bea numai sucuri ,cu paiul...apoi ,in mod normal ,ar urma ziua de apa...dar cum sa beau eu numai apa,cand iau antibiotic ??? cred ca mai stau o serie de 4 si abia apoi trec la ziua de apa...sau voi ce spuneti ?
si colac peste pupaza,azi dim mi.a venit si bucuria ...ma simt ingrozitor...de sport nici nu poate veni vorba,cred ca va dati seama... :(
ooof....
voi ce mai faceti ? am vazut ca va merge bine cu dieta....ma bucur mult pe voi si va tin pumnii mai departe !!!
Noapte buna cu vise frumoase "!! :* :* :*

nicoleta100 20 iun 2010 23:10:07

Re: Rina 90" s
 
Vai AMADEEA saracuta de tine! >:D<>:D<>:D<Imi pare rau ca esti bolnavioara si trebuie sa iei antibiotice si mai esti si in acea perioada! of of of toate odata! daca iei antibiotice eu zic sa nu ti ziua de apa ,mai bine sari peste ea .iti doresc sa te faci bine cat mai repede! si eu sunt in perioada aceea si imi trebuie sa mananc numai dulce ! abia ma stapanesc1 insanatosire grabnica!:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:59:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO