forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta South Beach (http://forum.slabute.ro/dieta-south-beach/)
-   -   Dieta South Beach faza I (etajul 2) (http://forum.slabute.ro/dieta-south-beach/dieta-south-beach-faza-i-etajul-2-a-7507.html)

ramo0215 09 mar 2011 15:03:58

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 563705)
:)) Era doar o fantezie de-a mea :"> De la nutella mi-am luat adio :(( desi zace un borcan pe masa - trebuie sa i-o pun maine la sandvisuri sotului ca sa fiu sigura ca am scapat de tentatie. Ca de fiecare data cand trec pe langa ea inghit in sec :D

stiu senzatia..la fel fac si eu..dar iubi ma tot bate la cap sa ii fac clatite..si il tot duc cu zaharelul ca ii fac..:d

loveyngy 09 mar 2011 16:17:17

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Citat:

Anterior postat de patratel (Post 563659)


nu fi supi... mai mult ca sigur e din cauza lipsei tranzituui.... trebuie intotdeauna sa te cantaresti in ziua cand ai fost la baie... imediat dupa ce iesi din baie sari pe cantar :)) atunci e cel mai sigur

Patratel...mersi de sustine, dar deacum sunt ok...:D deaorece oricum cand ma uit la burtica se vad rezultate..asa ca nu imi trebuie mult sa slabesc...
Maine sigur sar pe cantar:)):)):)):))ca am baut acum tisana ..si am fost si la sala deacum:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Chriselle 09 mar 2011 18:22:53

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Citat:

Anterior postat de patratel (Post 563711)

iubita nu sunt in masura sa va sfatuiesc dar daca puteti nu va schimbati domiciliul... in nord ce se mai poate face cate ceva ca in rest e dezastru peste tot..... nu te da batuta si ai sa vezi ca pana la urma totul va fi bine

Da, ai intr-o mare masura dreptate. Dar mie nu prea imi place aici sincera sa fiu. E frig si zapada 6 luni. Iar cand nu e zapada ploua aproape in fiecare zi. Aici nu ai diversitatea pe care o aveam in tara. Orasele sunt destul de mici (gandeste-te ca iti zice asta cineva care sta in Oslo, cel mai mare oras) si deci nu au cine stie ce sa iti ofere. Prieteni nu prea am reusit sa-mi fac - pentru ca na, daca nici nu am avut un job sau sa merg undeva sa cunosc oameni noi...
E pana la urma o chestie de pus in balanta si sa vezi ce cantareste mai mult: sa ai bani sau sa ai o viata sociala bogata?
Oricum, vreau sa sper ca o sa-mi gasesc un job si astfel sa imi fac si prieteni.:(

ramo0215 09 mar 2011 19:22:30

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Citat:

Anterior postat de loveyngy (Post 563805)
Patratel...mersi de sustine, dar deacum sunt ok...:D deaorece oricum cand ma uit la burtica se vad rezultate..asa ca nu imi trebuie mult sa slabesc...
Maine sigur sar pe cantar:)):)):)):))ca am baut acum tisana ..si am fost si la sala deacum:-*:-*:-*:-*:-*:-*

yngy asta conteaza cel mai mult..poti sa ai si 100kg..dar cm asa cum trebuie..;)

adriana21 09 mar 2011 21:30:17

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Buna seara fetele!!!>:D<:-*
Acuma am venit de la sala...Sunt franta...
Fac un dus si ma petrec in seara asta...doar e ziua mea,nu?:P:D
Va pup si va doresc o seara minunata!!!!:x

patratel 09 mar 2011 21:58:59

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
gat si eu pe ziua de azi,,, ar trebuie sa mai fac dus dar nu mai am chef :d... las pe dimi

patratel 09 mar 2011 22:17:03

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Citat:

Anterior postat de adriana21 (Post 564299)
Buna seara fetele!!!>:D<:-*
Acuma am venit de la sala...Sunt franta...
Fac un dus si ma petrec in seara asta...doar e ziua mea,nu?:P:D
Va pup si va doresc o seara minunata!!!!:x


la multi multi ani fericiti, sanatosi si tot ce e mai bun in viata.... si la cat mai multe kg date jos bineinteles

daniela209 09 mar 2011 22:38:25

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Citat:

Anterior postat de adriana21 (Post 564299)
Buna seara fetele!!!>:D<:-*
Acuma am venit de la sala...Sunt franta...
Fac un dus si ma petrec in seara asta...doar e ziua mea,nu?:P:D
Va pup si va doresc o seara minunata!!!!:x

Adi, La multi ani! sa fii fericita si iubita, sanatoasa, cu cat mai multe kg date jos [*108*][*21*][*21*]

loveyngy 09 mar 2011 23:06:51

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Citat:

Anterior postat de adriana21 (Post 564299)
Buna seara fetele!!!>:D<:-*
Acuma am venit de la sala...Sunt franta...
Fac un dus si ma petrec in seara asta...doar e ziua mea,nu?:P:D
Va pup si va doresc o seara minunata!!!!:x


Adri.....LA MULTI ANIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!![*58*][*58*][*58*][*18*][*18*][*18*][*131*][*55*][*55*][*55*][*52*][*60*][*60*][*60*][*4*][*4*][*4*][*4*][*4*]

daniela209 10 mar 2011 07:55:48

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
neata fetele... va servesc repede cu o cafeluta si fug la munci ca am o multime si vreau sa termin repede ca nu prea am chef de nimic... [*124*][*124*][*124*][*124*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:21:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO