forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Weight Watchers (http://forum.slabute.ro/dieta-weight-watchers/)
-   -   Clubul Weight Watchers, come in!!! (http://forum.slabute.ro/dieta-weight-watchers/clubul-weight-watchers-come-947.html)

bursucica 26 ian 2011 10:07:44

Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!
 
Neata, fetelor>:D<; am facut si eu de dimineata o ora de bicicleta; ma bucur ca sunt in grafic; dar parca vad ca de maine am sa ma culc pe o ureche:-"As incerca, totusi sa fac miscare zi de zi; asa cred ca s-ar duce mai repede kilogramul saptamanal;;)

Vad ca aseara ati fost pe cai mari, felicitari ptr paginile scrise; asa sa facem si noi topicul nostru cunoscut:D

Multumim pentru voturi:x>:D<:-*

Bine ai venit printre noi, alinaaa; iti doresc cat mai multe kg date jos!

lucretia184 26 ian 2011 10:13:11

Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!
 
bune fetelor,

Si aici ploua, deci sa vad diseara ce fac... Oricum ma scot cu o ora si ceva de shopping, plus urcat scarile la balet, asta e in fiecare miercuri!

Bun, la mine sta asa micul dejun

2 prune deshidratate (25gr) 0,25p
1 kiwi 0
orez cu lapte (50gr) 2p
Apa 600gr 0p
1 cafea neagra 0p
----------------------------------
2,25p

lucretia184 26 ian 2011 10:32:24

Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!
 
Ana>:D<, succes cu sfaturile anticonstip[*ok*]sunt curioasa ce merge la tine. Felicitari pentru sportul prestat. Ce sport faci?[*mainilesus*]

omg: -12 grade, cred ca e cumplit de frig, brrrrrrrrr, aici sunt 5 grade cu poaie:((

Liuta>:D<
,

brazil bum bum, suna bine! Eu va admir fetelor care faceti dupa dvd-uri, si o prietena a mea zicea ca face si ii place, eu n-am incercat, poate bag un oki pe youtube sa vad care e treaba!

La ce ora mergeti la vaccin? Cum dorm baietii noaptea?

Silvy, imi pare rau ca pica mersul intens, stiu cum te simti cand vrei sa iesi la marsh si nu poti>:D<

Se trezeste mititelul? Ce faci, ii dai laptic?

Hey strengaro (Bursu), pe unde ai ratacit aseara? Ti-am simtit lipsa>:D<.
Superrrr, o ora de bici, sunt mandra de tine, ce ma bucur ca facem toate sport>:D<!

Votat pe Bety cea frumoasa, cred ca e o incantare! Noi n-avem nici un animal de casa sau in casa, avem un iepuras dragalas de te topeste cand il vezi dar il tinem pe terasa... i-am tot cautat un tovaras de companie, dar nu am reusit, unii au murit, cu altii s-a batut:)), asa ca am hotarat sa-l lasam singurel, are aproape 2 ani. Asa... eu m-am gadit la o pisicuta cam cand are printesa vreo 7 anisori!

Fetelor mai trageti un oki si dincolo, sa mai animam concursul! http://forum.slabute.ro/grupuri/weight+watchers+girls-fetelor+ne+apucam++treaba+!-d164-pagina6.html#gmessage5080

:-*>:D<Eu mai stau pe aici la o cafea prelungita[*ceai*]!

bursucica 26 ian 2011 10:49:26

Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!
 
Multam ptr vot, Lu, da, asa e, e o scumpica cu urechilea alea lungi ale ei, ce-i mai place fii-mi sa o traga de ele;;);;);;)

syyylviuta 26 ian 2011 10:51:15

Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!
 
Da, se scoala, chiar si de 3 ori pe noapte, si ma oftic ca deja e mareeeee!/:) Oricat as incerca sa-l dezvat, nu vrea si pace! Nu ii dau mereu laptic, dar daca nu adoarme altfel, ii dau pana la urma sa manance. Visez la vremea cand o sa pot dormi din nou TOATA noaptea!

Bursu, ma duc sa votez catelusa, acum am vazut ca participi!

syyylviuta 26 ian 2011 10:59:32

Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!
 
Am votat. Se voteaza zilnic, sau doar o data?

Am avut si eu pisicute la viata mea, ultima a murit acum 4 ani, ea avea 14 atunci (deci o aveam de mica) si nu mi-am mai luat animalut ca stiam ca urmeaza copiii. Dar abia astept sa creasca si o sa le iau o pisica, eu le ador si as vrea si ei sa le iubeasca. Parerea mea e ca un animalut e important pentru dezvoltarea copilului.

bursucica 26 ian 2011 10:59:35

Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!
 
Citat:

Anterior postat de syyylviuta (Post 493934)
Da, se scoala, chiar si de 3 ori pe noapte, si ma oftic ca deja e mareeeee!/:) Oricat as incerca sa-l dezvat, nu vrea si pace! Nu ii dau mereu laptic, dar daca nu adoarme altfel, ii dau pana la urma sa manance. Visez la vremea cand o sa pot dormi din nou TOATA noaptea!

Bursu, ma duc sa votez catelusa, acum am vazut ca participi!

Silvy, si la mine e aceeasi problema:( N-am mai avut o noapte nedormita de nu stiu cand, ba bea apa, ba laptic; cateodata se trezeste si de 3 ori/noapte. Cred ca daca nu s-ar mai trezi, mi s-ar parea ceva anormal ;))) Asta e; vor veni zile insorite ptr noi

Multumim ptr vot>:D<>:D<>:D<

bursucica 26 ian 2011 11:05:19

Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!
 
Citat:

Anterior postat de syyylviuta (Post 493953)
Am votat. Se voteaza zilnic, sau doar o data?

Am avut si eu pisicute la viata mea, ultima a murit acum 4 ani, ea avea 14 atunci (deci o aveam de mica) si nu mi-am mai luat animalut ca stiam ca urmeaza copiii. Dar abia astept sa creasca si o sa le iau o pisica, eu le ador si as vrea si ei sa le iubeasca. Parerea mea e ca un animalut e important pentru dezvoltarea copilului.

Nu stiu de cate ori se poate vota; eu nu vad cine si cum a votat-o, dar nici in regulament nu scrie de cate ori se poate vota.

Si eu cred ca ii ajuta enorm in dezvoltare, de aceea ma bucur ca Maria o are pe Bety a ei:x Si sotul are la parintii lui un ditai caine lup; e o frumusete si de o inteligenta rara. Eu zic ca se merita sa ai un animalut, iti face ziua mai frumoasa numai cand il vezi cat de mult se bucura cand apari acasa, chiar daca e un pic mai greu la apartament.

Am avut si eu animalul copilariei mele, o catelusa ca cea de la avatar, era minunata, o iubeam de nu mai puteam; nu va spun cat am suferit cand a murit:((:((:((

lucretia184 26 ian 2011 11:07:32

Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!
 
ufff Silviuta, pai e greu:(, a mea dupa ce n-am mai alaptat nu cred ca se mai trezea, nu i-am dat niciodata lapte noaptea, am citit ca nu e nevoie, dar am avut noroc ca dormea tun pana dimineata la 8-9. Si acum e la fel, nici nu simt ca a copil, noaptea doarme neintoarsa.

Auuu fetelor, am uitat sa-i pun printesei mandarina... azi are zi scurta, nu are voie decat fruct, daca cumva scap un biscuite il trimite cu ea acasa. Miercurea e ziua de fructe, exclusiv...

Si ieri am tras o fuga la un magazin de pantofi (greseala:(() ... ce credeti ca am gasit, o pereche de cizme pana la genunchi, fara toc, asa de toata ziua, din piele, ceva cam deschise la culoare:-s, dar superbe, de la 120 la 49euro:-/, pe ele... mi-am zis, am intrebat daca are nr. 40 si daaa, auuuuuuu mama mea ce le cumpar azi cand vin de la balet:)). Nu vreau sa-i zic lu al meu ca o sa zica: iaaaaar cizme, n-ai destule :P. Cizmele sunt slabiciunea mea:)), de cand eram mica, si fii-mea e la fel :)). Am deja o colectie frumusica dar am tocit o pereche de vre-o 4 ani pe care le port zilnic, pe restul la ocazii :)), si trebuie sa le inlocuiesc!

Deci nu-i zic nimic, si daca am noroc nu le vede cand vin, o sa ma vada cu ele incaltata...

bursucica 26 ian 2011 11:14:06

Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!
 
Este si la noi greu cu bebelusa care inca se scoala noapte, Lu, nu atat ptr mine, cat ptr sot care merge la munca zi de zi:(; eu ma mai odihnesc cand doarme ea daca ma simt obosita, dar el saracu\'..... Ea de la 3 luni la 7 a dormit ffff bine; nu stiam ca am bb in casa; nu se trezea deloc noptile, dar de la 7 luni jumate, de cand au inceput dintisorii s-a dat peste cap cu programul si acum cred ca asa i s-a obisnuit organismul.


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:57:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO