forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Diete Vedete (http://forum.slabute.ro/diete-vedete/)
-   -   Dieta Nicoleta Luciu (http://forum.slabute.ro/diete-vedete/dieta-nicoleta-luciu-221.html)

miha 12 apr 2009 16:44:18

ms mult de tot slabuta !! sunt de acord cu acest articol ...intre timp am mai consultat si alte pagini pe internet si am vb k fete care au tinut regimul si se simt forte bine chiar daca au slabit miraculos!!! eu as vrea sa slabesc macar 20kg si dupa aceea sa mi fac un regim de viata sanatos!!!
ms inca o data si nu e nevoie sa te scuzi ca te ai bagat in seama ...orice sfat este bine venit:-*

miha 12 apr 2009 17:42:22

sa vad ce voi face!!! sunt forte nedumerita!!! ma mai gandesc pana maine!!!

cred ca acest regim nu l pot tine acum in perioda pastelui!!!!:(

Slabuta 12 apr 2009 18:39:24

Citat:

Anterior postat de miha (Post 3491)
sa vad ce voi face!!! sunt forte nedumerita!!! ma mai gandesc pana maine!!!

cred ca acest regim nu l pot tine acum in perioda pastelui!!!!:(


Miha de ce nu incerci pana de Pasti sa mananci normal, dar sa excluzi din alimentatie lucruri car ar dauna siluetei tale, iar dupa ce trece Pastele vezi ce faci mai departe, cine stie poate iti place sa mananci mai dietetic, dar sanatos si vei ramane in continuare pe acest regim. :) Nu pot sa zic ca iti recomand aceasta dieta Nicoleta Luciu, dar nici nu te pot impiedica daca decizi sa o urmezi.

miha 12 apr 2009 18:45:10

eu am avut 105 kg si am slabit pana la 96 doar excluzand alimentele interzise!!! cred ca asa o sa fac ...am citit mai multe pe aici pe forum ...sfaturi scrise de voi si cred ca le voi urma si eu ...cu toate ca e cam multa mancare dar ...o sa incerc sa mananc mai putin dar voi urma sfaturile voastre!

adevarul e ca va urmaresc de 1 saptamana...si am cam respectat ce ati scris chiar daca nu m am bagat in nici o discutie!!!:-*

Slabuta 12 apr 2009 18:52:24

Citat:

Anterior postat de miha (Post 3498)
eu am avut 105 kg si am slabit pana la 96 doar excluzand alimentele interzise!!! cred ca asa o sa fac ...am citit mai multe pe aici pe forum ...sfaturi scrise de voi si cred ca le voi urma si eu ...cu toate ca e cam multa mancare dar ...o sa incerc sa mananc mai putin dar voi urma sfaturile voastre!

adevarul e ca va urmaresc de 1 saptamana...si am cam respectat ce ati scris chiar daca nu m am bagat in nici o discutie!!!:-*


Eu mi-as dori tare mult daca ai aborda mai degraba un stil de viata sanatos decat aceasta dieta, dar tu hotarasti. :)

Nu esti obligata sa mananci mult, important este sa nu iti privezi organismul de substantele nutritive si esentiale pentru buna sa functionare. :) Repartizezi mancarea pe 3 mese principale si daca mai e cazul pe 2 gustari si va fi bine. :)

Sper din tot sufletul sa ai rezultate frumoase. >:D<

miha 12 apr 2009 18:55:33

ms slabuta!!! o sa mai intru pe forum la o barfa!!! acum ma duk la o plimbarica!!!:-*

Slabuta 12 apr 2009 18:56:11

Citat:

Anterior postat de miha (Post 3506)
ms slabuta!!! o sa mai intru pe forum la o barfa!!! acum ma duk la o plimbarica!!!:-*

Plimbarica placuta. :)>:D<

Shorty 13 apr 2009 09:44:39

Citat:

Anterior postat de Roxana (Post 3476)
Daca dieta a fost sigura pentru ea si nu i-a pus sanatatea in pericol, ea nu trebuie incercata de alte femei fara a consulta inainte un medic.

Sunt de acord cu ce spune articolul - m-am interesat si eu de dieta asta cand am aflat cat slabise Nicoleta dar cand am vazut ce presupune sa mananci zilnic mi-a trecut...mie imi suna a infometare...
Fetelor care o tineti aveti grija de voi si daca va simtiti ametite/ slabite va sugerez sa va cautati o alta dieta

mariana_544 13 apr 2009 23:55:07

>:D<va salut si va imbratisez
vreau sa va spun ca am inceput sa stagnez, nu m mai reusit sa dau jos ceva kg dar nu disper.
sunt bucuroasa ca am reusit de la 104 kg sa ajung la 95kg
inca o data va rog sa nu va suparati pe mine ca nu pot sta de vorba mai des cu voi
va doresc un paste fericit, viata sa va fie luminata, plina de bucurii si impliniri.
din constanta cu drag mariana_544;;)

grasuta88 06 mai 2009 21:47:53

Re: Dieta Nicoleta Luciu
 
e o dieta simpla si cu rezultate,o prietena a mea a slabit 6 kg intr-o luna:)
mariana revin-o cu date noi k te asteptam:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:26:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO