forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Diete (http://forum.slabute.ro/diete/)
-   -   Gasca fetelor care vor sa slabeasca (http://forum.slabute.ro/diete/gasca-fetelor-vor-slabeasca-12315.html)

roxy04 01 iun 2013 10:48:28

Gasca fetelor care vor sa slabeasca
 
[*6*]BUNA fetelor[*8*]
Vreau ca aici sa strangem o gasca[*71*] mare pentru a ne sustine [*125*]una pe alta[*69*] in lupta[*zoro*] cu kg[*purcel*]
Sa dam [*ganditor*]si sa primim[*lectura*] sfaturi[*scrie*]
Sa felicitam [*66*]sau sa fim felicitate [*70*]cand slabim [*29*]sau cand procedam corect[*2*]
Sa certam[*interzis*] sau sa fim certate[*100*] cand gresim[*16*] sau vrem sa cedam[*25*]
Sa susti[*115*] sau sa fi sustinuta[*lacrimi*] in momentele [*ingrijorat*]grele[*plans*]
[*47*]VA ASTEPT CU DRAG IN GASCA[*47*]

roxy04 01 iun 2013 10:53:24

Re: Gasca fetelor care vor sa slabeasca
 
Buna fetelor
Cred ca majoritatea fetelor de aici ma cunosc deoarece sunt de mult timp pe acest site.
Desi ma chinui de cativa ani buni sa slabesc nici pana acum nu am reusit....lipsa de ambitie nu stiu reusesc o saptamana doua si cedez
Am deschis acest subiect unde sa putem discuta oricand despre slabire sau alte preocupari deoarece cand intru pe site uneori nu imi gasesc subiectul unde sa discut liber cu mai multe fete (una discuta la un subiect alta da sfaturi pe alt subiect si tot asa trebuie sa ,,alerg,, peste tot) asa ca aici astept sa gasesc slabute dornice de vorba oricand va pwp

roxy04 01 iun 2013 11:02:11

Re: Gasca fetelor care vor sa slabeasca
 
Pentru cine nu ma cunoaste sa spun cate ceva despre mine
Eu sunt Roxy am 21 de ani si 92-91 de kg(alterneaza) iar anul viitor in septembrie voi fi si mireasa deci o motivatie cat se poate de mare sa slabesc si totusi degeaba, sunt din Campulung-Arges dar momentan locuiesc in Germania impreuna cu iubitul (viitor sot),parintii si mai multe rude
Diete am tinut multe am fost si la nutritionist am tinut cateva saptamani am slabit si apoi am cedat:-s
Mie una imi trebuie sustinere permanenta pentru a nu ceda nu zic ca aici pe site nu am dar uneori cand intru as vrea sa discut dar nu imi gasesc locul si cred ca nu sunt singura:P pwp si hai sa facem gasca mare:-*

roxy04 01 iun 2013 11:09:06

Re: Gasca fetelor care vor sa slabeasca
 
fetelor ce plan de inceput aveti?
si as vrea sa stiu ce mai papati ca eu nu mai am idei :( ma duc la cumparaturi si nu stiu ce sa mai cumpar si ce mancarica sa mai fac ceva bun si sanatos:-*

jumbix 01 iun 2013 11:31:58

Re: Gasca fetelor care vor sa slabeasca
 
Buna Roxi. Si eu m`am confruntat cu aceleasi probleme, diete incepute in forta si abandonate dupa cateva saptamani uneori chiar zile. De data asta sunt mai hotarata si intru aproape zilnic pe site. Eu am inceput cu dieta keto, dup`aia am tinut Atkins, dupa Atkins o saptamana am mancat doar legume si fructe, asa am vazut pe pielea mea ca fructele nu sunt bune ptr slabit ci chiar ingrasa. De luni m`am apucat de dukan , azi sunt in a 6 a zi si am dat jos 3 kg pana acum. As vrea sa tin atacul pana joia viitoare ca sa pot scadea sub 100. Te pup si hai la treaba!:-*

OanaStanescu 01 iun 2013 12:23:29

Re: Gasca fetelor care vor sa slabeasca
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 1266059)
Buna fetelor
Cred ca majoritatea fetelor de aici ma cunosc deoarece sunt de mult timp pe acest site.
Desi ma chinui de cativa ani buni sa slabesc nici pana acum nu am reusit....lipsa de ambitie nu stiu reusesc o saptamana doua si cedez
Am deschis acest subiect unde sa putem discuta oricand despre slabire sau alte preocupari deoarece cand intru pe site uneori nu imi gasesc subiectul unde sa discut liber cu mai multe fete (una discuta la un subiect alta da sfaturi pe alt subiect si tot asa trebuie sa ,,alerg,, peste tot) asa ca aici astept sa gasesc slabute dornice de vorba oricand va pwp

Offf... ce ma regasesc in ceea ce spui... Ma invart in cerc de ceva timp, dar de joi am inceput South beach, sper sa trec cu bine de faza . :)

OanaStanescu 01 iun 2013 12:35:15

Re: Gasca fetelor care vor sa slabeasca
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 1266062)
fetelor ce plan de inceput aveti?
si as vrea sa stiu ce mai papati ca eu nu mai am idei :( ma duc la cumparaturi si nu stiu ce sa mai cumpar si ce mancarica sa mai fac ceva bun si sanatos:-*

>:D<Eu de joi am inceput south beach, imi trebuie asa ceva pt ca eu sunt o mare mancatoare de dulciuri ;)) si sunt genul ala care nu se opreste la o patratica de ciocolata, o devorez pe toata x-(si apoi ma smt vinovata... si tot asa. De data asta, cu ajutorul vostru, vreau sa ma tin de promisiunea care mi-am facut-o:).Hai sa iti spun ce am mancata azi: dimineata,un iaurt cu o lingura seminte f soarelui,gustarea 1 s-a compus din 2 rosii mici,cateva bucatele de branzica slaba si 3 felii jambon pui. Pranzul probabil va fi compus din piept la gratar cu salata de cruditati.:)
Sport fac dupa Dvd-ul 3 S ( Carmen Bruma ), saptamana asta nu am facut pt ca am fost in cocediu si nu prea am stat pe acasa, dar de sapt vitoare incep.
Hai sa ne tinem de treaba, ce zici ?... Ca sa fii o miresica frumoasa :)>:D<.
Hai ca te-am innebunit... :D

Hybrid 01 iun 2013 14:56:24

Re: Gasca fetelor care vor sa slabeasca
 
Hei! Sunt noua pe aici :D De acum o luna m-am apucat de jogging, dansuri si dieta. Am trecut prin tot felul de diete de infometare insa am avut noroc, nu m-am ingrasat foarte mult... Insa m-am trezit deodata cu 60 de kg. Ei bine nu m-am mai cantarit de mult dar se vad rezultatele in cele din urma datorita stilului nou de viata, insa am o micuta problema... Cum scap de pofta de dulce, voi cum procedati?:)

JC1 01 iun 2013 20:42:43

Re: Gasca fetelor care vor sa slabeasca
 
Hey fetelor! Mă alătur şi eu vouă! Acum e prea seară mai vorbim mâine sau luni! :-*

roxy04 01 iun 2013 21:00:31

Re: Gasca fetelor care vor sa slabeasca
 
buna fetelor ma bucur ca a-ti intrat in numar asa mare aici intr-un timp asa scurt:-*
cred ca multe dintre fetele de aici se confrunta cu problemele pe care eu le am si faptul ca cedez tare repede tentatiilor eu nu ma pot rezuma doar sa gust ca e mult pana bag in gura ca nu mai mai opresc decat daca nu mai pot manca :-s
pofta de dulce nu stiu ce sa spun de obicei nu prea am asa mari probleme cu dulcele dar si cand imi vine pofta sa mananc dulce nimic nu ma mai opreste si mai ales aici in germania mereu cumparam sau facem in casa e ca un drog:-o
oana mie mi se pare ca la gustare ai mancat mai mult ca la MD...oricum decat sa mananci alte porcari e bine si asa
zilele astea vreau sa fac asa cam cum ar arata un meniu intr-o zi:D
fetele care s-au apucat de anumite diete le urez mult succes si sa ne mai spuna si noua cum procedeaza poate ne inspiram si facem noi o dieta>:)
mai dati idei ce sa mai papam ca eu iara nu mai stiu:P va pupacesc:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:42:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO