forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Am intre 100 kg si 110 kg (http://forum.slabute.ro/intre-100-kg-110-kg/)
-   -   Inceput... (http://forum.slabute.ro/intre-100-kg-110-kg/inceput-896.html)

Bia11 27 iul 2011 10:31:00

Re: Jurnal oksana25
 
of of nu toate gandim la fel...

oksana25 27 iul 2011 17:58:49

Re: Jurnal oksana25
 
Buna, am revenit din nou, am mai incheiat o zi de regim....nu e mult...e a treia zi de regim disociat:) am consumat doar alimentele din categoriile respective, apa multa, miscare...si cate 2 cafelutze, la care nu pot renunta:)....si marea mea multumire, daca pot zice asa, este ca nu mai resimt nici foame...si nu ma mai simt atat de obosita:)...
Va multumesc tuturor pentru sustinere si pentru sfaturile care vin din partea voastra!:)

vera37 27 iul 2011 18:15:48

Re: Jurnal oksana25
 
buna oksana! bine ai venit printre noi>:D<>:D<
multa bafta si rabdare in tot ce ti-ai propus:):):)
hai ca se poate, te astept cu vesti bune

Geanynna 28 iul 2011 06:55:49

Re: Jurnal oksana25
 
neata oksana>:D<
cum te'ai trezit? in forta pt o noua zi ? ti-ai fixat ce papi azi?
:-*

lorytasea 28 iul 2011 07:51:46

Re: Jurnal oksana25
 
:):):):):)>:D<Bine ai venit printre noi Oxana.......sa stii ca aici vei avea parte de sustinere....si cu multa ambitie si rabdare vei slabi.......
Eu pentru inceput vreau sa-ti dau un sfat daca nu ai nimic impotriva.........
1)Sa faci sport minimum 30 minute pe zi
2)Sa ai in timpul zilei 3 mese si 2 gustari indiferent de dieta
3)In nici un caz sa nu te infometezi adica sa maninci sub 1000 calorii,
Bafta..........O sa reusesti!!!

oksana25 28 iul 2011 18:23:04

Re: Jurnal oksana25
 
Va multumesc tuturor pentru sustinere, am incheiat si a patra zi de regim:) sunt multumita ca ma simt bine:) am inceput si cu putina miscare, bicicleta si abdomene:)
Mult succes tuturor!:)

Geanynna 03 aug 2011 09:10:23

Re: Jurnal oksana25
 
ciao oksana>:D< cum mai merge dieta? te'ai acomodat cu ea? succes in continuare !!!!>:D<

oksana25 23 sep 2011 05:15:52

Re: Jurnal oksana25
 
Buna, nu am reusit sa slabesc cu acest regim disociat, din cauza ulcerului pe care il am. Desi m-am simtit bine la inceput, durerile de stomac au ajuns sa fie tot mai puternice si am renuntat. De la inceput vreau sa zic ca nu fac nicio reclama, vreau doar sa impartasesc o experienta. La sfarsitul lunii august, o cunostinta mi-a recomandat sa merg la un club de nutritie aici in oras *******. Foarte sceptica la inceput si dezamagita de regimul care nu am reusit sa il tin din cauza durerilor de stomac, am refuzat. Dar intr-o seara mi-a fost foarte rau....inima ma intepa, stomacul ma durea, am vomitat din nou...Speriata de toate astea, am zis ce pierd daca merg acolo?
Si m-am dus...Am vazut oameni acolo care au slabit foarte mult consumand produsele lor...Dar care parca prea isi laudau produsele lor ca fiind cele mai bune, miraculoase, etc. Si am zis...hai sa incerc...ce pot pierde...niste bani si atata tot...
Si m-am consultat, masurat, etc si asa de la data de 1 septembrie am intrat in programul lor de slabire, avand o greutate de 109.3 kg....Acum pe 23 septembrie am 101.2 kg...In 23 de zile am slabit 8.1 kg.....Si in toate aceste zile eu nu am mai avut dureri de stomac, nu am mai vomitat...si am inceput sa ma simt mai energica....Dar si bugetul meu are de suferit ca sunt foarte scumpe....dar cel putin sper sa ma ajute sa scap de toate aceste kg in plus...si reusesc sa il tin...deoarece stomacul nu ma mai doare....si cel mai important...sa reusesc sa ma educ in ceea ce priveste alimentatia...ca dupa ce am sa reusesc sa mai slabesc sa nu ma mai ingras..Caci deja am exclus ulei, prajeli, zahar, dulciuri, etc Am sa mai revin cu noutati

Sand 23 sep 2011 05:21:35

Re: Jurnal oksana25
 
Citat:

Anterior postat de oksana25 (Post 799004)
Herbalife...Am sa mai revin cu noutati

Buna,

Bravo tie daca ai reusit sa dai jos cu asta si te simti bine. Taica-miu a incercat si el insa este foarte pofticios si nu s-a tinut de treaba conform programului, a slabit doar vreo 4 Kg. in 2 luni...asa ceva. Si a renuntat. Foarte scump intr-adevar. Succes in continuare si sanatate multa!

AnDrAdAxl 23 sep 2011 08:56:59

Re: Jurnal oksana25
 
Buna dimineata!E foarte important sa iti stabilesti o dieta echilibrata pe langa aceste produse despre care nu pot avea o parere buna...Nu o sa le poti lua la nesafarsit,macar sa sti ce sa faci si cum sa papi sa poti slabi in continuare.
Cum arata un meniu al tau acum?
Imi cer scuze ca am intervenit asa dar mi-am vazut o prietena efectiv deformandu-se dupa o astfel de dieta si nu mai poate slabi nicicum:-s...Nu tuturor li se intampla asa,dar ai mare grija!
O zi frumoasa!


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:51:38.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO