forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Bistrita-Nasaud (http://forum.slabute.ro/judetul-bistrita-nasaud/)
-   -   "Slabute" din judetul Bistrita-Nasaud (http://forum.slabute.ro/judetul-bistrita-nasaud/slabute-judetul-bistrita-nasaud-2108.html)

anasilasi 11 mar 2012 14:33:02

Re: "Slabute" din judetul Bistrita-Nasaud
 
Buna si eu sunt din Bistrita.eu merg la sala de fitness in fiecare zi si pot spune ca am slabit.

aalleexxyyaa 25 mar 2012 15:06:00

Re: "Slabute" din judetul Bistrita-Nasaud
 
buna fetelor si eu sunt din bistrita si vreau ca sa ma alatur grupului is eu tn regim si merg la sala in fiecare zi dar azi mam prostit rau am mancat:( voi ce afceti casa slabiti?

Aligrasa 16 iul 2012 07:29:52

Re: "Slabute" din judetul Bistrita-Nasaud
 
Sunt si eu din Bistrita,merg la aerobic,tin si ceva regim,am inceput sa slabesc destul de incet. Am scos painea,dulciurile,prajelile,pastele,mamaliga,carto fii..multe oricum..

Aligrasa 24 oct 2012 19:09:08

Re: "Slabute" din judetul Bistrita-Nasaud
 
Nu mai e nimeni pe aici de mult timp.Eu am tinut un regim de la nutritionista din 11iulie pana in 15oct si am slabit 15 kile.Acum sunt la greutatea la care am vrut sa fiu si sunt ff bucuroasa-am ajuns de la 76 la 60kg.Cred ca aveam atatea prin facultate.Ma mai gandesc daca o sa mai slabesc pana la 55kg,minimul de care-mi amintesc la viata mea(52kg aveam in clasa a 8-a).

Alle245 21 apr 2013 22:23:48

Re: "Slabute" din judetul Bistrita-Nasaud
 
Buna fetele,cam putine din zona asta pe aici.
Ce pot sa spun,vara bate la usa si eu tot pufoasa sunt, timpul trece prea repede cand nu tin nicio dieta nimic..nu stiu ce sa ma fac sau de unde sa incep..
Voi ce mai faceti?

babyangel 23 apr 2013 12:50:53

Re: "Slabute" din judetul Bistrita-Nasaud
 
Ale daca tu spui ca la 169 cm si 56 kg esti pufoasa inseamna ca mananci multi carbohidrati...La valorile scrise de tine, cu o alimentatie echilibrata trebuie sa arati "trasnet"
"Puful" apare la cele ce consuma multa paine, cartofi, paste , orez si dulciuri, si mai putine salate si proteine..

P.S Mai e si varianta ca suferi de "sindromul persoanelor vesnic nemultumite" de care suferim multe dintre noi si care nu are leac :D

Succes , anyway!

Alle245 24 apr 2013 17:56:10

Re: "Slabute" din judetul Bistrita-Nasaud
 
Buna,da ar trebui sa arat bine,dar o cam dau in bara cu mancatul. Pana sa descopar site-ul eram o mare fana a stilului de viata nesanatos..Dar ce am vazut aici m-a convins si de aceea m-am alaturat voua. Poate nu ar trebui sa ajung chiar la 48,dar zonele acelea cu puf,aparute (bine zis,in urma mancarii nesanatoase) ar trebui sa le lucrez si sa am grija pe viitor,sper sa reusesc in cateva luni sa dau jos prin sport si alimentatie echilibrata:-* sa ajung si eu la corpul mult visat.

Aligrasa 15 iul 2013 23:48:29

Re: "Slabute" din judetul Bistrita-Nasaud
 
Cred ca 48kg sunt ff putine pt tine,Alle, nu cred ca e o idee buna.

misuka 09 nov 2014 12:14:17

Re: "Slabute" din judetul Bistrita-Nasaud
 
Tin sa va anunt ca si eu ma numar printre "slabutele" din Bistrita-Nasaud.
Am pus in ghilimele slabute pentru ca eu sunt slabut. Sunt foarte putini slabuti pe aici, dar nu conteaza. Sper sa ma simt foarte bine printre asa multe slabute.

Wana 09 nov 2014 13:17:29

Re: "Slabute" din judetul Bistrita-Nasaud
 
Buna!
Bine ai venit, eu nu sunt din BN, dar sunt aproape... MM :) Am observat ca pe aici e liniste si vroiam sa iti propun sa iti deschizi un jurnal :)
Sa ai spor!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:23:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO