forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/)
-   -   Slabute din Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/slabute-iasi-1622.html)

madaEM 25 oct 2009 14:58:19

Slabute din Iasi
 
slabutelor...da nimeni din iasi?haideti poate mai vb aici...poate ne vedem...mergem la alergat...la miscare...la sala..;;)in afara de mika...care stiu ca sta in iasi...restul??va astept>:D<

lorinaoana 01 dec 2009 15:31:27

Re: slabute din iasi
 
salut..eu sunt din iasi si chiar mi-ar face foarte mare placere sa am o partenera de nadejde in lupta cu kg:)

femeie 15 dec 2009 18:18:47

Re: slabute din iasi
 
salut tuturor. si eu sunt din iasi.:) de abia m am inscris si eu aici. >:D<

BY_ella84 02 ian 2010 10:54:08

Re: slabute din iasi
 
hello...si eu sunt din iasi..si doar ce am descoperit site-ul foarte interesant...salutare tuturor!

lorinaoana 03 ian 2010 00:36:12

Re: slabute din iasi
 
Salutare si ma bucur mult sa vad ca din ce in ce mai multe slabute din iasi vin pe site:)
Poate reusim sa inchegam o mica comunitate si sa ne aliem in lupta impotriva kilogramelor. Poate un program de alergare, o dieta comuna...mereu e mai usor cu un "prieten de suferinta" alaturi. Nu credeti fetelor?

juliette 09 ian 2010 15:49:17

Re: slabute din iasi
 
Buna, ma numesc Iulia si sunt din Iasi. Mi-ar placea sa mai gasesc si alte persoane cu care sa ma ambitionez in lupta cu kg.
Azi am inceput si sper din tot sufletul sa reusesc :)

madaEM 16 ian 2010 14:52:22

Re: slabute din iasi
 
buna fetelor,...>:D<ma bucur tare mult ca neam adunat mai multe din iasi...as avea si eu o intrebare ...daca stiti ceva despre sala "club d" e undeva pe langa magazinul fidelio ...acolo in statie la piata independentei...ca am primit un fluturas de la ei ...si acum am intrat pe site ..si mi se pare ca au preturi chiar accesibile...mar bate un gand sa ma duc ...au fitness cu 50 lei /luna nelimitat pt studenti si au si sauna si electrostimulare ...si multe altele...astept sa imi spuneti si mie daca stiti ceva de el ...
si daca se ofera cineva sa mai mearga cu mine ;;):D
o zi buna va doresc>:D<

atera 20 ian 2010 22:24:57

Re: slabute din iasi
 
Salut, slabutelor din Iasi!
Eu sunt cea mai mare dintre voi....dar....suntem unite in primul rand pentru un scop! Nu?
Va urez multa bafta!

Nu stiu unde e club d .

meda 14 feb 2010 09:25:56

Re: slabute din iasi
 
Buna,
Si eu am inceput lupta cu kilogramele.
Imi doresc sa fac aerobic si doresc informatii despre o sala unde sa existe program si pentru incepatori. Mi-am facut abonament undeva insa la prima sedinta nu am rezistat decit 10 minute. Ritmul era prea alert si eu nu am stiut cum sa imi dozez efortul pentru a putea rezista pina la sfirsit.
Va multumesc pentru orice informatie.

lallykutza 15 feb 2010 10:01:58

Re: slabute din iasi
 
Buna fetelor.si eu sunt din Iasi si abia m-am inscris pe forum.citesc de ceva timp articolele insa nu am reusit sa slabesc...imi trebuie miscare numaidecat.vreau si eu sa merg la aerobic insa nu singura:(
frecventez piscina de la baia publica si sauna de acolo.insa rezultatele sunt mici(nefacand altfel de miscare).
va pup!


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:55:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO