forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/)
-   -   Jurnal de mentinere Georgii (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/jurnal-mentinere-georgii-10091.html)

silviadm 03 apr 2012 07:42:12

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 1004297)
Neata! Azi sunt si eu matinala, ft matinala as zice. Nu mai pot dormi! :))
Ce misiune?Ah, ma uit sa vad ce fapte bune ai facut.
O sa ma distrez si pt tine si fac poze si la Onesti, e tare fain la voi acolo. Ti-am zis ca vroiam sa ne luam apartament acolo? Dar e prea departe de ai nostri... :)

Paste Fericit! :-*

;;)noi o s ne luom sper :-??si apartament acolo sau macar o garsoniera pt mici poposiri...prietenul meu sta in Viisoara tg trotus deci pana atunci la el poposim si e greu ca va fii naveta...nah posibilitate in oras e s stam acasa la mami meu sau la tatal meu:-/are apartamentul mai mare si mai liber:))dar putine sanse la el ...k nu ma dormit in viatza mea la el sau credca 1 data :))sau 2 ori ...whatever:-j...dar vezi cu tura va tre s facem s stam si cu ai luyi si cu ai mei,deci mai bn la casa noastra:x asa am ramane doar pe vizite:))
in viatza asta sg o s ne intalnim s savuram o cafelutza s ne vb fata in fata:>#:-schiar dak stai in Bacau...nu'i departe oricum:D

Rallara 03 apr 2012 09:54:33

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Scumpa, am venit sa iti urez si aici Paste fericit:-*:-*
Te pup cu drag si drum bun incoace catre acasuca:-*

Georgii 17 mai 2012 17:44:59

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Buna seara,

Am revenit si eu printre voi, ca de obicei, cu coada intre picioare.
Nu am mai intrat pe aici pt ca nu am chiar o stare ft buna, nu sunt ''in apele mele''. Ocupata cu munca, sora, stres etc. :D
Am venit sa anunt ca ma reapuc de sport ( dupa o luna jumatate pauza) de luni. :D Usor, usor ca am pus pe mine iar putin si se observa la fund si solduri :P.
Nu incep cu Insanity direct, nu intru direct in paine :)). Voi face ceva mai usor.. vedem, vedem. :)
Voi ce mai faceti?:-*

Rallara 21 mai 2012 19:48:27

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 1042328)
Buna seara,

Am revenit si eu printre voi, ca de obicei, cu coada intre picioare.
Nu am mai intrat pe aici pt ca nu am chiar o stare ft buna, nu sunt ''in apele mele''. Ocupata cu munca, sora, stres etc. :D
Am venit sa anunt ca ma reapuc de sport ( dupa o luna jumatate pauza) de luni. :D Usor, usor ca am pus pe mine iar putin si se observa la fund si solduri :P.
Nu incep cu Insanity direct, nu intru direct in paine :)). Voi face ceva mai usor.. vedem, vedem. :)
Voi ce mai faceti?:-*

Georgiii mic!!!
Vai in sfarsit te-ai intors!:)>:D<
Ce mai faci tu scumpa... vad ca nu cel mai bine... sper sa se remedieze problemele... sunt trecatoare oricum... oricare ar fi ele...:-*
Sper sa ti se aseze lucrurile frumos.
Hai la spooort!!! Eu acum ma duc pe bicicleta, si ami am una alta de facut...:-*
Ma duc ca e tarziu si nu vreau sa fac exercitii si la 12 noaptea.:D
Te pup cu drag, o seara frumoasa>:D<

happygirldiana 21 mai 2012 20:26:23

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Georgiiiii!!!Salutare!Ce mai faci,slabuto!?:P>:D<

happygirldiana 22 mai 2012 06:13:30

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
http://www.coolfreeimages.net/images...tuesday_03.jpg
Buna dimineata, slabuto!>:D<:-*

silviadm 24 mai 2012 10:36:43

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Sis ce mai faci:-/ :Dcat ai lipsit u cam atat am lipsit si eu:-sam mai intrat de cateva ori ...m'a lasat ambitzia[*plans*]adik am intrerupt cu Challen si atat mi'a fost s'a dus de rapa antrenamentul iar,am inceput s muncesc asa cate putin... eu imi caut ambitia pe aici ...nu m'am ingrasat spre norocul meu#:-s vad ca nu m'iau revenit kg prea mult inapoi nici in decembrie nici acum dela Paste...am avut 2 opriri:-s ...care vad ca nu m'au lasat cu traume:)):))#:-sdar vreau ca in august s fiu cum eram anul trecut48-49kg:x:x:xstiu ca e posibil:Dhay ce facem;;)

Rallara 24 mai 2012 14:33:42

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 1048803)
Sis ce mai faci:-/ :Dcat ai lipsit u cam atat am lipsit si eu:-sam mai intrat de cateva ori ...m'a lasat ambitzia[*plans*]adik am intrerupt cu Challen si atat mi'a fost s'a dus de rapa antrenamentul iar,am inceput s muncesc asa cate putin... eu imi caut ambitia pe aici ...nu m'am ingrasat spre norocul meu#:-s vad ca nu m'iau revenit kg prea mult inapoi nici in decembrie nici acum dela Paste...am avut 2 opriri:-s ...care vad ca nu m'au lasat cu traume:)):))#:-sdar vreau ca in august s fiu cum eram anul trecut48-49kg:x:x:xstiu ca e posibil:Dhay ce facem;;)

Si... esti intoarsa si tu:x>:D<>:D<
Ce fac fetele, hai, cum adica e gata cu ambitia... eu te stiu altfel... ia sa vin la tine sa te scutur umpicut.>:):)):))

Kclaudyia 25 mai 2012 14:42:14

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Buna Georgi!

Ce mai faci tu? Nu prea ti-am mai auzit gurita.. Sper ca esti ok..

Hai inapoi ca am nevoie de tine.. Acusi intru si eu la mentinere si am nevoie de tineeeeee!! :D>:D<>:D<

Georgii 28 mai 2012 10:59:03

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1050388)
Buna Georgi!

Ce mai faci tu? Nu prea ti-am mai auzit gurita.. Sper ca esti ok..

Hai inapoi ca am nevoie de tine.. Acusi intru si eu la mentinere si am nevoie de tineeeeee!! :D>:D<>:D<

Hei Claudel! Sunt pe aici... nu am avut timp sa mai intru, scuze :(.
Ma bucur mult ca intri la mentinere;;). Sa aud numai de bine, da?
:D
Eu ce sa fac.. acum vroiam sa fac ceva sport, vreo 30 de minute. :) Si in rest.. ocupata cu munca, surioara, chestii. b-)
Tu ce mai faci? >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:23:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO