forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/)
-   -   Jurnal de mentinere Georgii (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/jurnal-mentinere-georgii-10091.html)

Georgii 25 iun 2012 08:27:14

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1058794)
Buna Georgi!! >:D<>:D<

Acum am realizat ca tu ai facut Insanity nu?
Te0ai tinut de tot programul?
Eu m-am apucat de saptamana trecuta si vreau sa ma tin serios de treaba :D
Sunt curioasa ce rezultate a avut la tine!

Pupici si o saptamana frumoasa@ >:D<

Buna Claudel scump! Nu m-ai uitat nu?!:)):-s
Am facut dar nu tot programul.. uite acum daca vreau sa ma apuc iar nu pot face nici 5 min la cat sport am facut ( deloc) in ultimele 2 luni.( doar mers pe jos..mult mers pe jos)
Cam unde esti acum in program, cum ti se pare?Da rezultate?:-*:-*:-*

Georgii 25 iun 2012 08:28:29

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1068510)
Neata Gi:x:-*:-*
Hai la un cafelut.;)
Si mai hai prin jurnal:)):))
Te pup>:D<
http://forum.slabute.ro/attachment.p...1&d=1339734629

Neataaa! Am revenit, sa nu ma bati rau iubita bine? :)):))
Multumesc de vizite si cafeluta- pe care o savurez acum-b-).

Georgii 25 iun 2012 11:03:11

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Gata, m-am hotarat!
Incepand de azi voi face 1 ora de bicicleta stationara ... 6/7 zile :). Voi tine asa timp de 2 saptamani.. pana imi intru in ritm ( stiu, e mult timp, dar dupa 2 luni de pauza...) si dupa aceea voi adauga cate o activitate diferita. Detaliile sunt in plus...
Urati-mi noroc, trebuie sa imi revin intr-un fel sau altul!

Adina14 25 iun 2012 13:27:08

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Georgiiiii, bine ai revenit! >:D<
Haide ca ne punem noi doua pe picioare din nou! Iti urez mult succes si sa stii ca mai trec eu pe aici ;))

Georgii 25 iun 2012 16:13:11

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 1076738)
Georgiiiii, bine ai revenit! >:D<
Haide ca ne punem noi doua pe picioare din nou! Iti urez mult succes si sa stii ca mai trec eu pe aici ;))

Adinutsu'meu scump si drag! Ce dor mi-era de tine :x:x:x:x.
Sa-ti zic si tie bine ai revenit? De ce zici ca trebuie sa te pui si tu pe picioare? Ce ai facut? :-*
Te mai astept si voi trece si eu pe la tine!:D

Edit: Acum am vazut ticker-ul...

Georgii 25 iun 2012 16:15:06

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Gata prima zi de sport... 1h bicicleta stationara. Nu a fost asa... rau, chiar am fost in stare :))).
Sunt cu antibiotic acum... sper sa treaca repede raceala!

Adina14 25 iun 2012 18:22:50

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 1076826)


Adinutsu'meu scump si drag! Ce dor mi-era de tine :x:x:x:x.
Sa-ti zic si tie bine ai revenit? De ce zici ca trebuie sa te pui si tu pe picioare? Ce ai facut? :-*
Te mai astept si voi trece si eu pe la tine!:D

Edit: Acum am vazut ticker-ul...

Hihi ;)) :"> Da, nici eu nu sunt de mult pe aici.
Mda. O mie de cuvinte nu valoreaza cat o privire la ticker :))
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 1076827)
Gata prima zi de sport... 1h bicicleta stationara. Nu a fost asa... rau, chiar am fost in stare :))).
Sunt cu antibiotic acum... sper sa treaca repede raceala!

Bravoo>:D< Pe mine sportul ma ajuta foarte mult cand sunt racita..dar chestia e ca nici nu prea am mai fost atat de des in ultimul timp. Inainte nu era iarna sa nu stau cu servetele dupa mine dar in decembrie vreo 3 zile am fost racita si atat :| Cand am facut rubeola, nu puteam pur si simplu sa nu fac nimic. Am facut in jur de 30min- o ora de pilates sau yoga :)) Ai mei mi.au zis ca nu.s normala si ma verificau mereu sa nu cumva sa lesin sau altceva.
Dar cum ai reusit sa racesti?

Georgii 26 iun 2012 08:37:45

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 1077002)

Hihi ;)) :"> Da, nici eu nu sunt de mult pe aici.
Mda. O mie de cuvinte nu valoreaza cat o privire la ticker :))


Bravoo>:D< Pe mine sportul ma ajuta foarte mult cand sunt racita..dar chestia e ca nici nu prea am mai fost atat de des in ultimul timp. Inainte nu era iarna sa nu stau cu servetele dupa mine dar in decembrie vreo 3 zile am fost racita si atat :| Cand am facut rubeola, nu puteam pur si simplu sa nu fac nimic. Am facut in jur de 30min- o ora de pilates sau yoga :)) Ai mei mi.au zis ca nu.s normala si ma verificau mereu sa nu cumva sa lesin sau altceva.
Dar cum ai reusit sa racesti?

Dar totusi zi-mi cum ai ajuns la 54? ;;) Ce ai facut?:P M-am uitat la poze si daca te consideri grasa, sfatul meu e ori sa iti cumperi alta oglinda ori sa schimbi mentalitatea 'sunt grasa ca am 54 dekg, nu 47'.
Eu m-am saturat de raceala asta, la 2 saptamani de cand am venit din tara pai numai asa racita sunt. Ori de la vreun curent, ori schimbul de temperatura de la munca ca oricum rece nu beau... amigdalitele nu mi se umfla :)). Cine stie! :)) Acum iau antibiotic de ieri... vad ca incepe sa imi treaca! Mor de ciuda cand merg la piscina si toti se balacesc!!:D

Kclaudyia 26 iun 2012 11:07:10

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 1076438)


Buna Claudel scump! Nu m-ai uitat nu?!:)):-s
Am facut dar nu tot programul.. uite acum daca vreau sa ma apuc iar nu pot face nici 5 min la cat sport am facut ( deloc) in ultimele 2 luni.( doar mers pe jos..mult mers pe jos)
Cam unde esti acum in program, cum ti se pare?Da rezultate?:-*:-*:-*

Buna tu fata draga!

Cum sa te uit? :P Nu uit eu asa usor, mai ales ca-mi esti si draga ;)

Eu m-am apucat de Insanity si am facut doar prima saptamana.. Ca si rezistenta pot sa zic ca rezistam cam 70-80% ba chiar in ultimul timp un pic mai mult, dar nu s-a prins de mine :( Nu stiu d c , nu ma potrivesc cu workout=ul.. Ma enervez imi da o stare aiurea si nu imi vine sa fac.. Poate am patit ca la Tae Bo, ca ma enervam ca nu puteam sa fac 100% corect.. Sigur asta e.. Ca mi se pare inca f greu..
Acum pot spune ca imi place la nebunie Tae Bo b-)

Tu vad ca te-ai apucat de staionara. Dar fii pe pace ca intr-o saptamana ai sa treci la chestii mai hard.. 2 luni de inactivitate nu e chiar asa mult, plus ca tu esti slabuta..

O zi frumoasa sa ai! :-*

Adina14 26 iun 2012 12:49:16

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 1077398)


Dar totusi zi-mi cum ai ajuns la 54? ;;) Ce ai facut?:P M-am uitat la poze si daca te consideri grasa, sfatul meu e ori sa iti cumperi alta oglinda ori sa schimbi mentalitatea 'sunt grasa ca am 54 dekg, nu 47'.
Eu m-am saturat de raceala asta, la 2 saptamani de cand am venit din tara pai numai asa racita sunt. Ori de la vreun curent, ori schimbul de temperatura de la munca ca oricum rece nu beau... amigdalitele nu mi se umfla :)). Cine stie! :)) Acum iau antibiotic de ieri... vad ca incepe sa imi treaca! Mor de ciuda cand merg la piscina si toti se balacesc!!:D

Uuf, ajung sa urasc intrebarea asta :)) :"> Binge eating, manancat dezordonat, multi carbo rai, sport putin...Asteau au dus la aparitia kg in plus.Multumesc dar crede.ma ca in poze nu se vede bine deloc :"> Nu am facut poze la picioare si acolo s.a pus tot.Plus ca asa cum ai spus si tu, nu ar fi kg cat iti e ca se vad celulita+ vergeturile.
Daaa, e tare pacatoasa raceala , mai ales vara.Ai grija de tine; bea mai multe ceaiuri . Pe mine chiar ma ajuta foarte mult ;)) >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:53:17.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO