forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/)
-   -   Jurnal de mentinere - WhiteAngel (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/jurnal-mentinere-whiteangel-11857.html)

mutulica 22 aug 2013 08:56:11

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Buba dimineata, ce matinala esti...si sport ai facut..cred ca te simti foarte bine si plina de forta:x
Si eu eram asa la virsta ta...e o perioada...in care vream sa evadam...sa fim maturi, sa nu depindem de nimeni si sa facem doar ce ne duce capul...o sa fie si asta...pina cind mai ai rabdare..si de cele mai multe ori ei - parintii, buneii etc. nu au dreptate...imi dau seama de asta dupa atitia ani...ca ei totusi au facut atitea greseli in educatia mea si in felul lor de a se purta cu mine....dar pentru asta nu trebuie sa fim suparati...si noi o sa facem greseli la rindul nostrul.

WhiteAngel 22 aug 2013 11:35:38

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Citat:

Anterior postat de marry10 (Post 1291449)
Buna dimineata!!:-*
E bine ca ai facut miscare de dimineata.. iti da o stare de bine!
Esti foarte foarte matinala! Eu nu stiu ce o sa fac cand incepe scoala.. n-am mai invatat dimineata de cand am terminat clasa a 4-a:)). Sper sa imi gestionez timpul mai bine :-w sa am timp si de sport.


Stiu cum e... ignor-o. Urasc cand faci o gramada de lucruri bune si o singura data nu faci ceva si incep: " ca niciodata nu faci.. blah blah blah".
Nu te mai consuma atat.;)>:D<



Ce faci azi? Te duci la sala?

azi chiar m`am trezit la 6 .. aseara de obosita ce eram am adormit pe la 9 si ceva :D deci se intelege trezirea mea matinala :P

oricum din exterior nu se vede totul .. asa e mereu .. eu tin in mine pana cand explodez .. cum a fost aseara .. ca daca ar fi sa pun mereu la suflet, ar fi jale .. deci tot ma abtin si tin tin tin pana nu mai pot :) ca vad ca nu se inceteaza o data si o data !

dap am fost la sala am terminat repede ca am lucrat bratele si abdomenul :) maine e ultima ziii =((

Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1291451)
Buba dimineata, ce matinala esti...si sport ai facut..cred ca te simti foarte bine si plina de forta:x
Si eu eram asa la virsta ta...e o perioada...in care vream sa evadam...sa fim maturi, sa nu depindem de nimeni si sa facem doar ce ne duce capul...o sa fie si asta...pina cind mai ai rabdare..si de cele mai multe ori ei - parintii, buneii etc. nu au dreptate...imi dau seama de asta dupa atitia ani...ca ei totusi au facut atitea greseli in educatia mea si in felul lor de a se purta cu mine....dar pentru asta nu trebuie sa fim suparati...si noi o sa facem greseli la rindul nostrul.

eeh stai calma ca nu`s mereu chiar asa :)) dar nici tarziu nu ma trezesc .. la 8 tot sunt in picioare :)
eu am mai stat singura si stiu sa am grija de mine ... sg lucru era ca m`a omorat singuratatea .. mi se pare groaznic .. dar aveam si multe probleme pe cap care ma apasau si na .. :) ma gandesc ca abia astept sa stau singura si sa fiu pe banii mei, sa nu am datorii si griji .. asta e tot ce imi doresc ! nu mai vreau sa depind de nimeni pt ca m`am saturat de reprosuri .. de fiecare data incerc sa fie bine si sa fim unite, dar nu am cum sa le schimb pt ca ele nu sunt asa ! daca am nevoie sa ma duc undeva extreeeem de rar se ofera matusemea sa ma duca cu masina :) poate doar cand vrea sa scape de mine o perioada mai lunga :)) si daca ii zic eu sa ma duca, se stramba de cateva ori si inventeaza cine stie ce motive ... iar bunicamea se vaieta zilnic .. de parca o pune cineva sa mature de 100 de ori pe zi si sa stea toata ziua in picioare ca sa vina dupaia pe capul meu ca nu mai poate de dureri ..

marry10 22 aug 2013 13:58:32

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
uff... si eu stau singura destul de mult. Parintii mei lucreaza de la 7 dimineata pana pe la 8.30 seara. Uneori chiar si mai mult.. Iar sora mea e la facultate..
Asa ca intr-un fel imi imaginez cum te-ai simtit :-??.

Mai e un pic si o sa fii pe picioarele tale!! :-*

Nu vrei sa-ti prelungesti abonamentul la sala? :-*

WhiteAngel 22 aug 2013 14:32:54

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Citat:

Anterior postat de marry10 (Post 1291541)
uff... si eu stau singura destul de mult. Parintii mei lucreaza de la 7 dimineata pana pe la 8.30 seara. Uneori chiar si mai mult.. Iar sora mea e la facultate..
Asa ca intr-un fel imi imaginez cum te-ai simtit :-??.

Mai e un pic si o sa fii pe picioarele tale!! :-*

Nu vrei sa-ti prelungesti abonamentul la sala? :-*

tocmai asta e ca eu nu am fost niciodata despartita de maicamea :) ea nu a avut servici, ci doar o firma la care lucra acasa :) tot ce ne despartea mai erau vacantele mele de cateva zile .. atat ! si scoala mea .. chestii minore ..

nu`l mai prelungesc ca trebuie sa ma apuc de invatat .. peird destul de multicel timp cu sala .. du`te, schimba`te .. asa acasa termin imediat :)

m`am vopsiit :D inca nu am vazut culoarea ca`s cu prosopul in cap :)) dar sunt taare curioasa ;)) ... maicamea mai are vreo 2h si vineee :x pacat ca trebuie sa plec la psihiatra mai incolo :( cred ca exact atunci cand o sa vina :( .. dar am destuul timp dupaiaa :x:x

lavinia elena 22 aug 2013 14:52:12

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
ce frumoss :*.sper sa va bucurati de timpul impreuna

marry10 22 aug 2013 18:38:33

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Presupun ca intre timp a ajuns :-> . Ma bucut mult ca petreceti timp impreuna.
Pentru ce inveti ? :-?? :D

marry10 23 aug 2013 19:52:02

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Heeei >:D<. Azi nu ai intrat deloc.. sper ca din cauza ca petreci mult timp cu mama ta. :-*
Pup :-*

mutulica 25 aug 2013 09:35:03

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...35403819_n.png

LOREDANA99 25 aug 2013 09:54:48

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Neata Roberta! multe griji pt o fetita ca tine...dar ce nu te omoara te face mai puternic! sejur placut cu mami tau sa ai :-*

WhiteAngel 27 aug 2013 12:56:35

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
hey girls, imi cer scuze pt absenta dar na am avut treaba .. am stat cu maicamea :) inca mai este aici .. pleaca pe la sf saptamanii ...
s`au intamplat multe, si bune si rele .. am sa va pov mai in detaliu sapt viitoare cred :-*
dar macar vestea buna: mi`a venit azi c.m. !! am fost ieri la ecograf, si ca de obicei nu mi se vedeau prea bn ovarele ... pai ce credeti .. mi`a facut ecografie transvaginala .. adica da, mi`a bagat aparatul ala in fund !! :)) am simtit ca mor acolo si de rusine si de emotii de toate =)) dar nu am nimic, again ! ... si uite ca azi imi venii c.m. =))

aaa, si era barbat :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:17:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO