forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/)
-   -   Jurnal de mentinere - WhiteAngel (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/jurnal-mentinere-whiteangel-11857.html)

mihaela01 16 sep 2012 11:11:34

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Citat:

Anterior postat de WhiteAngel (Post 1131973)
neata mickyy ! :-*:-* si mie imi era dor de tine si de povestile noastre ;)) >:D< ma bucur ca ai reusit sa recuperezi contul :)
tu ce mai faci cu slabitul? :-*:-*

Da spre bucuria mea am reusit:-s.
Merge binisor:-s am sa ma apuc si de sport de maine [-( , gata cu leneveala [-(.
A fost greu fara voi :( stateam si va citeam si nu puteam sa va raspund:-s super aiurea:(.
Dar acum am revenit cu forte proaspete>:D<

WhiteAngel 16 sep 2012 14:58:42

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Citat:

Anterior postat de mihaela01 (Post 1132036)
Da spre bucuria mea am reusit:-s.
Merge binisor:-s am sa ma apuc si de sport de maine [-( , gata cu leneveala [-(.
A fost greu fara voi :( stateam si va citeam si nu puteam sa va raspund:-s super aiurea:(.
Dar acum am revenit cu forte proaspete>:D<

foarte bine ca vrei sa te mobilizezi >:D<


slabutelor, eu am o stare foarte proasta :(( nu stiu ce mi`a venit .. pur si simplu sunt dezamagita de anumite persoane in care am avut incredere si acum mi`au intors spatele .. de multe ori simt ca m`am saturat de viata asta si ca nu mai rezist .. mi se intampla des sa cad in depresie :((

Bianca 14 16 sep 2012 15:02:27

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Citat:

Anterior postat de WhiteAngel (Post 1132143)
foarte bine ca vrei sa te mobilizezi >:D<


slabutelor, eu am o stare foarte proasta :(( nu stiu ce mi`a venit .. pur si simplu sunt dezamagita de anumite persoane in care am avut incredere si acum mi`au intors spatele .. de multe ori simt ca m`am saturat de viata asta si ca nu mai rezist .. mi se intampla des sa cad in depresie :((

Din nefericire nu esti singura.Sunt multe persoane care iti intorc spatele ,persoane la care nu te-ai astepta.Eu pur si simplu le dovedesc ca nu am nevoie de ele:)

WhiteAngel 16 sep 2012 15:10:51

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Citat:

Anterior postat de Bianca 14 (Post 1132148)
Din nefericire nu esti singura.Sunt multe persoane care iti intorc spatele ,persoane la care nu te-ai astepta.Eu pur si simplu le dovedesc ca nu am nevoie de ele:)

mda asa zic si eu la inceput ... dar dupaia tot eu sunt fraiera care sufera :(( si lor nu le pasa :-j si tot eu raman luata de proasta :((

coco23 16 sep 2012 17:29:01

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Te-ai certat cu vreo prietena? nu mai fii trista, exista si persoane care merita cu adevarat increderea ta :)

Exp 16 sep 2012 19:05:33

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Welcome to the real life!
Cam asa este draga mea... nici eu nu prea cred in prietenie...foarte rar ai norocul asta. Te vei obisnui. Si eu la fel am simtit de nenumarate ori. Data viitoare sa fii putintel mai reticenta. Viata este un joc al hazardului de cele mai multe ori. Macar sa previi pe cat posibil astfel de sentimente in viitor.

WhiteAngel 16 sep 2012 21:46:47

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Citat:

Anterior postat de coco23 (Post 1132259)
Te-ai certat cu vreo prietena? nu mai fii trista, exista si persoane care merita cu adevarat increderea ta :)

nu m`am certat .. dar de mai mult timp ne`am indepartat .. si nah, am perioade dinastea cand explodez .. stii cum suntem noi fetele, acum incercam sa ne ofticam una pe alta .. porcarii puse pe facebook, statusuri, poze cu alti prieteni .. vrajeli :-j
Citat:

Anterior postat de Exp (Post 1132305)
Welcome to the real life!
Cam asa este draga mea... nici eu nu prea cred in prietenie...foarte rar ai norocul asta. Te vei obisnui. Si eu la fel am simtit de nenumarate ori. Data viitoare sa fii putintel mai reticenta. Viata este un joc al hazardului de cele mai multe ori. Macar sa previi pe cat posibil astfel de sentimente in viitor.

din pacate e a nu stiu cata oara cand mi se intampla .. cu aceeasi persoana .. parca ar fi un drog :| si ma foloseste pur simplu cand are nevoie de mine, cand "adevaratii prieteni" ii dau cu picioru si ramane singura
sunt constienta de asta dar nu stiu cum de fiecare data sunt dispusa sa trec peste :| si pe langa asta, mi`a mai facut si multe faze urate .. am avut de suferit destul :)
nu stiu dar trebuie sa ma pun cu picioarele pe pamant !

astazi iar nu facui sport, damn it ! fu toata ziua matusemea la mine ca e masina de spalt stricata si incercaram sa`i dam de cap
meniul:
MD: oatmeal
pranz: mix de legume cu branza + file de pangasius cu lamaie la cuptor
G: prune si un mar
cina: am transformat mixul de legume in supa-crema :D

Twisty 17 sep 2012 09:13:11

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
http://graphics.comments.funmunch.co...orning-005.gif

just21 17 sep 2012 15:48:27

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Buna!!!:*:*::*:*
Am trecut sa iti urez mult succes in noul an scolar!!!!!!!!!!!!>:D<>:D<>:D<:*:*:*:*

Twisty 17 sep 2012 17:03:12

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Iti urez si eu succes in noul an scolar >:D<!Sa ai pofta de invatat ;))!

Am vazut o postare a ta in legatura cu caderea parului.Si mie a inceput sa imi cada ingrozitor de prin iunie :-s.Tu ai gasit vreun remediu bun pentru asta?


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:57:12.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO