forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/)
-   -   Mentinere, draga mentinere! :) - Andra (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/mentinere-draga-mentinere-andra-5333.html)

Liviutzza 29 sep 2010 21:47:53

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Andruskaa ai ajuns la mentinere mamicaaa:D bravo bravo bravo!Te admir sa stii!Ai o ambitie de foc!Poate la anu pe vremea asta o sa fiu si eu la mentinere:))Doamne ajuta!>:D<>:D<

andra_aly 29 sep 2010 21:50:26

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 347543)
Andruskaa ai ajuns la mentinere mamicaaa:D bravo bravo bravo!Te admir sa stii!Ai o ambitie de foc!Poate la anu pe vremea asta o sa fiu si eu la mentinere:))Doamne ajuta!>:D<>:D<

Nu am ajuns inca:( nu ma mai lauda atatb-):">
ca nu am de ce sa fiu laudata. treci pe la Anqutz si laud-o ca mai are 0.1 kg si e la mentinere:D
eu mai am putin.... am ajuns pe 16 iulie la mentinere(atunci am facut jurnalul) si apoi am stricat tot in concediu. si de vreo luna ma lupt cu 1,4 kg:-s care nu prea vor sa plece. iar tranzitul nu ma ajuta deloc:(
oricum, sper sa ajung iarasi cat mai repede:)
o sa reusesti si tu! trebuie:D mult succes>:D<

Liviutzza 29 sep 2010 21:56:55

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 347548)

Nu am ajuns inca:( nu ma mai lauda atatb-):">
ca nu am de ce sa fiu laudata. treci pe la Anqutz si laud-o ca mai are 0.1 kg si e la mentinere:D
eu mai am putin.... am ajuns pe 16 iulie la mentinere(atunci am facut jurnalul) si apoi am stricat tot in concediu. si de vreo luna ma lupt cu 1,4 kg:-s care nu prea vor sa plece. iar tranzitul nu ma ajuta deloc:(
oricum, sper sa ajung iarasi cat mai repede:)
o sa reusesti si tu! trebuie:D mult succes>:D<

TREBUIEE NEAPARAT ca nu ma mai suport:)De maine intru cu fetele la Monti prima faza:)oricum o sa mananc 50% alimente crude:)dar o sa ma ajute mai mult,mai ales ca e gasca si am cu cine sa ma iau:D>:D<Tu inca mai mergi la servici?nu spuneai ca ai renuntat?

andra_aly 29 sep 2010 22:02:10

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Pai maine e ultima zi#:-s am stat sa se termine luna;) asa este, ai cu cine sa tii. ca e destul de mare gasca;) succes atunci>:D<

Liviutzza 29 sep 2010 22:04:18

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 347562)
Pai maine e ultima zi#:-s am stat sa se termine luna;) asa este, ai cu cine sa tii. ca e destul de mare gasca;) succes atunci>:D<

Multam:D pai succes si tie:D baga tare ca mai ai putintel si esti la mentinere:D>:D<>:D<

andra_aly 29 sep 2010 22:15:50

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 347566)
Multam:D pai succes si tie:D baga tare ca mai ai putintel si esti la mentinere:D>:D<>:D<

Mersi:-* asa esteb-):P trebuie sa trag tare. inainte de nani o sa fac 100 de abdomene:) deja simt abomenul mai incordat de cand fac abdomene. se vede ca nu am ami facut de ceva timp:P dar oricum vad ca acum nu mai fac febra:-/

Liviutzza 29 sep 2010 22:17:45

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 347580)

Mersi:-* asa esteb-):P trebuie sa trag tare. inainte de nani o sa fac 100 de abdomene:) deja simt abomenul mai incordat de cand fac abdomene. se vede ca nu am ami facut de ceva timp:P dar oricum vad ca acum nu mai fac febra:-/

Pai e normal sa nu mai faci febra:)esti obisnuita:)Acum vreo 3 ani cand bagam sport zilnic ajunsesem sa fac 500 de abdomene fara oprire si nu mai faceam febra:)>:D<acum abia bag 100 :-s

andra_aly 29 sep 2010 22:20:47

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 347583)
Pai e normal sa nu mai faci febra:)esti obisnuita:)Acum vreo 3 ani cand bagam sport zilnic ajunsesem sa fac 500 de abdomene fara oprire si nu mai faceam febra:)>:D<acum abia bag 100 :-s

Eu nu exageram nici inainte, dar imi place ca simt abomenul asa tare daca ma umfluu in pene:))
acum fac 100 la sedinta. cam 50, pauza 30 secune si iar 50.
de obicei fac 100 seara, 100 dimineata:) acum ca o sa stau acasa, o sa fac 300 pe zi. plus sport:D

Liviutzza 29 sep 2010 22:22:46

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 347589)

Eu nu exageram nici inainte, dar imi place ca simt abomenul asa tare daca ma umfluu in pene:))
acum fac 100 la sedinta. cam 50, pauza 30 secune si iar 50.
de obicei fac 100 seara, 100 dimineata:) acum ca o sa stau acasa, o sa fac 300 pe zi. plus sport:D

Abia astept sa plec si eu la Brasov ca sa imi fac abonament la sala:)Vreau sa imi fac abonament la fitness si inot:)pff abia astept:D

andra_aly 29 sep 2010 22:26:39

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 347592)
Abia astept sa plec si eu la Brasov ca sa imi fac abonament la sala:)Vreau sa imi fac abonament la fitness si inot:)pff abia astept:D

Cand o sa pleci?:) vezi ca nu te uit:P o sa iti aduc aminte;))


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:22:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO