forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/)
-   -   Mentinere, draga mentinere! :) - Andra (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/mentinere-draga-mentinere-andra-5333.html)

eirene21 07 mar 2011 17:03:24

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Buna:-*,

Ce mai faci?

andra_aly 07 mar 2011 17:50:37

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de eirene21 (Post 560593)
Buna:-*,

Ce mai faci?

Buna scumpa:-* Uite, nu de mult am ajuns acasa... azi am mers mai mult de 2 ore pe jos si sunt#:-s
Tu ce mai faci?>:D<

Diviana 07 mar 2011 18:22:08

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
hello, bella! :))

am trecut sa iti urez o seara placuta si sa iti spun ca de azi ma bag si eu la 'detoxifierea' de primavara... :)))

pupicei

andra_aly 07 mar 2011 18:25:07

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de Diviana (Post 560735)
hello, bella! :))

am trecut sa iti urez o seara placuta si sa iti spun ca de azi ma bag si eu la 'detoxifierea' de primavara... :)))

pupicei

Buna Div:-* Ma bucur ca ai trecut pe aici>:D<
Ce mai faci? unde ai fugit?;;)
Pai asa, ca nu mai e mult si vine vara si trebuie sa aratam bine, nu?;;) >:D<

Diviana 16 mar 2011 02:38:22

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Buna iubita!
am trecut sa te salut, sa vad ce mai faci (nu ai mai scris :((() si sa imi spun si eu ofurile...

cum mai esti? ti-i gasit ceva de lucru? daca nu, e si mai bine, mai copilaresti :D:D

eu am fost bolnava...inca mai sunt (acum sunt in stadiul de lacrimare si curgere nas)..si sunt suparata, ca dupa ce m-am chinuit nopti intregi si nu am mancat mai nimic zilele astea (de abia azi o supa de legume si 2 oua), nu am slabit nici in kg, nici cm...asta ma ingrijoreaza...daca doamne fereste nu mai slabesc? :(((( doamne tocmai acum cand a venit primavara... :(

mai scrie si tu cand mai ai timp..
pupici

andra_aly 16 mar 2011 18:54:52

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de Diviana (Post 572708)
Buna iubita!
am trecut sa te salut, sa vad ce mai faci (nu ai mai scris :((() si sa imi spun si eu ofurile...

cum mai esti? ti-i gasit ceva de lucru? daca nu, e si mai bine, mai copilaresti :D:D

eu am fost bolnava...inca mai sunt (acum sunt in stadiul de lacrimare si curgere nas)..si sunt suparata, ca dupa ce m-am chinuit nopti intregi si nu am mancat mai nimic zilele astea (de abia azi o supa de legume si 2 oua), nu am slabit nici in kg, nici cm...asta ma ingrijoreaza...daca doamne fereste nu mai slabesc? :(((( doamne tocmai acum cand a venit primavara... :(

mai scrie si tu cand mai ai timp..
pupici

Buna Div:-* Of, saracuta de tine. Iti trimit un :-* si o >:D< sa iti treaca>:D<>:D<>:D<
Ai dreptat, aici nu am mai scris, rusine sa imi fie:"> am scris in celalalt jurnal:P
in loc sa vin aici sa dau raportul, am fugit acolo:P
Am gasit intre timp de munca la un vbirou dar e ceva pe putin timp...dar nu se stie, poate o sa aiba nevoie mai mult:) vroia sa stau de la 9 jumate la 6 dar i-am propus sa ies la 3 ca mi-am gasit si altceva. sa iau o fetita de la scoala si sa stau cu ea. si apoi de 2x/sapt sa o duc la inot/gimnastica.
Astept sa ma sune, ar trebui sa incep de luni la ea dar vreau sa vad ce zice de bani sa vedem daca convine. am cunoscut fetita, e tare draguta. o si cunosteam asa din vedere ca la scoala unde e ea am lucrat anul trecut:P
o sa imi dea masina lor;)
Important e ca am gasit cu ce sa imi ocup timpul si sa fie si "productiv":P pacat ca acum nu mai am asa mult timp sa stau cu slabutele=((

Hai ca nu cred... poate e o perioada mai:-/de cat timp stagnezi? si ai fost cuminte in acest timp?;;)
Pupici draga mea:-*

iepuras 25 mar 2011 00:48:56

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
buna andra....ce mai faci:*:* ma bukur pentru tine k ai gasit de munka:)......eu inka nup:( la mine e si mai greu k nu jtiu limba..........decat asha cat de cat:(am 7 luni d cand sunt aici..dar decat 3 am lukrat..si akolo ce am prins cat de cat....ca de vorbit nu prea aveam voie:(:((.........scuza-ma k ma repet cu intrebarea asta..>:D< de unde esti din roma,kam din ce zona??:d k jtiu k mi-ai rasp odata dar numai gasesc msg:( :*:*:* tee poop dulce,eu ma simt asha aiurea aici k nu am prietene:(......mai ales ak ca stau acasa te poop:-* si ai grija de tine:d.....

andra_aly 25 mar 2011 17:59:37

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Buna scumpo:-*
Eu sunt in nordul romei, catre lacul bracciano daca ai auzit;) bine, nu ajungi acolo, dar ti-am zis ca ala e mai renumit nah:P
Nici eu nu mai am prietene...am avut:( dar nu se puteau numi asa, deci m-am indepartat#:-s
si eu am uitat pe unde esti tu, sorry:">
Asa e, am gasit la un birou, dar a zis ca nu are nevoie decat de max o luna. deja au trecut 2 saptamani. deci sa vedem cum si ce. eu sper sa mai aiba si apoi nevoie:)
Pai pe aici de ce nu intri, daca tot te plicti?:(
cum merge dieta?#:-s
Pupici si o seara frumoasa>:D<
si tu ai grija de tine, si ai rabdare, se va rezolva si cu munca:)

andra_aly 26 mar 2011 12:39:36

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Buna fetele:) Am zis sa mai scriu si aici, ca doar la mentinere sunt:D :P
Ce sa zic ...mentinerea merge bine, cantarul imi arata in fiecare zi altceva;))
51.9, 52.3, 52.5, 52.1, 52.2 si tot asa, dar important e ca ma mentin in jurul lui 52:) ca doar e si normal sa fie asa:) depinde de tranzit si altele;)
La centimetrii merge bine:) incet incet sper sa scap si de ce ma mai derenjeaza;)
Va doresc succes! si astept cat mai multe slabute la mentinere:)

iepuras 28 mar 2011 14:27:55

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
hmm andra nu plea stiu pe unde e...:( eu stau in Santa Maria delle Mole......vic a Ciampino :D..........;;).......diana ma chiama:D te poop:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:03:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO