forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/)
-   -   Mentinere, draga mentinere! :) - Andra (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/mentinere-draga-mentinere-andra-5333.html)

andra_aly 28 iul 2011 21:35:21

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Pai sa stii ca nu numai tu ai problema asta. pe caldura asta nici eu nu stiu ce sa pap.:-s sa nu mai zic ca azi mama si-a facut carnita si imi venea sa vars numai cand ma uitam la carne:-s
e greu, dar trebuie sa papam. am zis ca la cata mozzarella mananc, intr-o zi o sa fac lapte:))
Ce sa zic... ce ai prin frigider? ca sa stiu ce sa ioti recomand.
de exemplu poti sa faci legume la cuptor, sau o salata, carnita la gratar, la gustari ceva fructe:-/
eu niciodata nu programez. mananc ce mi se casuna:P dar am grija sa nu mi se casune rau:))
Imi pare rau pentru buni a ta, Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca in pace.
buni a mea nu e bine... dar sa speram ca o sa treaca perioada asta si o sa vina zile mai bune. sansele nu sunt ce stii ce, dar exista Doamne Doamne, asa ca trebuie sa avem incredere.
de aia si merg acasa, sa stau cu ea:) :x
A fost ok, a si trecut;)):))
Ei, frumoasa varsta dar imi placea mai mult cu 1 in fata:P cand am inceput cu 2 deja nu mi-a mai placut:))
te pup:-*

Sylvester 28 iul 2011 22:34:05

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 740158)
Pai sa stii ca nu numai tu ai problema asta. pe caldura asta nici eu nu stiu ce sa pap.:-s sa nu mai zic ca azi mama si-a facut carnita si imi venea sa vars numai cand ma uitam la carne:-s
e greu, dar trebuie sa papam. am zis ca la cata mozzarella mananc, intr-o zi o sa fac lapte:))
Ce sa zic... ce ai prin frigider? ca sa stiu ce sa ioti recomand.
de exemplu poti sa faci legume la cuptor, sau o salata, carnita la gratar, la gustari ceva fructe:-/
eu niciodata nu programez. mananc ce mi se casuna:P dar am grija sa nu mi se casune rau:))
Imi pare rau pentru buni a ta, Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca in pace.
buni a mea nu e bine... dar sa speram ca o sa treaca perioada asta si o sa vina zile mai bune. sansele nu sunt ce stii ce, dar exista Doamne Doamne, asa ca trebuie sa avem incredere.
de aia si merg acasa, sa stau cu ea:) :x
A fost ok, a si trecut;)):))
Ei, frumoasa varsta dar imi placea mai mult cu 1 in fata:P cand am inceput cu 2 deja nu mi-a mai placut:))
te pup:-*


Georgii, condoleante pentru bunica ta >:D<! Inteleg cat e de greu, eu mi-am pierdut toti bunicii si de atunci viata mea a devenit de-a dreptul cruda... :(

Andra, ai grija de bunica ta, ii urez sanantate si toate cele bune! >:D<

Georgii 29 iul 2011 19:53:15

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de Sylvester (Post 740192)
Georgii, condoleante pentru bunica ta >:D<! Inteleg cat e de greu, eu mi-am pierdut toti bunicii si de atunci viata mea a devenit de-a dreptul cruda... :(

Andra, ai grija de bunica ta, ii urez sanantate si toate cele bune! >:D<

multumesc :-<..

Georgii 29 iul 2011 19:55:35

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 740158)
Pai sa stii ca nu numai tu ai problema asta. pe caldura asta nici eu nu stiu ce sa pap.:-s sa nu mai zic ca azi mama si-a facut carnita si imi venea sa vars numai cand ma uitam la carne:-s
e greu, dar trebuie sa papam. am zis ca la cata mozzarella mananc, intr-o zi o sa fac lapte:))
Ce sa zic... ce ai prin frigider? ca sa stiu ce sa ioti recomand.
de exemplu poti sa faci legume la cuptor, sau o salata, carnita la gratar, la gustari ceva fructe:-/
eu niciodata nu programez. mananc ce mi se casuna:P dar am grija sa nu mi se casune rau:))
Imi pare rau pentru buni a ta, Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca in pace.
buni a mea nu e bine... dar sa speram ca o sa treaca perioada asta si o sa vina zile mai bune. sansele nu sunt ce stii ce, dar exista Doamne Doamne, asa ca trebuie sa avem incredere.
de aia si merg acasa, sa stau cu ea:) :x
A fost ok, a si trecut;)):))
Ei, frumoasa varsta dar imi placea mai mult cu 1 in fata:P cand am inceput cu 2 deja nu mi-a mai placut:))
te pup:-*

Dumnezeu sa o ajute pe buni tau..si sa aiba multa sanatate ca e mai buna decat toate.Nu conteaza,atata timp cat exista speranta e totul bine;;).
Azi sunt fericita.Mi'am implinit visul:49.2 kg:x:x:x:x:x:x.

Mai multi ani inainte !!!:x
:-*:-*:-*:-*

andra_aly 29 iul 2011 20:33:51

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Da, asa este:) Sanatatea e cea mai importanta. Multumesc fetelor:-*
Bravo Georgii>:D< acum...mentinere, nu?:> tonifiere:D

Georgii 01 aug 2011 17:35:46

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 741572)
Da, asa este:) Sanatatea e cea mai importanta. Multumesc fetelor:-*
Bravo Georgii>:D< acum...mentinere, nu?:> tonifiere:D

Da,in sfarsitm mentinere.Sper sa ma mentin si sa nu mai sar calu'cum am facut zilele astea:-o.

Georgii 01 aug 2011 19:48:19

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Andra ce mai faci?
Azi a inceput postul Adormirii Maicii Domnului.Mi'am zis ca ar fi bine sa tin si eu macar o saptamana si sa ma rog mai mult.Tu ce faci?:-/:-*

andra_aly 01 aug 2011 20:29:42

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Salut Georgi:-* Uite, pe acasa... de azi sunt in concediu, m-am trezit la 11:"> bine, dar sambata noaptea am dormit o ora jumate asa ca se intelege;))
Am facut sport azi, am facut mancarica, putina ordine... am fost cumitica:D acum il astept pe iubi ca a zis ca trece pe la mine:)
Tu ce mai faci?>:D<

Georgii 01 aug 2011 21:09:01

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 744340)
Salut Georgi:-* Uite, pe acasa... de azi sunt in concediu, m-am trezit la 11:"> bine, dar sambata noaptea am dormit o ora jumate asa ca se intelege;))
Am facut sport azi, am facut mancarica, putina ordine... am fost cumitica:D acum il astept pe iubi ca a zis ca trece pe la mine:)
Tu ce mai faci?>:D<

Oo,super concediu;;).Profita:)) cat poti de el:-*!
Te cred ca si eu ma trezesc duminica la 11:">.
Eu nu am facut sport azi dar incep de maine 40 min tae-bo+30min aerobica 4/7 zile:D.E bine asa?

Eu sunt ok,cu munca asta dimineata..dupa amiaza cu cea mica..:P.Ma cam plictisesc dar mai e o luna si incep cursurile:D.

andra_aly 01 aug 2011 21:27:05

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Pai vineri plec in tara, o sa stau 2 saptamani. apoi cand ma intorc sa speram ca ma cheama la munca din septembrie:-/ e naspa ca nu am contract si iti dai seama ca de nu au de munca, nu ma cheama:(
Da , normal ca e bine. nu trebuie in fiecare zi... ca apoi ne suprasolicitam.#:-s


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:21:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO