forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 30-40 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07 (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/ai-peste-30-ani-vino-aici-ne-cunoastem-07-a-7503.html)

claudia22 04 feb 2011 12:46:56

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Buna ziua fetelor nu am intrat ca am avut treaba va urez o dupa amiaza placuta si spor la slabit

Fulguta 04 feb 2011 12:52:21

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 508881)
:xFeteleee poop
Is super super ocupata da sa stiti ca ma gindesc la voi.Sotul meu...un taur 100% s-a gindit sa nu mai aminam spartul unui perete care ne statea noua in cale mai demult si a facut-o acuma...cind terminasem aproape tooot:(( da asta e:am zis :de azi nu ma mai pling pt caaa m-am plins tot mereu ba de una ba de alta si luindu-ma gura pe dinainte am mai zis:Doamne da toate la mine? si ca sa-mi arate mi-a aratat ca mai pot duce azi am cazut de motocicleta si ma dooare da nu ma PLING ..AM ZIS:-s MULTUMESC LUI DUMNEZEU CA E DOAR ATIT ca 50 de secunde dupa ce m-am ridicat a trecut o masina:-o putea iesi urit de tot:-oDoamne fereste.
Voi ce mai faceti? sper ca sunteti toate bine.
Am vazut ca sunt o multime de fete noi:-*asta e bine :stati aici fetele ca e tare bine,aici e oaza mea de bine ,aici rid cu fetele de giumbuslucurile si bancurile fetelor...cind sunt trista aici gasesc o mingiiere si o vorba buna si multa multa iubire in afara de multe sfaturi superbune.....e oaza mea de liniste daaaa desi vorbim mult e liniste mereu:P(in afara de momentul cind a sters Fulguta retele);;)
Multa sanataate dragele mele,va iubesc si ma gindesc mereu la voi si las ca termin eu treaba:D aah si am si o veste buna..la trei km de mine e o sala unde se face zumbaaaa:D o sa ma duc sa ma interes:D

Ella Doamne ajuta ca nu a fost mai rau ,dar daca tot te doare unde te-ai lovit ar fi bine sa mergi la un control ;)sa nu stai asa ,stii ca si noua ne este dor de tine si ne lipsesti :-*:x>:D<,dar este bine si asa ca intri si ne tii la curent cu toate vestile ! Ce bine ar fii sa poti merge la sala de zumba ,este super atmosfera acolo :>.Vad ca sotul tau are chef de treaba x-(iar spart :-/sa aveti spor sa terminati mai repede si tu sa ai grija de tine ! :-*:x>:D<
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 509423)
Fulgule drag,in general sunt bine,doar ca azi noapte m-am trezit cu dure insuportabila de cap si-n ultimul timp e foarte des acest lucru si nu-mi place deloc...ceva nu e bine...mai il doare pe om capul dar nu in halul acesta....
Angi meu chiar nu inteleg de ce te doare capul asa de tare :-/sa fie migrena ceva :-/:(si eu am foarte mari dureri de cap zilnic ,dar la mine este de la coloana cand se prinde cate un nerv intre vertebre pe acolo :(,dar la tine ? Sa mergi la un control ceva :-/sau mai stai sa vezi daca trece ,dar nu este bine ca te ia din somn noaptea .:( Sper sa dispara de tot durerea .>:D<
Azi cand ajung acasa fac tort tiramisu cu piscoturi ,ciorbita de pui am ,ieri am avut de cartofi cu carnita de porc,sa vad ce fac felul 2,cred ca peste file la gril cu ceva legume si sos de usturoi.....mi-e pofta de carnita de iepuras....pe ieri am facut mazare bob cu carnita ...doar am gustat din ea...eu bag fructe la greu...ieri am fost la mama si am papat sarmale...erau asa bune ,asa ca nu am mai mancat acasa nimic...

Iar treaba si treaba :))suntem de groaza ;;),azi dimineata m-am speriat rau,am uitat ca aseara cand am ajuns acasa am papat salata de sfecla rosie cu morcov si mar si dimineata cand am fost la baie ,totul colorat :))am tras o spaima :(si pe urma mi-am adus aminte ca de la sfecla #:-s.:)) Te cred si eu Angi mancarica mamicilor este mereu tare buna .:>;)Pup dulce.:-*

feelix 04 feb 2011 12:54:13

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Salutare!!!!!!!!!!!!
Ce faceti ? Eu sunt acasa si fac curatenie !
O dupa-amiaza placuta!!!!!!:-*

Fulguta 04 feb 2011 12:55:57

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Fetele ies si eu ca trebuie sa plec,gata incep drumurile ! :)) Sper sa pot intra diseara ;).
http://www.allgraphics123.com/ag/01/15348/15348.gif
Crina si Emy ne este dor de voi !!!!!!!!!!!!!!!:-*:x>:D<

Fulguta 04 feb 2011 12:57:37

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Am uitat Aly ,Vidia Kamy si fetele care sunt online va pupacesc dulce pe toate :-*:xFely sper ca esti bine ! ;)>:D<

david 04 feb 2011 13:00:30

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 509308)
Si tie asemenea.....copii ce fac?Copiii mei sunt bine ,David doarme si Bia face exercitii suplimentare la mate:-o

Vidia cum tii tu si ce papi mai exact?Ca de slabit ai slabit si areti tare bine.

Incerc sanu depasesc 1205 kal pe zi exact cum scrie la tiker,sport ,am eliminat cartofii definitiv ,nici nu mai stiu de cand nu mai mananc alimentul acesta ,mazarea eliminata ,legume multe crude ,fructe ,lactate foarte slabe paine neagra ,supe din cand in cand ,peste fiert sau pe gratar ,carne vita ,pui .Perioada asta beau mai multe ceaiuri de cat apa ,dar tot ajung la 2000-2300 ml pe zi +400m ceai verd pe care il consum dupa masa de seara pe la 17.45Nu mananc niciodata dupa ora 18,beau doar apa 200 ml

david 04 feb 2011 13:01:52

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 509458)
Am uitat Aly ,Vidia Kamy si fetele care sunt online va pupacesc dulce pe toate :-*:xFely sper ca esti bine ! ;)>:D<

Si noi pe tineeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!:)):))

david 04 feb 2011 13:03:17

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
>:D<
Citat:

Anterior postat de feelix (Post 509448)
Salutare!!!!!!!!!!!!
Ce faceti ? Eu sunt acasa si fac curatenie !
O dupa-amiaza placuta!!!!!!:-*

Spor la curatenie iubita:-*>:D<

david 04 feb 2011 13:05:36

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de lacra81 (Post 509339)
ca sa mai uit de probleme ..diminiata aceasta am cautat oferte pt litoral ....
as vrea sa plecam in Grecia ..:)
pt asta am deschis un subiect nou:)
va astept sa impartasim impresii din vacante >:D<
http://forum.slabute.ro/turism/oferte-litoral-2011-a-8019.html

Si noi tot acolo ne-am gandit ,vroiam in Egipt la piramide ,dar sare din schema anul acesta sa se linisteasca apele si pe urma:-s

david 04 feb 2011 13:06:56

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Bine ca a plecat Fulguta si nu vede ce scriu ,beau a doua ceasca de cafea pe ziua de azi:-o,m-am scantit:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:28:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO