forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

vera37 05 apr 2012 16:18:29

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Nemo (Post 1007257)


Exista un singur barbat in toata istoria cunoscuta care a pus femeia unde ii e locul- Mesterul Manole.:>:>:>:>

ia uite la el :((:((:((:)):)):))

vera37 05 apr 2012 16:20:06

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1007260)



Pai atunci e mai bine de mine ca nici n-am inceput.:)):)):)):))

mai bine asa, eu mi-am facut singura de lucru, am intors toata casa cu fundul in sus :((:((:(( si acu' nu-i mai dau de cap
nemo, da si mie soacra ta ca sa-mi puna lucrurile la loc

Tzontz 05 apr 2012 16:30:52

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1007265)
mai bine asa, eu mi-am facut singura de lucru, am intors toata casa cu fundul in sus :((:((:(( si acu' nu-i mai dau de cap
nemo, da si mie soacra ta ca sa-mi puna lucrurile la loc


Pai nu prea este bine Vera ca si eu trebuie sa incep bambiliciul sambata asta. Fac cat pot sambata si continui luni. Duminica doar asa ceva usor . Sunt convinsa ca n-o sa termin da' mai am saptamana viitoare la dispozitie , atat cat se poate. Ce naiba sa fac, asta mi-e timpul si dupa ce ajung seara acasa nu pot sa fac mare lucru si nici spor n-am ca atunci cand ma apuc dis de dimineata.

Buuunn, plec. Pup schimbul 1 si cred ca dau un ochi si la schimbul 2 sa-l pup si pe el.

>:D<>:D<>:D<
O seara buna tuturor.

miranda75 05 apr 2012 16:36:28

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1007265)
mai bine asa, eu mi-am facut singura de lucru, am intors toata casa cu fundul in sus :((:((:(( si acu' nu-i mai dau de cap
nemo, da si mie soacra ta ca sa-mi puna lucrurile la loc

Buna!>:D<>:D<
Tzont, staii linistita, ca o scoti tu la capat.
fetele, vad ca v-ati apucat de curatenie!
eu maine termin treaba si sambata pe cai (putere) si la tara ne oprim.
eu sunt in concediu, asa ca poate ne mai intoarcem luni, si plecam iar miercuri si ramanem acolo sa facem pregatirile.
sper sa fie vreme frumoasa

vera37 05 apr 2012 16:39:44

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1007268)



Pai nu prea este bine Vera ca si eu trebuie sa incep bambiliciul sambata asta. Fac cat pot sambata si continui luni. Duminica doar asa ceva usor . Sunt convinsa ca n-o sa termin da' mai am saptamana viitoare la dispozitie , atat cat se poate. Ce naiba sa fac, asta mi-e timpul si dupa ce ajung seara acasa nu pot sa fac mare lucru si nici spor n-am ca atunci cand ma apuc dis de dimineata.

Buuunn, plec. Pup schimbul 1 si cred ca dau un ochi si la schimbul 2 sa-l pup si pe el.

>:D<>:D<>:D<
O seara buna tuturor.

pa tzontzonel! o seara buna :-*:-*>:D<>:D<
te pup si pe maine

rozica1965 05 apr 2012 16:42:05

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1007255)


Asa deci, lasa ca diseara sunt cu ochii cat cepele sa vad ce scrieti . Nu-mi scapa nimic. >:)

O sa vorbesc codificat sau prin morse!>:)

rozica1965 05 apr 2012 16:44:16

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de eliff (Post 1007258)


Buna Nemo
Ai dreptate si cu fanaticii ,ai dreptate si ca ..sa ne oprim aici. Dr trebuie sa spun totusi ceva : Este forte gresit sa se asocieze fanatismul unora (indiferent de religie) cu religia in sine!! Religia defineste credinta in Dumnezeu! Religia este pura! Nici una din cartile sfinte,a niciuneia din aceste trei religii monoteiste, nu promoveza ura,omorul s.a.m.d Dar..pentru a putea face afirmatii pro si contra,ar trebui sa le studiem si sa le intelegem!

Mai dragilor........oare ala de a intrat in coafura si a impuscat atatia oameni,o fi fost musulman?:-/:-/:-/........nu cred..........:-/:-/:-/

rozica1965 05 apr 2012 16:46:02

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1007268)



Pai nu prea este bine Vera ca si eu trebuie sa incep bambiliciul sambata asta. Fac cat pot sambata si continui luni. Duminica doar asa ceva usor . Sunt convinsa ca n-o sa termin da' mai am saptamana viitoare la dispozitie , atat cat se poate. Ce naiba sa fac, asta mi-e timpul si dupa ce ajung seara acasa nu pot sa fac mare lucru si nici spor n-am ca atunci cand ma apuc dis de dimineata.

Buuunn, plec. Pup schimbul 1 si cred ca dau un ochi si la schimbul 2 sa-l pup si pe el.

>:D<>:D<>:D<
O seara buna tuturor.

Te astept!!!!!!!!!!>:)>:)

miranda75 05 apr 2012 16:46:58

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
pa, Tzontz!
fetele, mai stiti ceva de Roxi?
a mai vb cineva cue ea:-/:-/:-/:-/:-/

rozica1965 05 apr 2012 16:50:30

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de miranda75 (Post 1007276)
pa, Tzontz!
fetele, mai stiti ceva de Roxi?
a mai vb cineva cue ea:-/:-/:-/:-/:-/

Eu nu,nici macar pe mess. O sa ii las un mesaj acolo.


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:27:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO