forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

kisa 05 apr 2012 18:42:44

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1007360)
Ce faci Kisa, ai mai terminat din treburi?

Nuuuuuuuuuuu!
Ti-am zis: o camera pe zi! Am fost si la sport! :D;;)>:D<

eliff 05 apr 2012 18:47:37

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Va salut din nou fetele >:D<:-*
Ce faceti cum sunteti? Eu acum terminai prin casa treburile #:-s ..acum gata,stau cu voi pina la noapte :))
Azi sunt ziua 4 de sport,merge bine zic eu ...si sunt tot mai mindra ca ce ambitioasa m-am facut :D
La voi cum merge?

aussie_girl 05 apr 2012 18:49:40

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
pupari fetele si sper ca ati avut o zi buna.

Adi, mai esti pe aic?? haaa azi noapte m-am trezit din somn si mi-am amintit ca nu ti-am raspuns la propunerea ta cu tabelul si cu numerele de kile pierdute.. Mi se par eo idee faina ce ai spus tu acolo sa stii. Oare ati mai adus tabelul ala in prim plan sau ma duc eu sa il caut?? Nu am fost la recuperari..deci ma duc acusic!! (avusei treaba cu o felie de chec cu lamaie!!!!)....:(
Ma gandeam ca recomandat de doctori este sa slabim cam 500 gr pe saptamana deci cel mai frumos ar fi 2kil ep eluna. Nu ar fi superb?!?!?!? deci..500 pe saptamanaaaa. Ma duc sa vad daca mi-am pus bine targehtul pentru 15 aprilie.>:D<

aussie_girl 05 apr 2012 18:50:38

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de eliff (Post 1007371)
Va salut din nou fetele >:D<:-*
Ce faceti cum sunteti? Eu acum terminai prin casa treburile #:-s ..acum gata,stau cu voi pina la noapte :))
Azi sunt ziua 4 de sport,merge bine zic eu ...si sunt tot mai mindra ca ce ambitioasa m-am facut :D
La voi cum merge?

ia uite frate..nici ca m-am mai dus la recuperari cand ti-am vazut mesaju'!! BRAVO SORA MEA!!!!deci ai 4 zile de sport!! haaaaaaaaaa esti meseriasa!! asa mai da! BRAVO, BRAVOO!!>:D<>:D<

Tzontz 05 apr 2012 18:52:22

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1007364)

Nuuuuuuuuuuu!
Ti-am zis: o camera pe zi! Am fost si la sport! :D;;)>:D<


[*2*][*2*][*2*]

Bravo , uau ce mandra mi-s de tine. Da-i inainte, cu tupeu ca-i dai bine.

kisa 05 apr 2012 18:54:05

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1007379)



[*2*][*2*][*2*]

Bravo , uau ce mandra mi-s de tine. Da-i inainte, cu tupeu ca-i dai bine.

Si acu' beau ceai....;)

eliff 05 apr 2012 18:55:03

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de aussie_girl (Post 1007375)
ia uite frate..nici ca m-am mai dus la recuperari cand ti-am vazut mesaju'!! BRAVO SORA MEA!!!!deci ai 4 zile de sport!! haaaaaaaaaa esti meseriasa!! asa mai da! BRAVO, BRAVOO!!>:D<>:D<

Buna Cami si multumesc :-* Nu e mare lucru..e doar cite 30 minute zilnic,dar pentru mine este o realizare si ma bucur enorm. Incet incet ne mobilizam toate...fiecare la ce are mai mult nevoie..si vom reusii sa scapam de greutate si probleme de sanatate (care marea majoritate de la surplus pleaca)
Si tu vad ca faci sport foarte bine si chiar iti admir vointa si staruinta :-* Esti un exemplu pentru noi in ale sportului >:D<

Tzontz 05 apr 2012 18:56:53

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de aussie_girl (Post 1007374)
pupari fetele si sper ca ati avut o zi buna.

Adi, mai esti pe aic?? haaa azi noapte m-am trezit din somn si mi-am amintit ca nu ti-am raspuns la propunerea ta cu tabelul si cu numerele de kile pierdute.. Mi se par eo idee faina ce ai spus tu acolo sa stii. Oare ati mai adus tabelul ala in prim plan sau ma duc eu sa il caut?? Nu am fost la recuperari..deci ma duc acusic!! (avusei treaba cu o felie de chec cu lamaie!!!!)....:(
Ma gandeam ca recomandat de doctori este sa slabim cam 500 gr pe saptamana deci cel mai frumos ar fi 2kil ep eluna. Nu ar fi superb?!?!?!? deci..500 pe saptamanaaaa. Ma duc sa vad daca mi-am pus bine targehtul pentru 15 aprilie.>:D<


Sunt, sunt, da' imediat plec pentru vreo juma de ora.
Am vazut ca unele fete au reactionat pozitiv . Eu vreau sa precizez ca completarea cu kilele pierdute sa inceapa de tura viitoare deoarece acum este cam greu sa stea cineva si sa tot noteze.


Cum a fost azi? mai lejer pe la munca sau tot asa incarcat?

kisa 05 apr 2012 19:00:36

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1007385)



Sunt, sunt, da' imediat plec pentru vreo juma de ora.
Am vazut ca unele fete au reactionat pozitiv . Eu vreau sa precizez ca completarea cu kilele pierdute sa inceapa de tura viitoare deoarece acum este cam greu sa stea cineva si sa tot noteze.


Cum a fost azi? mai lejer pe la munca sau tot asa incarcat?

Eu trebuia sa reactionez??!! Ce notam, cum notam? Cami, tu trebuia sa-ti dragalesti sotu' nu s-o visezi pe Adriana! Pai, cum ne-a fost vorba?:)):))

aussie_girl 05 apr 2012 19:08:07

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1007385)


Sunt, sunt, da' imediat plec pentru vreo juma de ora.
Am vazut ca unele fete au reactionat pozitiv . Eu vreau sa precizez ca completarea cu kilele pierdute sa inceapa de tura viitoare deoarece acum este cam greu sa stea cineva si sa tot noteze.


Cum a fost azi? mai lejer pe la munca sau tot asa incarcat?

ahh pai abia am ajuns..ca am sunat-o pe mama din masina..si am ajuns in parcare si am mai stat cu ea cam o ora pe telefon..pana l-am vazut pe boss ca parcheaza langa mine..si nu am mai stiut cum sa ies si sa alerg spre intrare..mama ma-sii de treeaba...

baaaii fetelor..avusei o discutie cu mama care e al naibii de suparata ca am plecat..eu stiu ca e suparata da in 15 ani am sperat an de an ca-si mai schimba din ..suparare..dar azi am realizat ca de fapt am mai crescut nivelul supararii ei. Asa d esuparata era azi ca mi-a zis ceva ce nu ii sta in caracter..mi-a zis ceva de genul:"pai esti asa de departe ca ..pentru mine parca incepi sa nu mai existi!!!!" m-a lasat fara cuvinte..:(:(:(:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:52:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO