forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit mirese (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/)
-   -   Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/jurnal-ioana-slabit-sanatos-mentinere-3699.html)

supergirl18 14 mar 2011 14:14:13

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Multumesc pentru urari si pentru floricica:x:x:-*

Ce-i drept nu am mai intrat de fff mult timp pe site.Dupa ce m-am casatorit s-au mai schimbat lucrurile (in f bine),nu am mai tinut un regim strict ,am mancat normal,fara prea multe dulciuri si fainoase , sala de 3 4 ori pe saptamana si am reusit doar sa ma mentin:>

Din pacate nu am slabit deloc dar mi-am propus sa ma abtin de la anumite mancaruri pentru a scapa de pragul de 75-74,in care ma aflu de ceva vreme.Uof...tare as vrea sa ma vad la 70 :) si stiu ca eu singura imi pun bete-n roata:-s

Cu socrii m-am obisnuit:) incerc sa ma abtin de la mancarurile uleioase si parca au inceput sa ma mai inteleaga cat de cat.La urma urmei nu imi baga mancarea cu forta :))

La capitolul Nunta :x totul a fost foarte frumoooss,cu mici exceptii desigur: emotiile care nu prea mi-au dat voie sa zambesc ,si tortul care a aratat cu totul si cu totul altfel decat am cerut:).In rest totul a fost ok m-am distrat si pozele au iesit superbe :x:x

Va pup :*

andreuzza 14 mai 2011 15:57:23

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
cand a fost nunta?:D...vreau si eu sa te vad mireasa:X

supergirl18 18 mai 2011 09:20:33

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Pe 18 sept 2010.O sa fac un album cu nunta si o sa pun cateva poze :)
N-am mai scris de muult in jurnal ;))

andreuzza 18 mai 2011 09:22:38

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 661738)
Pe 18 sept 2010.O sa fac un album cu nunta si o sa pun cateva poze :)
N-am mai scris de muult in jurnal ;))

abia astept..:x:x:x..imi place la nebunie sa privesc mirese..;))>:D<

andreuzza 27 mai 2011 10:54:11

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
ce faci ioana?:D...ma bucur sa te vad pe aici...;))ce-ai papat bun azi?:D..

andreuzza 27 mai 2011 10:55:12

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
am vazut ca ai inceput sa introduci carbo...eu am banchetul marti...:-ss..as vrea sa mai dau macar un kg pana atunci...cum zici sa fac?;))

supergirl18 12 iul 2011 21:28:07

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Buna Andreea si scz ca nu ti-am raspuns la nici o intrebare pana acum,dar nu prea intru in jurnal de obicei :"> Prefer sa citesc alte jurnale sau alte chestii si nu prea imi vine sa scriu aici,nu stiu de ce,da inca nu m-am obisnuit ;))
Da am cam introdus carbo si am papat fructe si legume din abundentaaaaa ca tot e sezonul lor,insa de azi m-am apucat de un regim bazat numai pe proteine,pt ca am nevoie de rezulate pana plec la maree :) si asa slabesc f rpd
Felicitari pt cat ai slabit pe perioada concursuluuui te puup:-*:-*:-*

BornCrank 05 oct 2011 11:18:44

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
1 ataşament(e)
Heeey....ti-am adus un ceai de menta. Sper sa-ti placa! >:D<

supergirl18 17 oct 2011 06:25:59

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 810103)
Heeey....ti-am adus un ceai de menta. Sper sa-ti placa! >:D<

Multumesc Alina...esti o scumpa! Imi place f mult ceaiul de menta :-*
Nu stiu de ce aveam impresia ca pe 18 se termina concursul..recunosc ca nu m-am tinut de treaba pana la sfarsit...sper ca nu te-ai suparat pe mine...oricum noi continuam sa papam sanatos...incercam macar nu???

supergirl18 17 oct 2011 06:29:05

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Eu saptamana asta vreau sa pap numai fructe si legume de sezon...o mica detoxifiere+muulte ceaiuri :x
O sa scriu si eu mai des in jurnal cum si ce fac...poate asa sunt si eu fata mai serioasa :D
O saptamana frumoasa va doresc !>:D<:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:31:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO