forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit mirese (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/)
-   -   Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/jurnal-ioana-slabit-sanatos-mentinere-3699.html)

BornCrank 18 oct 2011 23:27:20

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 819188)
Multumesc Alina...esti o scumpa! Imi place f mult ceaiul de menta :-*
Nu stiu de ce aveam impresia ca pe 18 se termina concursul..recunosc ca nu m-am tinut de treaba pana la sfarsit...sper ca nu te-ai suparat pe mine...oricum noi continuam sa papam sanatos...incercam macar nu???

Cu placere!:-*
Nu, pe data de 10, sa fie luni si 12 saptamani.
Eii, nuuuuu! Ar mai fi ceva. Eu ma bucur ca ai mai intrat atat cat ai putut si ca nu m-ai abandonat, nu-i atat de important ca nu ai salvat niste meniuri. >:D<Te pup! :-*:-*

BornCrank 18 oct 2011 23:32:11

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 819192)
Eu saptamana asta vreau sa pap numai fructe si legume de sezon...o mica detoxifiere+muulte ceaiuri :x
O sa scriu si eu mai des in jurnal cum si ce fac...poate asa sunt si eu fata mai serioasa :D
O saptamana frumoasa va doresc !>:D<:-*:-*

La asta ma gandeam eu mai devreme, sa bag zi de fructe + legume, sa mananc mai multe proteine, zau daca stiu.

Pai hai...serveste cu curaj, te rog! S-a miscat ticker-ul sau mi se pare? :)

Merci ...sa fie la fel! >:D<

supergirl18 21 oct 2011 09:08:21

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 821149)
La asta ma gandeam eu mai devreme, sa bag zi de fructe + legume, sa mananc mai multe proteine, zau daca stiu.

Pai hai...serveste cu curaj, te rog! S-a miscat ticker-ul sau mi se pare? :)

Merci ...sa fie la fel! >:D<


Buna dimineata!!!
Eu sunt la servici si imi beau ceaiul,asa ca te invit si pe tine;;)[*ceai*]
Nu s-a miscat chiar deloc..poate in plus dar nu am mai modificat..am in jur de 67-68 kg:( pana la 65.6 mai e putin:)
Uite eu azi pap numai fructe...atat am la mine azi...iar maine bag legume toata ziua...duminica le combin...iar de luni ma echilibrez...adica pap mai multe proteine si legume,si pap maxim 2 fructe pe zi.
E mult de munca cu ultimele 3 4 kg...am nevoie de disciplina,dar uneori bat campii...si tare am nevoie de sustinere si motivatie ca ma pierd imediat in fata unui dulceeee :(
Mai nou ma motiveaza o pereche de pantaloni f scurti :D pe care as vrea sa-i port fara jena ca am celulita...dar asta pana in luna mai :D deci timp ar fi de spooort si papa sanatos:x

BornCrank 21 oct 2011 17:59:25

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 823453)
Buna dimineata!!!
Eu sunt la servici si imi beau ceaiul,asa ca te invit si pe tine;;)[*ceai*]
Nu s-a miscat chiar deloc..poate in plus dar nu am mai modificat..am in jur de 67-68 kg:( pana la 65.6 mai e putin:)
Uite eu azi pap numai fructe...atat am la mine azi...iar maine bag legume toata ziua...duminica le combin...iar de luni ma echilibrez...adica pap mai multe proteine si legume,si pap maxim 2 fructe pe zi.
E mult de munca cu ultimele 3 4 kg...am nevoie de disciplina,dar uneori bat campii...si tare am nevoie de sustinere si motivatie ca ma pierd imediat in fata unui dulceeee :(
Mai nou ma motiveaza o pereche de pantaloni f scurti :D pe care as vrea sa-i port fara jena ca am celulita...dar asta pana in luna mai :D deci timp ar fi de spooort si papa sanatos:x

Hello! Nu te-am mai vazut de muult timp. Am vazut pana si luna noua, dar nu si pe tine.
Gata..l-am baut, cam rece, ai uitat sa-l incalzesti. :D Da-l incolo de cantar, ca tu stai fff bine. Si nu mai slabesti ca nu mai ai de unde. Altceva? Ce mai faci? Cum e la munca? Pe unde ai mai fost? Si mai scurti decat aia din poze? :D

Te pup scumpo!
:-*

supergirl18 22 oct 2011 23:29:57

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 823857)
Hello! Nu te-am mai vazut de muult timp. Am vazut pana si luna noua, dar nu si pe tine.
Gata..l-am baut, cam rece, ai uitat sa-l incalzesti. :D Da-l incolo de cantar, ca tu stai fff bine. Si nu mai slabesti ca nu mai ai de unde. Altceva? Ce mai faci? Cum e la munca? Pe unde ai mai fost? Si mai scurti decat aia din poze? :D

Te pup scumpo!
:-*

Bunaaa !!! Era fierbinte cand te-am servit :D
EEE...cu slabitu imi stiu eu zonele problema...:)si da as vrea sa port si mai scurti da nu-mi permite celulita:)) si crede-ma ca am nu vb prostii..in poze nu se vede ce am eu la spate:">
Pai in rest...la serviciu,unde imi place f muuult,la cursu de care ti-am mai zis,marti am testul final si gata,e ultima zi.
La sala merg cand am timp,nu mai servesc eu in fiecare zi:) dar tot merg de 3 ori...nu mai zic ca la sala ma relaxez total:x
Tu ce mai faci??

BornCrank 23 oct 2011 00:44:51

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Hello Ioana! Te vad on, esti la munca? Eu acum am vazut mesajul tau. Eu trag spre pat ca azi noapte n-am dormit. SPER sa dorm in seara asta, ma cam doare burta, cred ca da semne de CM. Am fost la cumparaturi azi, m-am tot uitat dupa un palton, dar nu m-a atras nimic, aveau niste camasi superbe. Iti place colectia noua?Mie imi place modelul de camasi care se poarta anul asta. Mi-am luat 3, dar pantaloni n-am gasit. Neaparat trebuie sa mai dau jos din fundul asta mare. :D
Probabil ai celulita daca strangi cu mana, dar asa lasa-ma sa nu te cred. Felicitarile mele ca ai un program incarcat si ca nu te lasi de sport! :-*
Marti iti tin pumnii! >:D<

Noapte buna! >:D<

supergirl18 23 oct 2011 11:59:08

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 824657)
Hello Ioana! Te vad on, esti la munca? Eu acum am vazut mesajul tau. Eu trag spre pat ca azi noapte n-am dormit. SPER sa dorm in seara asta, ma cam doare burta, cred ca da semne de CM. Am fost la cumparaturi azi, m-am tot uitat dupa un palton, dar nu m-a atras nimic, aveau niste camasi superbe. Iti place colectia noua?Mie imi place modelul de camasi care se poarta anul asta. Mi-am luat 3, dar pantaloni n-am gasit. Neaparat trebuie sa mai dau jos din fundul asta mare. :D
Probabil ai celulita daca strangi cu mana, dar asa lasa-ma sa nu te cred. Felicitarile mele ca ai un program incarcat si ca nu te lasi de sport! :-*
Marti iti tin pumnii! >:D<
Noapte buna! >:D<

Multumesc muult !!!pt ca imi tii pumnii..am nevoie :)
Da imi plac muult camasutele,chiar ieri mi-am luat una f draguta...pantaloni si eu am nevoie,toti care ii am stau aiurea pe mine,sapt asta vreau sa-mi iau ceva nou.Si eu am cautat geaca,si am gasit ceva f frumos...tot ieri mi-am luat-o+ o pereche e cizme superbeeee...si cam atat:D
Poate pui si tu o poza ceva cu tine si o camasuta noua sa-mi arati si mie ca sunt curioasa ce modele ai tu:)
In rest ...sufar de anxietate in ultima vreme...am asa o stare de agitatie,nici eu nu ma odihnesc prea bine noaptea...e o bucurie pt mine cand dorm ca lumea o noapte intreaga...chiar nu stiu de ce...:(

BornCrank 26 oct 2011 14:38:59

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 824840)
Multumesc muult !!!pt ca imi tii pumnii..am nevoie :)
Da imi plac muult camasutele,chiar ieri mi-am luat una f draguta...pantaloni si eu am nevoie,toti care ii am stau aiurea pe mine,sapt asta vreau sa-mi iau ceva nou.Si eu am cautat geaca,si am gasit ceva f frumos...tot ieri mi-am luat-o+ o pereche e cizme superbeeee...si cam atat:D
Poate pui si tu o poza ceva cu tine si o camasuta noua sa-mi arati si mie ca sunt curioasa ce modele ai tu:)
In rest ...sufar de anxietate in ultima vreme...am asa o stare de agitatie,nici eu nu ma odihnesc prea bine noaptea...e o bucurie pt mine cand dorm ca lumea o noapte intreaga...chiar nu stiu de ce...:(


Heeeey! Te-ai ratacit? Azi e miercuri, ce ai facut ieri la examen? Sa stii ca ti-am tinut pumnii. :D Sa le porti sanatoasa! :-*
Eu nu prea am pantaloni, am cam pus pe mine, care ii am nu-mi mai vin si nici n-am gasit ceva sa-mi vina si sa-mi placa. Ok, o sa fac niste poze la bluzite, dar nu stiu daca ai sa intelegi mare lucru din ele, nici macar culoarea nu o sa iasa, e altceva cand sunt puse.
Si eu am probleme cu somnul, mai nou cu piciorul am probleme cu el de vreo 6-7 ani, dar in noaptea asta mi s-a umflat, s-a lasat cu dureri ...in fine. Parca as fi o persoana in varsta de 90 ani, asa ma plang :)), daca stau sa ma gandesc stau mai rau decat ele.

BornCrank 29 oct 2011 13:41:42

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Sa pui si tu te rog niste poze...

supergirl18 13 dec 2011 09:46:54

Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE
 
Buna dimineata fetelor !
Alina ce mai faci?? nu am mai intrat de mult pe slabute...si azi mi s-a facut dor sa vad ce mai faci..sa vad ce mai fac slabutele :)
Am vazut ca a inceput un nou concurs de slabit si e f bine...si eu incerc sa ma mentin..mai ales ca vin sarbatorile si nu vreau kg in plus :D
Va pup pe toate si bafta la slabit !Va doresc o zi frumoasa >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:49:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO