forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit peste 50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-peste-50-ani/)
-   -   Jurnal Kartika (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-peste-50-ani/jurnal-kartika-12062.html)

rozica1965 29 oct 2012 21:19:13

Re: Jurnal Kartika
 
Seara buna fiinta minunata!!!!!!!!!:-*:x

kartika 29 oct 2012 22:40:44

Re: Jurnal Kartika
 
Rozica,in primul rand,multumesc pentru vizita![*128*]Eu la ora asta am cateva probleme pe care nu le pot rezolva,deocamdata;)...una e cu semnatura,alta e ca nu vine mai nimeni pe la mine,pe aici...eu tot incerc sa fac atmosfera[*120*]poate,poate...nu stiu daca gresesc,si daca gresesc nu stiu unde[*ganditor*]....

kartika 29 oct 2012 22:54:09

Re: Jurnal Kartika
 
Rozica,Sasy!
In seara asta am o dedicatie pentru voi,Edvin Marton interpretand ,Romeo and Juliet, iar daca asta nu va place[*79*]am o alta,Tosca Fantasy.

Sasy 30 oct 2012 00:38:06

Re: Jurnal Kartika
 
Citat:

Anterior postat de kartika (Post 1163156)
Rozica,Sasy!
In seara asta am o dedicatie pentru voi,Edvin Marton interpretand ,Romeo and Juliet, iar daca asta nu va place[*79*]am o alta,Tosca Fantasy.

Hi, kartika!>:D<
Desi foarte tarziu, am reusit, totusi, sa trec pe la casuta ta. In primul rand, multumesc pentru vizita. Apoi, pentru dedicatie. Eu le vreau pe amandoua. Nu as putea sa renunt la nici una dintre propuneri.
Iti doresc noapte buna!>:D<

Sasy 30 oct 2012 00:43:03

Re: Jurnal Kartika
 
Citat:

Anterior postat de kartika (Post 1162333)
Jurnalule!
Nu-mi face deloc placere sa-ti spun,asa,mai jurnalule!
Daca bine-mi aduc eu aminte a mai zis cineva,nu stiu cine,dar o persoana importanta ...mai...si tu stii ca nu-i frumos ...
Mi-ar placea sa-ti dau un nume,unul asa,cu rezonanta...de exemplu:Costica[*60*]...cum ,nu-i frumos?...si de unde-mi veni??
Stii,eu ma gandesc ca vine de la ...Adam si Eva...si ma mai gandesc ca daca ramanea cuminte la locul ei, cu totul alta ar fi fost lumea...de coasta vorbeam.
Sau...Costica,cel ce sta in coasta unora...;)
Pana una alta eu merg la culcare,stii tu cum se spune ca un somnic ,face bine si la `al mare si la `al mic.Vezi,ca valorile s-au inversat...intre `al mare si `al mic!

In fiecare zi te descopar: sensibila, cu simtul umorului, cu un verb placut ....
Imi place ideea cu "Costica":)):)):))

Sasy 30 oct 2012 00:55:07

Re: Jurnal Kartika
 
Citat:

Anterior postat de kartika (Post 1163150)
Rozica,in primul rand,multumesc pentru vizita![*128*]Eu la ora asta am cateva probleme pe care nu le pot rezolva,deocamdata;)...una e cu semnatura,alta e ca nu vine mai nimeni pe la mine,pe aici...eu tot incerc sa fac atmosfera[*120*]poate,poate...nu stiu daca gresesc,si daca gresesc nu stiu unde[*ganditor*]....

Eh, aici e o mica problema. Cu semnatura, e doar o chestie tehnica. Celalalt aspect e un pic mai delicat. Vezi tu, pe forum, majoritatea slabutelor sunt fete tinere, foarte tinere chiar. Ele sunt dragute, amabile, ne adopta si pe noi, mai trecutele slabute, insa nu avem foarte multe preocupari comune, in afara de dieta, bineinteles. Eu am acceptat situatia: stiu care si unde-mi este locul.
Si fiindca nu iti apare "Costica" la semnatura, multe slabute nici nu stiu ca tu ai un jurnal. Deci, vezi cum poti rezolva asta.
Noapte linistita!!!>:D<

Sasy 30 oct 2012 23:11:48

Re: Jurnal Kartika
 
Doamne, ce daruri incantatoare mi-ai oferit! Multumesc din inima >:D<>:D< Imi vine sa intreb si eu precum Rozica daca esti reala. :)
Ma bucur de fiecare data cand iti citesc post-urile. Clar, sunt deosebite. Ma bucur ca te cunosc. Multumesc.:-*>:D<
Noapte buna!

Sasy 31 oct 2012 21:38:29

Re: Jurnal Kartika
 
Buna seara! >:D<
Ce faci, draga mea? Nu ai aparut azi deloc. Esti bine? Cu dieta cum stai?
Eu abia am venit de la serviciu si vreau sa ma apuc de ceva miscare (bicicleta) ca observ ca stagnez de circa 2 saptamani.
Te pup, seara frumoasa si noapte buna!>:D<

rozica1965 01 nov 2012 19:00:09

Re: Jurnal Kartika
 
Citat:

Anterior postat de kartika (Post 1163150)
Rozica,in primul rand,multumesc pentru vizita![*128*]Eu la ora asta am cateva probleme pe care nu le pot rezolva,deocamdata;)...una e cu semnatura,alta e ca nu vine mai nimeni pe la mine,pe aici...eu tot incerc sa fac atmosfera[*120*]poate,poate...nu stiu daca gresesc,si daca gresesc nu stiu unde[*ganditor*]....

Iubita,trebuie sa mai iesi si tu din casuta..Intra si vb cu fetele si atunci vin si ele la tine!;) Eu te vizitez mereu,ador stilul tau de exprimare!!!!!!:-*:-*

kartika 01 nov 2012 19:57:51

Re: Jurnal Kartika
 
Rozica,iubire!
Ce are stilul meu???[*lumanare*][*84*][*7*]Daca-i prea prafuit,uite vin si[*137*]...e bine???


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:01:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO