forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Mentinere (http://forum.slabute.ro/mentinere/)
-   -   Grupul centimetri (http://forum.slabute.ro/mentinere/grupul-centimetri-9779.html)

GinaViesianu 27 iul 2011 13:28:06

Re: Grupul centimetri
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 737862)
Apropo de centimetrii, "dupa lupte seculare care au durat mai mult de 20 de ani" :)) -vorba unui candidat la Bac- am umblat in sfarsit la ticker.

Felicitari! Asta e chiar grozav! Adevarul ca tare greu se duc ”nenorocitii”:-<

deadcountess 28 iul 2011 08:41:00

Re: Grupul centimetri
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 738283)
Felicitari! Asta e chiar grozav! Adevarul ca tare greu se duc ”nenorocitii”:-<

Multumesc. :) Succes %%-

Georgii 01 aug 2011 18:01:31

Re: Grupul centimetri
 
Buna.Super,aici e de mine;;).
Vreau sa le dau drumu la niste cm de la solduri..aripioarele alea..Si de maine incep tae-bo 40 min+aerobica 30min sau HHA asa relax.E bine ?Sa mai scap de cm astia ca ma iubesc prea tare de nu vor sa plece deloc:D.

deadcountess 02 aug 2011 09:31:17

Re: Grupul centimetri
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 744240)
Buna.Super,aici e de mine;;).
Vreau sa le dau drumu la niste cm de la solduri..aripioarele alea..Si de maine incep tae-bo 40 min+aerobica 30min sau HHA asa relax.E bine ?Sa mai scap de cm astia ca ma iubesc prea tare de nu vor sa plece deloc:D.

La 88cm sold si 45 coapsa nu prea vad ce solduri sau aripioare ai mai avea de dat jos :-/

Georgii 02 aug 2011 15:05:46

Re: Grupul centimetri
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 744750)
La 88cm sold si 45 coapsa nu prea vad ce solduri sau aripioare ai mai avea de dat jos :-/

Nu stiu daca m`am masurat bine->am mai intrebat pe aici cum se face masurarea corecta dar nu mi-a zis nimeni:(.Deci sunt cam sigura ca cm care i`am pus sa fie incorecti .Trebuie sa ma masor din nou:-s.
Dar am aripioare si vreau sa mai scap de acolo de cm:P.

Georgii 02 aug 2011 15:08:25

Re: Grupul centimetri
 
A,gata am gasit un articol cu masuratul corect:)).
Ma mai masor o data sa vad ce am gresit#:-s.

deadcountess 03 aug 2011 09:01:54

Re: Grupul centimetri
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 745213)
A,gata am gasit un articol cu masuratul corect:)).
Ma mai masor o data sa vad ce am gresit#:-s.

Pai ai modificat datele daca ai masurat din nou? Coapsa se masoara in locul unde e cel mai groasa, adica exact peste aripioara.

Georgii 03 aug 2011 15:14:42

Re: Grupul centimetri
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 745992)
Pai ai modificat datele daca ai masurat din nou? Coapsa se masoara in locul unde e cel mai groasa, adica exact peste aripioara.

Da,acum modific:).Deci am 50 la coapsa nu 45 ,nu stiu cum am putut masura eu 45 :)).
Si la solduri am pus bine:-/.

deadcountess 04 aug 2011 08:40:53

Re: Grupul centimetri
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 746648)
Da,acum modific:).Deci am 50 la coapsa nu 45 ,nu stiu cum am putut masura eu 45 :)).
Si la solduri am pus bine:-/.

Atunci da, s.ar putea sa ai ceva aripioare. Pai solutia e cardio (probabil cel mai bine bicicleta)

deadcountess 19 ian 2012 01:41:47

Re: Grupul centimetri
 
Am mai citit pe undeva ca solutia pt cei care sunt multumiti de greutatea lor si vor sa mai piarda ceva centimetri si le este frica de muschi ar fi pilates. Cica dupa o luna deja se vad rezultate, mi-am luat si eu ceva DVD, m-am uitat un pic peste el, dar inca n-am apucat sa fac si practica :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:21:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO