forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Mentinere (http://forum.slabute.ro/mentinere/)
-   -   Grupul centimetri (http://forum.slabute.ro/mentinere/grupul-centimetri-9779.html)

deadcountess 17 mar 2013 12:33:19

Re: Grupul centimetri
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 905980)
Am mai citit pe undeva ca solutia pt cei care sunt multumiti de greutatea lor si vor sa mai piarda ceva centimetri si le este frica de muschi ar fi pilates. Cica dupa o luna deja se vad rezultate, mi-am luat si eu ceva DVD, m-am uitat un pic peste el, dar inca n-am apucat sa fac si practica :))

OK am inceput de azi, sa speram ca reusesc sa fac zilnic timp de o luna.[-O<

andra_aly 17 mar 2013 15:22:09

Re: Grupul centimetri
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 1237073)
OK am inceput de azi, sa speram ca reusesc sa fac zilnic timp de o luna.[-O<

Sai ai spor:)
Cred ca si eu, de acum in colo o sa ma uit la centimetrii si nu la cantar>:) caci, m-a cam suparat in ultima vreme:P

deadcountess 17 mar 2013 16:01:26

Re: Grupul centimetri
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 1237177)

Sai ai spor:)
Cred ca si eu, de acum in colo o sa ma uit la centimetrii si nu la cantar>:) caci, m-a cam suparat in ultima vreme:P

Multumesc :) sper sa fiu in stare, eu totdeauna am avut probleme sa ma tin de un program, faceam doar ce aveam chef cand aveam chef :))
Cantarul chiar nu ma mai intereseaza, ca nu-mi foloseste la nimic sa am x kilograme daca nu-mi place cum arat. Ma cantaresc foarte rar, asa doar ca sa vad daca s-a schimbat ceva.

anqutz 17 mar 2013 20:33:25

Re: Grupul centimetri
 
Hop si eu aici. :D Sunt de acord cu ce ati zis. Dovada clara, eu si Andra, aratam cam la fel, avem aceeasi inaltime si e totusi o diferenta de 4 kg intre noi. Pot sa am si 60 de kg, numai sa arat cum imi place mie.

deadcountess 17 mar 2013 22:02:25

Re: Grupul centimetri
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 1237292)
Hop si eu aici. :D Sunt de acord cu ce ati zis. Dovada clara, eu si Andra, aratam cam la fel, avem aceeasi inaltime si e totusi o diferenta de 4 kg intre noi. Pot sa am si 60 de kg, numai sa arat cum imi place mie.

Pot sa am si 100 de kg daca imi place cum arat, ca doar nu umblu cu cifra in frunte :))

andra_aly 17 mar 2013 22:21:49

Re: Grupul centimetri
 
Anca.... cam la fel?! :)) eu sunt mult mai grasimoasa:))
Vai, ce cuvant am inventat:P
Tu arati:x

anqutz 18 mar 2013 08:49:59

Re: Grupul centimetri
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 1237349)
Pot sa am si 100 de kg daca imi place cum arat, ca doar nu umblu cu cifra in frunte :))

100 am vurt sa spun intital, dar m-am gandit ca e prea-prea. ;)) Nu de alta, sunt unele benzi de alergare care nu suporta peste 80-90 de kg.

Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 1237366)
Anca.... cam la fel?! :)) eu sunt mult mai grasimoasa:))
Vai, ce cuvant am inventat:P
Tu arati:x

Stai linistita ca nu mai arat chiar asa. :P Dupa ce m-am taiat la mana vreo 6 luni nu am facut sport mai deloc, apoi putin, putin, de vreo 3 luni sunt iar serios pe felie.

andra_aly 18 mar 2013 10:45:28

Re: Grupul centimetri
 
Ei, sunt sigura ca arati super:x poate ne mai incanti si pe noi cu pozele tale.x


Am vesti bune, si-a mai revenit cantarul si cm sunt iarasi cum trebuie... nu inteleg ce s-a intamplat. avand in vedere ca sport fac si dieta tin.
dau vinape pilule, poate cum le-am intrerupt a fost asa ceva ciudat ptr organism:-/
Ca altceva nu imi explic:)
Sau poate chiar am pus pe mine si cu sportul si dieta din astea 2 saptamani am revenit la normal:-/
Azi m-am trezit cu burtica plata:x
bine, nu chiar plata dar fata de alte zile era si mai bine:x
Deci centimetrii ma intereseaza de acum in colo:D

anqutz 18 mar 2013 11:05:59

Re: Grupul centimetri
 
Felicitari! Cum stai cu cm? Sunt cei de la profil? Atunci esti cam pe acolo ca si mine. ;) O sa maifac poze, dar vreau sa mai treaca niste timp, sa simt ca am ce arata.

andra_aly 18 mar 2013 12:47:30

Re: Grupul centimetri
 
Nu m-am masurat decat la burta si talie si sunt asa ca la profil.
Ca restul nu ma intereseaza, doar colacul:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:24:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO