View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 05 apr 2012, 09:13:34
zidezi's Avatar
zidezi zidezi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 24 mar 2012
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 55.9kg
Mesaje: 43
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jurnal "zidezi" Anne-Marie

Am incercat de prea multe ori si am reusit numai ca sa ma las batuta si sa o iau de la inceput...
Am mancat supe de varza am luat pastle periculoase (scandalul superslim ) am mancat cateva calorii pe zi am transpirat la sala ore in sir ca sa ma opresc dintr-o data din a ma mai duce.....
nu stiu ce-i cu atitudinea asta pe capul meu puteam sa ajung si sa ma mentin in forma de 1000 de ori pana acum dar nu am reusit niciodata

Cred ca multe din voi fetelor aveti aceleasi ganduri si sunteti pe forum slabute din acelasi motiv ca si mine : sa nu ne mai dam batute ! de soarta de kilograme de haine stramte de dulciuri de pofte de tentatii de alte fete mai sexy ca noi de soti de iubiti...de lene poate ies la alergat azi, mai bine maine, azi ma doare un pic burta ...scuze deci imi incep jurnalul cu scuze ca sa pot trece peste ele si sa nu ma mai opreasca
deci...sunt Anne-Marie 22 de ani 1,67 cm -55,5 kg activitate fizica-sedentar care aspira sa fie fit
numar diete urmate....10 rezultate maxime 5 kg mentinere o saptamana in total m-am ales cu...vergeturi
zidezi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1514 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 997 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 740 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]