View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 04 nov 2009, 15:18:47
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Smile Despre barbati si nu numai... (2009)

Despre barbati si nu numai... (2009)
He's Just Not That Into You


Un film care o sa li se para interesant femeilor, dar l-am vazut cu iubi si a ras si el
Eram pe elipitica si abia ma tineam pe ea la cat am ras

pe scurt....
... filmul de fata este o comedie romantica ce evidentiaza prapastia tot mai larga dintre cele doua sexe si neintelegerile care apar adeseori in viata de cuplu, lansand provocari de a incerca sa interpretezi corect diverse comportamente umane.


Cativa tineri din Baltimore trec prin perioade grele incercand sa gaseasca dragostea adevarata. Janine intentioneaza sa divorteze de sotul ei Ben, care o neglijeaza deoarece are o relatie amoroasa cu o alta femeie, care la randul ei este curtata intens de catre Connor. Daca atentia lui nu ar fi concentrata in directia gresita, Connor ar putea gasi fericirea in bratele tinerei Gigi, care a dezvoltat o autentica obsesie pentru el si pune la cale asa-zise intalniri accidentale cu el doar pentru a da peste bunul prieten al acestuia - Alex. Mary este o tanara draguta pe care numeroasele intalniri la care merge au aruncat-o intr-o stare de confuzie totala intr-o cultura preocupata mai degraba de tehnologie decat de contactele umane, iar Beth si Neil formeaza un cuplu a carui relatie intarzie sa se concretizeze intr-o casatorie spre disperarea femeii.



trailer...


BORKED
Imagini ataşate
File Type: jpg He_s_Just_Not_That_Into_You_1236158310_2009.jpg (97,7 KB, 8 vizualizări)
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat