Subiect: Tigers ;))
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 29 nov 2011, 07:39:00
Flora's Avatar
Flora Flora este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mar 2011
Locaţie: Limassol, Cipru
Vârsta: 45
Dieta: Monty personalizat
Date: 167cm, 62.5kg
Mesaje: 394
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Tigers ;))

Citat:
Anterior postat de scorpio Vezi mesajul
Buna fetelor.

Ma bucur ca am reusit sa fim 7 in final.
Eu sunt Anda, am 30 de ani si un copil de 7 ani. In ultimii doi-trei ani am acumulat 15 kg fata de cat am in mod normal. Mi-am schimbat domiciliul si implicit stilul de viata , asa ca am mancat in general doar seara. Am hotarat sa ma opresc. Am o motivatie principala: vreau sa mai fac un copil la anul si n-as putea incepe o sarcina de la kg astea. In rest , ce pot sa mai spun... Nu ma mai simt bine in pielea mea.

Go Tigers !

Cei din urma vor fi cei dintai.
Buna dimineata fetelor!!!! Bine ai venit Anda.
Din pacate eu in dimineata aceasta sunt foarte trista.De doi ani de zile aveam un papagal African Gray si incepuse sa vorbeasca ne fluiera era haios dar..........de diineata l-am gasit mort am plans si eu si baietelul meu nu pot manca deocamdata mi-am facut o cafea sunt sigura ca mai tarziu putin am sa ma simt mai bine acum insa va las.
Sper sa mai apara si celelalte fete.
O zi buna va doresc
__________________
[SIZE=4]Jurnal Florina martie 2011
[COLOR=SeaGreen][FONT=Impact]Ziarul slabutelor informate
[COLOR=Black][FONT=Arial]http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/ziarul-slabutelor-informate-dieta-alimentatie-sport-nu-numai-8712.htm
Flora, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 960 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat