View Single Post
  #100 (permalink)  
Vechi 02 dec 2011, 09:55:15
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]
Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul

Stiu ca nu se mananca cu grasimi....atunci nu ii mai zic Dukan....nu stiu cum sa-i zic...important e sa slabesc si sa nu mai mananc dulceata cu paine, nu? O sa scriu doar strictul necesar daca toate discutiile noastre vor fi pe tonul asta....ma scuzi ca te-am deranjat cu intrebarea mea....

Ce te-a deranjat pe tine Miha?Ca ti-am zis sa nu faci o greseala pentru ca tu ai zis ca vrei sa ti Dukan?Tu incerci sa faci ceva dar nu zici....Vrei sa ti uun fel de keto...nu?Asa cu grasimi si carne mai e Atkins,Catalin Crisan...etc...
Pe mine nu m-ai deranjat cu nimic;dar tie cum ti-ar pica sa zic eu sus si tare ca tin post si sa vezi in meniul meu carne sau altceva si sa zic ca important e ca slabesc;nu cred ca am cerut ceva stupid!Cred ca am cerut sa fim sincere si sa facem lucrurile cu seriozitate pentru ca altfel ne-am bagat in concurs sa ne alfam in treaba si eu nu vreau asta si sunt sigura ca nici celelalte fete!

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul


exact,nu mai aveam loc sa bag nimic in dulap,acum musai sa slabesc si sa ma innoiesc ca mi-am facut loc: suficient))
Sa fi cumintica ca o sa te innoiesti cu hainute de slabuta:*!

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul
neata
o zi frumoasa
va astept la cafeluta
Am venit!Prezenta!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Răspuns cu citat