View Single Post
  #1004 (permalink)  
Vechi 07 feb 2011, 15:07:55
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 41
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: "Slabutele" din Italia

Citat:
Anterior postat de loveyngy Vezi mesajul
Multumes Alinuta de comment.........imi zici sa nu slabesc,dar am colacul asta care ma face sa inebunesc, apoi si in rochita se evidentia, asa ca trebuie sa ajung la 57kg,ca sa ma simt in pielea mea.
DE baut am baut, ne-am distrat la maxim(dansat),sincer e al 2 party in care ma disatrez la max aici in italia, iubitul, fratele luisi o amica erau morti,eu la un moment m-am oprit sa beau, deoare decisesem sa conduc eu masina.............stii cum sunt ********* astea de politisti,anume simbata ies la prin peste.am condus pentru a 2 oara masina lui si inca descult......si sunt neopatentata,nici un an de cind am permis.
Tu ce mai faci?
Nu am zis sa nu slabesti...fiecare stie cum se simte bn in pielea lui...am zis k eu dak aratam k tine nu ma stresamma bucur k te-ai distrat...eu pe aici cu distractia mai slabut...sunt doar cu iubi aici si nu cunoastem alti romani....iar cu italienii pe care ii stim....distractie inseamna hai sa mergem sa mancamasa k eu zic pastot e bn k ai permis...eu nu am deloc si nici nu intentionez sa il iauimi e frik de condusEu ce sa fac...am ajuns la mentineresi in rest munk si aks cam asta e viata mea...distractie o sapt pe an cand mergem in vacantza aks
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
Răspuns cu citat