Subiect: Jurnal andra
View Single Post
  #10045 (permalink)  
Vechi 17 dec 2010, 23:26:42
Livia89's Avatar
Livia89 Livia89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 iul 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Pesco-vegetariana hipocalorica
Date: 156cm, 50.2kg
Mesaje: 1.907
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Ei...nu e asa. Acasa era mai frumos
aici e naspa de Sarbatori... dar trec si ele. la anul vreau neaparat iarasi acasa. ca ultimii 2 ani asa a fost M-a enervat ca nu am gasit decat un ac mic si mergea greu treaba... si sunt multi nasturi. plus ca trebuie toti intariti ca i-au pus asa de ochii lumi doar
sa nu mai zic ca am terminat ata neagra
Ei, lasa ca faceti voi si petreceti Rev-ul impreuna Si ce frumos o sa fie in familie de Craciun
o sa le rezolvi tu si cu mancarica, ca doar esti fata isteata dar un pic de rasfat il meriti si tu
Promit scumpa ca o sa mai trec si pe la tine cand am liber mai mult...acum sunt tare
maine si duminica nu vreau nici sa ma gandesc
dar trec toate
Te pupic Liv ai grija de tine. si maine vreau pozici dupa coafor somnic usor
te inteleg draga mea, si eu sunt ft fericita ca vin acele rude e prima data cand vin ei la noi de Sarbatori, ca stau destul de departe in judetul Buzau si bunica-mea mi-e ft draga, si din pacate o vad cam rar de-aia abia astept sa vina

eh, lasa ca sunt sigura ca o sa-i vizitezi pe toti la anul, si recuperezi timpul pierdut la distanta

si eu sunt ft ocupata, lucrez zilnic, in weekend inclusiv, si abia am timp sa ma intru pe forum buna ideea cu pozele, sa stii ca o sa fac si postez si pe forum

iti doresc somn usurel
ca un puficel
Livia89, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1667 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1150 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1151 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]